Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Zamówiłam sobie u Mikołaja.  😅
Jak je zobaczyłam w necie, to już nie mogłam odejść od kompa.
PI Ę K N E ( ale nie liczę na wasze zrozumienie 😉) Koleżanka powiedziała, że są "naj, naj okropniejsze"

tunrida z cala pewnoscia sa niezwykle orginalne i ujmuja swoja koncepcja. Ciekawa jestem, jak wygladaja na nodze. Styl taki hmm.. kloszardowy, ale moga fajnie wygladac..
Pandurska- rozumiem, że chciałaś być miła.  😁 Laski w pracy bez ceregieli się popukały w czoło. A ja odliczam dni od wpłacenia za nie kasy i czekam na paczkę.
Hej..to nie tak! Mowilam to z czystymi intencjami i z reka na sercu podziwiam orginalnosc tych butow i bardzo jestem ciekawa, jak wygladaja na nodze!


Kurde, te botki Tamarisa, ktore wstawil ktos na poprzedniej stronie nie daja mi spac. W necie juz raczej wykupione. Przejde sie dzisiaj do galerii, gdzie maja ich sklep firmowy😀 Bardzo lubie ta firme. W ich butach na obcasach naprawde mozna robic kilometry i nie odpadaja stopy!
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2011 12:54
Pandurska, rzeczywiście fajne
tunrida przepiekne 😍 co to?
Firma "Fly London", model Stif.
Tak mi się niechcący, przypadkiem znalazło na allegro.
Czy można naciąć się na podróbki emu? Tzn nie chodzi o jakieś buty 'emu' za 50 zł tylko czy w miarę normalnej cenie można trafić na podróbkę?

Czymś się różnią?
mhm , przewaznie futro jest sztucznre
asds   Life goes on...
10 grudnia 2011 20:48
Miło na nie popatrzeć, ale w korpo biurze by raczej nie przeszły

asds, w moim tak :P
tylko cycki zupełnie na wierzchu i tyłek bez osłony są niemile widziane w naszym biurze
Scottie   Cicha obserwatorka
11 grudnia 2011 10:51
asds, w rządowych instytucjach też kobitki biegały w podobnych i nikt na to nie zwracał uwagi (co prawda w trakcie zmieniały na jakieś wygodniejsze baleriny i niezbyt często miały kontakt z osobami z zewnątrz). Ja bym brała bez zastanowienia, uwielbiam takie paski biegnące przez środek stopy 😀
A ja kolejne dwie pary wczoraj popełniłam... Już mi się buty w szafie nie mieszczą...
A ja bylam na poszukiwaniach tych tamarisow: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=23699&botki-tamaris  i z rozpacza stwierdzam, ze chyba juz nie ma kolekcji. 

Cos tam innego pomierzylam (jakies koturny, ktore mi sie calkiem, calkiem podobaly...), ale sie zastanawiam, czy w nast sezonie koturny w ogole beda on top (botki- koturny) i czy warto wydawac kase na cos, na co inni beda sie dziwnie spogladac za rok.
Pursat   Абсолют чистой крови
11 grudnia 2011 11:51
asds, śliczne, to moje ulubione połączenie kolorów. 🙂
Czy można naciąć się na podróbki emu? Tzn nie chodzi o jakieś buty 'emu' za 50 zł tylko czy w miarę normalnej cenie można trafić na podróbkę?

Czymś się różnią?


Wcześniej już o tym pisałam.
Jak rozpoznać czy to oryginał:
http://schaffacaffe.blox.pl/2010/11/Prawdy-i-mity-o-Waszych-ulubionych-Emu.html
dzisiaj kupiłam takie:


wzięłam rozmiar mniejsze, w palce trochę mnie cisną ale zdaża im się trochę zsunąć z pięty. Z zapiętką jest nie wygodnie i czuję jak by miały mi zaraz całkiem pospadać. Czy jakaś inna poskładka załaby egzamin w takiej sytyacji?
Dziewczyny potrzebuję pomocy. Szukam kolorowych (najchętniej fioletowych, morelowych, turkusowych, albo w jakimś innym rzucającym się w oczy kolorze) szpilek. Masa fajnych jest w DeeZee ale prawie wszystkie z wysoką platformą, a ja chyba nie chce być aż tak wysoka na studniówce. Jest jakiś inny sklep sprzedający podobne buty, ale bez platformy z przodu, albo z trochę mniejszą ?
cieciorka   kocioł bałkański
11 grudnia 2011 20:57
Pandurska, jesli się podobają, są wygodne i potrzebujesz butów to tak.
ja mam kompletnie odwrotne rozumowianie- noszę to co ładne dla mnie i wygodne i fajnie jesli akurat jest w modzie bo wtedy większy wybór
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
11 grudnia 2011 22:02
wyłożyłam dzisiaj swoje buty z szafy, te obecne, w których chodzę i zrozumiałam dlaczego płeć męska chwyta się za głowę jak mówię że kupiłam kolejne szpilki  😁
a dalej nie mam żadnych botków czy kozaków...







Toż to mała armia.  🙇
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 grudnia 2011 23:42
jakie piekne czerwone lakierasy! ajajajaj
Zazdraszczam całego dobytku
mam duży problem ze szpilkami, może poratujecie
kupiłam w aldo piękne szpilki na platformie, chodziłam w sklepie było ok, ale jak wróciłam do domu i połaziłam więcej okazało się, że są za duze, wiec wymieniałam na 39 z nadzieja ze sie rozciągną, od wczoraj próbuje w nich chodzic ale mnie tak nogi bolą, ze nie wiem czy cos z tego będzie.. psikałam preparatem który powinien rozciągać, ale nic nie daje. moze macie jakies srawdzone sposoby na rozchodzenie skórzanych butów? jest wogóle szansa ze je rozchodze? potrzebuje ok 0.5cm..
Cenciakos zazdroszczę takiej ilości  😍
Ja mam dwie pary i leżą w szafie...przy swoim wzroście wstydzę się je zakładać  😡
a mi wpadły w oko takie Merrele na zimę. Są super, tylko czemu kozstują prawie tyle, ile pensonat w stajni 🙁
tunrida, ale to nie są buty "motorowe"?
Świetne są! 😍

Cenciakos, Łożesz, ożesz. Ja tam nie zazdroszczę, bo bym się zabiła na takich butach, ale wnioskuję, że masz świetną frajdę z dobieraniem rzeczy oraz butów. Fajnie kolorystycznie można się pobawić. 🙂
Te czerwone lakierki wyglądają demonicznie... ile to to ma cm? z 12? Na zdjęciu wyglądają jakby były wyższe niż reszta.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 grudnia 2011 17:07
Cenciakos
Obłędna kolekcja 😍
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
12 grudnia 2011 19:06
Dziękuję 😉
Oprócz szpilek mam aż....jedną parę adidasów i jedną parę japonek.

Czerwone mają 14 cm, ale one są na specjalne okazje  😎
jak na gwałt potrzebuje szpilek nude z zakrytymi pacami, grunt żeby obcas był stabilny i nie odpadły mi nogi po 1h nachetniej sklep który znalazłabym w Złotych Tarasach  🙇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 grudnia 2011 19:44
http://www.papilot.pl/ciuchy/15987/6/NISKIE-BUTY-na-sylwestra-i-STUDNIOWKE-65-cm-i-mniej-balerinki-czolenka.html zakochałam się w tych w prawym dolnym rogu, myślicie że są warte swojej ceny? Pewnie nie  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się