Olsztyńscy voltowicze

**Ola** ja kupowałam jakieś 3 tyg temu i miałam rozm 2 granatowy, tylko są na prawde duze i dla mojego folbucika za duzy :/ dalam jakos 50zl chyba wiec sporo!
Na razie orientacyjnie, ale czy wiecie które pensjonaty przyjmują ogiery? (poza Robsonem) Może Palmowski by wziął?
dzięki  :kwiatek:
Widzę, że forum trochę ożyło zatem skorzystam z okazji by poradzić się w sprawie trenerów. Chodzi tu o ujeżdżenie (takie poziom P, doszlifowanie braków z L 😉 ) oraz skoki (żadnych nie wiadomo co, chciałoby się to L a w przyszłości może coś wyżej na czysto i poprawnie stylowo przejechać), teraz raczej z powodu braku hali będzie raczej wchodziła tylko jazda na płaskim. Potrzebny trener w ramach samodoskonalenia się i szkapy, nie lubię bezcelowo wozić tyłka a czasami samej trudno narzucić cel a tym bardziej wyłapywać błędy i leczyć złe nawyki. Kogo polecicie? Jak kształtuje się cenowo no i "czasowo"? Może być na PW.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 grudnia 2011 14:55
Baaardzo potrzebuje waszej pomocy!
Czy ktos moze mi polecic weta ktory dojedzie do Olecka, ma sprzet i zna sie troche bardziej na nogach? 
Mozecie mi podpowiedziec jakies opinie na temat p. Wroblewskiego i p. Pacynskiej na pw.
Dziekii!



Ponoć w Giżycku jest dobry wet. Ziółkowski. Musisz w internecie poszukać
przyjmę kotka - do rodziny z dziećmi
Moniqa chyba w Kieźlinach przyjmują, ale pewności nie mam . Bo stał tam ogier kiedyś .
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 grudnia 2011 18:36
Nie sądzę. obecnie nie mamy ogierów, konie chodzą w dwóch stadach, z tego co wiem, nie biorą koni wymagajacych wychodzenia indywidualnie...
Panterka znalazłaś już kotka? bo znajoma ma małego i chce oddac. Jak coś zapytam jutro.

My niestety zdjęciami się nie pochwalimy, bo nic nowego nie mamy. Z przykrych wiadomości to dziś jedna z klaczy poroniła (8 miesiąc) i okazało się, że były bliźniaki. Więc tak jakoś smutno się zrobiło.
** alleXandra **, A były pony? 😁 Jak zamówię z neta to cenowo na to samo wyjdzie🙁
[quote author=Arimona link=topic=216.msg1218325#msg1218325 date=1323624923]
Baaardzo potrzebuje waszej pomocy!
Czy ktos moze mi polecic weta ktory dojedzie do Olecka, ma sprzet i zna sie troche bardziej na nogach? 
Mozecie mi podpowiedziec jakies opinie na temat p. Wroblewskiego i p. Pacynskiej na pw.
Dziekii!



Ponoć w Giżycku jest dobry wet. Ziółkowski. Musisz w internecie poszukać

[/quote]
Ziółkowskiego bardzo polecam , moje stadko jest pod jego opieką już 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Posiada niezbędny sprzęt zna się na swoim fachu i jest bardzo sympatyczny . Nie ma problemu aby przyjechał do pacjęta w nocy czy w święto , jeśli jest potrzeba to przyjeżdża. A i ma specjalizacje "Choroby koni " czy jakoś tak.
Frytkens - mam już kotka DZIĘKI 🙂
Proszę o klikanie i pomoc. Dzięki.
ściągam Piekałkiewicza do Dąbrówki, ktoś chcę się podłączyć do badań?
Dzień z życia Larego
Ircia   Olsztyn Różnowo
16 grudnia 2011 13:29
Ale pięknie Lary wygląda i nadal ma czerwona wstążeczkę he he  😉 
wstążeczka to podstawa  😉
Moniqa palmowski raczej nie przyjmuje do pensjonatu. Z ogierem u nas trudno, wiem ze w tulawkach szli sie ugadac, wiec tam uderzaj 😉
Proszę o klikanie i pomoc. Dzięki.


http://naszolsztyniak.pl/82478,Kon-potraktowany-jak-smiec.html


przeraził mnie filmik na YouTube,  masakra !!!!
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
17 grudnia 2011 11:01
zielona33 wrzuć link do filmiku.
zielona33 wrzuć link do filmiku.




🙁 dla mnie to zbyt brutalne
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
17 grudnia 2011 11:15
bez komentarza
może mnie ktoś oświecić?  Salamis to ta Pani Iza co ratuje tu tą klacz?

już doczytałam -  okropne 🙁


Ratuje?
a sama osoba niedawno proponowała mi współpracę.
W reportażu coś piszą/mówią, że koń w nocy się położył i nie chciał wstac. Ślady na sianie nie wyglądają na kilkugodzinne leżenie. Co się dzieje na tym świecie...
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
17 grudnia 2011 17:34
Frytkens masz racje,tam gdzie konina leżała placek gnoju poprostu,a pościelone do okoła niej świeżą słomą. 👿


jest już wątek na ten temat http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,77816.0.html
frykens - no wiesz w tym reportażu to tak wygląda - ona go ratuje. szkoda tylko, że dopiero wtedy jak była kamera 🙁

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 grudnia 2011 21:31
Nóż mi się w kieszeni otwiera. Co za "babsko"! Masakra... Znałam tą kobyłe, opiekowałam się nią przez rok jak i resztą stada folblutów. Koniom niczego tam nie brakuje... a tu o próbują zwalić na nich całą winę, co to ma być?
Frytkens, widziałyśmy Nanę na pastwisku z całym stadem 😉
,


No i świadomosc że widziałam konisko biegające po pastwisku a w mojej głowie zapamiętam ją jako umierającego konia...

Panterka - racja, ratuje przed kamera, a gdzie był ratunek w momencie jak koń wyszedł poraniony z przyczepy? z tego co się doczytałam to z dnia na dzień się nie przewrócił i nie padł...
.
zejście do equi-pointa jest w pobliżu apteki

edit.
"FHU EQUI-POINT mgr inż. Paulina Kulon

SKLEP STACJONARNY:
nowy lokal w trakcie remontu- czynny niebawem"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się