PSY

znajda jest czysciutkim hanowerkiem🙂
Znajdka mimo ze jest u nas 4 tygodnie dopiero ma okolo 500zdj
Fox fotografowany jest codziennie
a Tekla kolo 1000 pewnie ma😀
kujka   new better life mode: on
14 grudnia 2008 23:52
edit
Kujka  👍
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2008 00:34
edit
kujka mały miś zawodowy  😜

Karla fajne czipsy  😁

aurelia - młody wymiata (tak swoją drogą jakie masz plany szkoleniowe? )

moj cockerek spacerowo



zaba   żółta żaba żarła żur
15 grudnia 2008 10:33
mój Arkadiusz uwielbia polowania  🏇 , szczególnie ma świra na punkcie ptaszków  🤔wirek:



polonez, z pewnością PT i IPO, a z tego co widzę po młodym, to i jakieś agility by się przydało, bo mały uwielbia wskakiwać, przeskakiwać i chować się. Muszę się wokół tego wszystkiego zakręcić i sukcesywnie robić w miarę możliwości czasowych 🙂
ooo zaba widze ze nasze psy mają podobne zamiłowania  😁

aurelia - super, życze w takim razie sukcesów szkoleniowych 🙂

no i tak na zachęte - przypadkowy alfik z zawodow agility


kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2008 19:00
edit
chyba będziemy jedynymi rasowymi inaczej, ale cóż... peszek
to nasz piesek. Wabi się Psikus. Zanim go wzieliśmy mieszkał w stajni, ale nie należał do nikogo. Brudny, zapchlony i szczypiący po łydkach, ale tylko mężczyzn.
taaadaaam:



rozpieszczony jest już niesamowicie  💘
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2008 19:39
Psikus rządzi, ten błagalno-żebrzący wzrok xP
No i stęp hiszpański ;]
kujka - zdjęcia były robione około 15 było może -3

Pozdrawiam
co do wzroku, to wiesz... te lata doświadczenia robią swoje  😍

jakoś jak na złość nie pokazał dobrej wersji, tylko jakieś podskoki  🍴 ale może następnym razem.
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2008 19:55
edit
_kate piękny psinek! bardzo podobny do mojego (poprzednia strona) tylko gabaryty trochę mniejsze 😀
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2008 20:28
_Kate, moje też nierodowodowe, a najkochańsze, najsłodsze i najbardziej rozpieszczone pod słońcem. ;-)






A w dodatku cholernie fotogenicze! 😎
wow, nie spodziewałam się tylu odpowiedzi.
Co do ukrytych talentów szaleńca, to proszę zauważyć imponującą pracę zadu!

ulubiona miejscówka- kot został eksmitowany



Kurczak
faktycznie, że podobnie umaszczony, ale gabaryty diametralnie różne.
Moon
my to już trochę przesadziliśmy. Tylko Psikus i Psikusek, ale jak nie rozpieszczać jak on sie tak patrzy?
Kujka
jeszcze są chyba z dwa lub trzy tam, skąd go wizeliśmy, więc zastanawiaj się nad powiększeniem rodziny. Ofiarnie Ci go odgruzujemy.  🙂 🙂 🙂 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2008 21:16
my to już trochę przesadziliśmy.
Huhu, to my już w ogóle. ;p
Nasza śpi w nogach, tak, że mama nie może nóg wyprostować, a jak ją przez przypadek w nocy szturchnie to psiak przez sen warczy, w dzień pcha się na poduszki, jada tylko wtedy kiedy ONA ma ochotę, po kałużach łazi niechętnie, o śniegu zapomnij. ;-) Taka rozpieszczona księżniczka, ale spojrzenie ma tak rozbrajające, że nie da się jej nie rozpieszczać ;P
Polonez
ten psiak briadowaty to Karmel 🙂

Jest rewelacyjny jak dla mnie 🙂
Uwielbiam patrzeć na jego wyczyny - zwłaszcza poza szrankami.
Mam chyba trochę jego zdjęć w archiwach
po zimowemu: Dunia (najbardziej z lewej), jej koleżanka Tricki i dzieci koleżanki





no i kiedyś pytałam o trap dla psów. i jest. o:





jak ją zapoznawałam z trapem, miałam dziwne wrażenie, że skądś to znam. no tak koń, przyczepa, trap, oswajanie... 😉
szemrana - możliwe, ja go kojarze tylko z zawodów agility i kilka zdjęc posiadam 🙂

Teodora - fajny ten trap 🙂
pies oczywiście też  😀
_kate ta praca zadu mnie powalila  🤣
teodora - boska wesola gromadka !  😀
Mam kundelka,suczke,niecały rok,dokładnie nie wiem ile bo była znaleziona w lesie.No i mam problem jak ją przytyć.Nadmieniam ,że pies ma adhd i to z dopalaczami🙂 Nawet w domu nie usiedzi 5 min w jednym miejscu.Powoli zaczynamy sie zastanawiac czy nie ma coś w spólnego z chartem.Jest chuda jak patyk a jak na psa tych rozmiarów i wieku je naprawdę sporo,bo dużo wiecej jak nasz drugi pies (dog kanaryjski).Wcześniej jadła suche z puszką ,w tej chwili dodatkowo dostaje gotowane mieso z warzywami i ryżem lub makaronem.I nic.Oczywiście jest regularnie odrobaczana.Czy macie jakiś pomysł  na karmę lub jakieś dodatki dla takich świrusów🙂,które można by podawać ,żeby choć trochę przytył??? Bo już sama nie wiem co jej dawać.
monika.bolek najprostsza opcja dla ciebie to moim zdaniem dodawać olej do gotowanego jedzonka. dobrze by było zastanowić się też nad jakimś dodatkiem witaminowym, bo gotowane jedzenie często nie ma potrzebnych psu składników. jeśli chcesz karmić suchym, to w sklepie zoologicznym rozejrzyj się za karmami dla psów aktywnych. na szybko znalazłam coś takiego: http://www.krakvet.pl/dorosle-srednich-karmy-energetycze-c-23_201_202_205_210_233.html
Dzięki wielkie,mam nadzieje ,że to coś da🙂 Jak nie,to będziemy kombinować dalej.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 grudnia 2008 12:07
Teo, ale świetne fotki gromadki corgi 😀

Ja się przypomnę z moim przepaskudnym staruchem



Ja od jakiegoś czasu jestem zakochana w buldogach francuskich
No bo jak tu nie kochać takiego gacka  💘 💘 💘


Mam nadzieje że na wiosne moje pragnienie posiadania takiego gacka wkońcu sie spełni  😜
trap się sprawdza, bo Dunia waży już całkiem sporo, a skoczna nie jest, sama do bagażnika się nie włoży
z tamtej gromadki to, o ile wiem, część jeszcze "nierozdysponowana" 😉
a tu corgisiowe ganianki z zeszłego weekendu:





Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 grudnia 2008 12:38
mam do was pytanie  🙂 u mojego staruszka pojawiły się problemy ze stawami. od tego tygodnia podajemy mu z mamą cortaflex w tabletkach.
po jakim czasie zauważymy poprawę? i co lepiej podawać: cortfalex w tabletkach czy w płynie? a może powinnyśmy sięgnąć po jakiś inny preparat?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 grudnia 2008 13:22
Edytka, mój kamikadze też ma kłopoty ze stawami.
Nam wet polecił Arthro Scan - w tabletkach. Efekty były widoczne już po niecałym miesiącu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się