Top model-zostań modelką

Fajnie- dwa odcinki wstecz Olga się nie mieści w ciuchy, a teraz wygrywa.

W ogóle finał nudny jak flaki z olejem
Nom, finał tragiczny. Piróg i Janiak niedouczeni tekstów, rażąco się mylili, w ogóle załamka z tą choreografią i Szpakiem... Ledwo wytrwałam do końca... W sumie dobrze, że się ten program już kończy, ufff...
Przekonałyście mnie - nie oglądam  😎
szepcik, dobry wybór. Ja, wierna fanka, wymęczyłam się koszmarnie.
a z Michaliny wylazła zwykła zazdrość i obłuda. Wszyscy głaskali ją po główce, i za rączkę do finału żeby się dziewcze nie załamało. I jak pisałam od początku, nie miałabym oporów ze by się z taką osobą przyjaźnić ale wg mnie akurat ona na modelkę się nie nadawała, przede wszystkim przez tą szyję. teraz odwołuję to z przyjaźnią, bo ze względu na zwykłą poprawność nie powinna była mówić o oldze tego co powiedziała, straciła w moich oczach wszystko, tak jak aśka, która nagle odcinek przed finałem poczuła się najlepsza.  🤔wirek:
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 grudnia 2011 23:03
Litość tym razem nie przeszła- opowieść o hermafrodycie tylko 3 miejsce.  🙄
Michalina wydawała mi się mądrą osobą i dość ogarniętą. Po tej wypowiedzi na czacie pokazała co się kryje za 'bjuryfulsadstory'.
Fajnie- dwa odcinki wstecz Olga się nie mieści w ciuchy, a teraz wygrywa.

Odcinki były kręcone w wakacje 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2011 23:31
Jezu! Jak wy sie doszukujecie... ustawianie, oszustwa 😵
Wygrała najlepsza z całej 3 nie ma o czym mówić, Anka mogła się ogarnąć wcześniej, pozatym wczoraj po wybiegu chodziła jakby jej kto w dupe kija włożył i zaraz miała sie zabić w tych szpilkach.... Michalina w finale to porażka. Jedyne co mi się nie podoba jeżeli Olga faktycznie była wcześniej modelka... z drugiej strony nie wiem jaki był regulamin przyjmowania do programu, może to dopuszczał, no i zależy na jakim szczeblu była modelką... ja tez w wieku 17 lat byłam w agencji fotomodelek.... 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 grudnia 2011 05:25


Oliwia się zaczyna pokazywać chyba.  😀


Właśnie coś mi znajomo to foto wyglądało. Siedziałam w metrze i kminiłam skąd znam tę twarz 😁
Ja ogladalam dopiero wczoraj...w sumie nie zaluje tego bo az tak sie nie wynudzilam tylko z K. mielismy polewke.
Po pierwsze Michalina zabila mnie tekstem:" chce zeby zapamietano moja osobowosc a nie historie"... czy cos w tym stylu- taaaa, z pewnoscia wzapewne nie po to opowiadala ja co odcinek.
Szpak-generalnie mi sie miks nawet podobal i jego glos....ale patrzac na niego automatycznie zaczelam inaczej odbierac utwor..
na Anke patrzylam za kazdym razem bo nie moglam oprzec sie wrazeniu ze od pasa w dol niezle sie poprawila. Byla jakas wieksza w biodrach...no i uda!
a Olga schudla strasznie, roznica zwlaszcza bila po oczach jak pokzywali urywki z pierwszych castingow. no ia ja tam sie ciesze bo wyglada super no i Michalina poirytowala mnie jeszcze swoim fochem na sesji-jakby juz jej wolno bylo.
a Rubik jak zwykle szczera-nawet w finale jak trzeba to wypowie sie i krytycznie. choc mi sie wydaje ze tym rzem i tak nie do konca mowila to, co by chciala powiedziec;-)
Monny   bez odbioru .
09 grudnia 2011 08:03
a Rubik jak zwykle szczera-nawet w finale jak trzeba to wypowie sie i krytycznie. choc mi sie wydaje ze tym rzem i tak nie do konca mowila to, co by chciala powiedziec;-)


też odniosłam wrażenie, że chyba po pierwszej krytyce jej zwrócili uwage czy coś bo wyglądała jakby się powstrzymywała ;P tak sztucznie słodziła a to do niej nie podobne ;P
a dacie linka do tego wywiadu z michalina 👀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 08:38
Bo to wszystko sztuczne było. Przecież te dziewczyny podczas trwania programu miały prawie wszystko wyreżyserowane... Co mówić, jak chodzić...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 09:43
a dacie linka do tego wywiadu z michalina 👀

to był czat z finalistkami po finale
Anil, na stronie top model jest ten zapis z czatu 🙂

a mnie jest smutno, ze się juz skonczylo. bardzo lubiłam ten progam, niezaleznie czy wyrezyserowany czy nie.

niestety obawiam się, ze podobnie jak big brother tez bylo wyrezyserowane od poczatku do konca.
znam frytkę, znałam przed BB i po. i niestety ale seks w babelkach tez byl oplacony, od poczatku wiedzieli jak sie maja zachowywac, co robic, co mówic, kto odpadnie. i sporo na tym zarobili.

sama BB nie oglądałam, bo takie reality mnie nie bawią, wrecz denerwują. ale fakty niestety są takie, ze oplacono to i z góry byly pewne założenia. więc domyslam sie ze TM podobnie.

ale nie zabrało mi to przyjemnosci oglądania 🙂

a i znalazlam takie cos na temat "tłustości" Olgi, z POCZĄTKU programu:
Ania
Pochodzi z Opola, ma 18 lat. Wzrost 181 cm, waga 60 kg. Wymiary: 86 – 60 – 91 cm.
Olga
Pochodzi z Wrocławia, ma 19 lat. Wzrost 178 cm, waga 56 kg. Wymiary: 82 – 62 – 89 cm.

