Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Używał ktoś plastrów oczyszczających organizm na stopy? np. plastry tanoki? Czy to coś daje rzeczywiście czy pic na wode?
W internecie mnóstwo najróżniejszych jest, w opisach ich to niemal maja mieć cudotwórcze działanie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2011 21:36
Moja mama dała się nabrać i kupiła sobie teraz drugi zestaw, ale czy coś pomaga? Twierdzi, że nie widzi żadnej róznicy. Podobno trzeba przykleić je 30 razy żeby działało, a w opakowaniu jest tylko 20 plastrów.
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2011 22:11
ciekawi mnie sprawa kar sądowych w dwóch prawie abstrakcyjnych przypadkach, ale jednak teoretycznie możliwych.
co robi się, gdy wina jest jasna (np nagranie kamer) ale winny jest w śpiączce z jakiejś przyczyny? kara trwa, a on spi, czy zaczyna się od momentu pobudki? czy w ogóle nie można tej osoby osądzić, jeśli tak, to co jeśli zapadła w śpiączke po wyroku.
druga sytuacja to utrata pamięci. poddaje się karze osobę, ktora nic nie pamięta?
Scottie   Cicha obserwatorka
09 grudnia 2011 22:17
Miałam to na Prawie Karnym... i już zapomniałam. W 2 przypadku, jeśli utrata pamięci jest długotrwała i potwierdzona przez lekarzy, to CHYBA kary się nie wykonuje. Dr tłumaczył to tak, jakby skazać niewinnego człowieka, który był w tym czasie w innym miejscu.
Mam fajne ceramiczne naczynie do pieczenia tylko pięknie pękło dziś na pół jak moje dziecko wyciągnęło je z szafki...myślicie że mogę go skleić? Bo tak sobie myślę że te wszystkie kleje pod wpływem gorącej temp będą się "topić" i to chyba zdrowe nie będzie?
Czy dostanę jakąs karę od ZUSU jesli zapłacę ubezpieczenie 11 a nie 10 dnia miesiąca? Nie mogę dokonać teraz przelewu, trwaja prace na serwerze 😀iabeł:
jeżeli 10 wypada w dzień wolny to termin mija w pierwszy dzień roboczy, czyli kasa musi być w poniedziałek na koncie ZUSu, inaczej żegnaj chorobowe przez najbliższe 3 m-ce
ufffff no to się załapię, bo forsa będzie w poniedziałek. Dzięki, mogę spać spokojnie :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
10 grudnia 2011 22:39
na wszelki wypadek zadalam pytanie w kbo i prosze tych mniej delikatnych o rade: http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,1909.msg1217683.html#msg1217683
Może spróbuj delikatnie owinąć jałową gazą, albo chusteczką jeśli gazy nie posiadasz i lekko zaklej.
Myślę,że plaster nie jest najlepszym pomysłem.

A co się stało w palec?
cieciorka   kocioł bałkański
10 grudnia 2011 23:13
poparzenie chemiczne 🙁
cieciorka, a solcoseryl? Jest jeszcze sposób - no, zdecydowanie "paramedyczny" ale skuteczny zadziwiająco często - potraktować białkiem kurzym. Gdyby to był mój palec (bo jakie masz poglądy versus ból to nie wiem) to tak bym zrobiła, zabezpieczając plastrem z flizeliny.
gdzie taką kupię? odjazdowa jest  😜
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 grudnia 2011 13:17
Bardzo pilnie potrzebuje numeru do szuwar sprawa nie cierpiąca zwłoki!

Już mam 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
11 grudnia 2011 13:30
halo, dzięki, już się tylko sączy, jutro lekarz zobaczy. piszesz o surowym białku? to boli? tylko na świeże rany?
gdzie dostanę czekoladę do picia la festa pistacjową? zwykłą to nie problem, ale taką widziałam tylko w almie, a rodzice mówili, że czasem bywa w jakimś sklepie, który nie wiem gdzie jest. jakieś inne sieci mają ją może na co dzień?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2011 16:26
carole na pewno gdzieś jest, u mnie np. w sklepach społem 😉
no właśnie nigdzie nie widziałam, same zwykłe tylko 🙁 a społem to nawet nie wiem, gdzie mam najbliższy, ale poszukam. dzięki 🙂
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-termooficerki-p-1136.html

Czy mogłabym prosić o rozszyfrowanie tabelki? 😡 Pierwsza kolumna to rozmiar buta, druga wysokość, a trzecia obwód łydki? Czy źle myślę? 😡
Ile może iść teraz paczka priorytetowa z województwa podlaskiego do Lublina? I ewentualnie jak zobaczyc skąd uzytkownik na allegro pochodzi dokładnie, jak znaleźć zakładkę "o mnie" bo w nowej wersji allegro nie mogę się połapać :/
fin tak dobrze myślisz
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 grudnia 2011 10:58
Jak wylogować się z facebooka na Nokii n9?  😵
Błagam pomocy! Potrzebuję napisać dziś referat, ale w Open Office cały czas mam włączoną funkcję nadpisywania  😵 co piszę, to się kasuje. Klawisz insert nie działa, na pasku też nie ma opcji aby to wyłączyć.
Albo podajcie jakiegoś działającego linka do pobrania Microsoft Word, bo tego nawet nie mam ... Mam wersję próbną, która działa tylko do odczytu... Help!!! Nerwicy już przy tym dostaje, nie mam cierpliwości do takich bzdur....
edit: mam  😵
nopebow, załóż konto gmail, tam masz edytory office, bardzo dobrze zrobione i funkcjonalne.
calore w intermarche znajdziesz  😉
nie mam intermarche w pobliżu ale poszukam, dzięki :kwiatek:!
kenna, aaaaa! 😜 dzięki, dzięki, dzięki!  :kwiatek:
Kiedy będą teraz wyprzedaże najbliższe?
Jak nazywa się fotograf, który zrobił to zdjęcie? Nie mogę sobie przypomnieć...
http://www.prideofpoland.pl/pl/node/3518
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się