Ania waży więcej 4 kg, ma wieksze wymiary, Olga ma tylko 2 cm więcej w talii, i ma tylko 3 cm mniej.
Monny   bez odbioru .
11 grudnia 2011 21:53
Isabelle, te dane są jakieś lewe i wyssane z palca.
Podczas jednego z odcinków trener ważył laseczki i mierzył i Olga ważyła 60 kg z hakiem a Ania 58 z hakiem 🙂 Jedynie wzrost się może zgadzać.
ale i tak dwa kg to wydaje mi sie nie dość, zeby dzieliła je tak wielka róznica, zeby olga byla tłusciochem, a ania szkieletem :P

ogladałam wczoraj i dzis pierwsza edycję. powiem Wam, ze widzę ogromna róznicę. sesje ciekawsze, fajniejsze, z wiekszym pomyslem, dziewczyny wychodzily lepiej. zadziwia mnie to, jak "swiatowej slawy" fotografowie robili im tak banalne fotki jak kompaktówką turysta...
No to sie wydało Olga była modelka agencji Division przed programem.Pózniej z niej odeszła aby moc wystartowac w programie i wygrała kontrakt do agencji Division.Przecież to chore. A w necie jest dużo wpisów w jakich pokazach Olga uczestniczyła w wielu Państwach i na kilku kontynentach. Regulamin ponoć nie zabrania modelka brać udziału w programie ale jakie to jest fair w stosunku do dziewczyn , które nigdy po wybiegu nie chodzili. I ciekawa jestem czy rzeczywiście wszystkie te osoby , które na nią glosowali, gdyby wiedziany o tym to oddaliby swój glos ponownie na nią?
Kawecan   Jeździec bez konia...
12 grudnia 2011 14:19


Nie wygląda na taką która się przed pokazem nie mieści w sukienki.  🙄
a w nowych twarzach d'vision jest Aśka, Honorata, Olga, Anka, Vera, Magda i Michalina ;> hehe...
ktoś ogarnięty w temacie powie mi, czym różni się kategoria women od classic?
ktoś ogarnięty w temacie powie mi, czym różni się kategoria women od classic?

W dziale women są typowe modelki.
W dziale classic, masz różne dziewczyny z którymi można współpracować  przez agencję Dvision.

Tak samo agencja model +
Ona ma podział na models, direct oraz special booking.
Są też dziewczyny z poprzedniej edycji  😀
Ja się zakochałam w tych zdjęciach Anji: szczególnie w 2 ! 😍



ostat :kwiatek:
ogląda ktoś może "the model agency"? mają w agencji sporo polek. Ale chyba się im kiepsko powodzi skoro zdecydowali się na program... :-) śmieszni sa!
Pursat   Абсолют чистой крови
12 grudnia 2011 15:21


Nie wygląda na taką która się przed pokazem nie mieści w sukienki.  🙄

Za to tutaj ma niezły kawał uda:
Niestety Paryski rynek jest surowy i trzeba być chudzinką żeby mieścić się we wszystkie ciuszki.
Rozmiar na pokazie to 34, czasami 36
a macie takie jakies fajniejsze krupy? ona cos gdzies tam dziala? powaznie jest taka gwiazdą? bo nie jest tak chuda np jak Ania Piszczałka czy Anja, więc nie hi fa, super wysoka tez nie jest, poza tym za duzy biust na wybiegi, pracuje zapewnie jako modelka foto głównie?

wiecie, na zdjęciach są fotoszopy, mozna odchudzic i wypięknić, choc i tak mi sie wydaje ze olga nie jest dziewczyną, która się zmiescic nie moze w kiecki...

a co do tego "nie fair" taki byl regulamin, swiat mody nie jest anonimowy, więc na pewno wiedzieli o tym, gdzie jest, gdzie zaistniała, co robiła wczesniej. zauwazyliscie, ze nie pytali o to?

i tak ogladajac powtórki mnie naszły refleksje:
Michalina w KAZDYM programie mówiła o tym jak jej ciezko bylo, jakie miala problemy itp
Olga ANI razu nie płakała i nie uzalała sie nad sobą.

szkoda ze w drugiej edycji te fotki byly takie banalne i badziewne... 🙁
Kawecan   Jeździec bez konia...
12 grudnia 2011 15:32
Krupa to głównie od pisemek dla panów...
Ale na jej stronie jest parę zdjęć : http://www.joannakrupa.com/gallery/
W Polsce Krupą zajmuje się Avant http://avantmodels.pl/index.php?lang=pl&id=celebryci&model=33
W USA mało osób ją zna..tylko u nas w PL jest wielką gwiazda 🙂
chyba jednak nie jest tam taka anonimowa, skoro była reporterką TzG i imprezuje z połową amerykańskiego szołbizu ;-)
osobiście ją uwielbiam za bezgraniczną miłość do zwierząt
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się