Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 grudnia 2011 19:58
Naciau mam w stajni kucyka z copd. Stoi na Dodsonie Leisure Mix (bo nie pyli) i do tego ma Dodsonowe Breath Free w płynie i ma się na tym bardzo dobrze 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 grudnia 2011 20:05
a ja od pół tygodnia usiłuję zamówić breathe free dla konia koleżanki,ale nie mogę się dodzwonić  👿
Ja moge zapytac u tej mojej przedstawicelki co mi pasze przywozi, poprosic zeby zazdwonili do ciebie, bo jesli probujesz do Kasi z dodsona sie przebic, to marna szansa, bo w ogole ostatnio nie odbiera telefonu.
Albo napisz do Gru, ona moze ci pomoze.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 grudnia 2011 20:14
napiszę wiec do Gru,bo potrzebuję na cito 2 kg,a docelowo 10...dzięki 🙂
Ktoś, jeśli masz trochę czasu aby samej robić napary z ziół, to polecam Ci firmę Dary Natury. Można zamówić na kg, zioła "ekologiczne" , a masz pewność że podasz porcję działającą. Do tego bonus 🙂 - sporo taniej za kg.
ekuss   Töltem przez życie
11 grudnia 2011 00:31
Ja daję Pavo nature's best i powiem szczerze,że kobył każde ziarenko wciągnie 😀
Dava   kiss kiss bang bang
11 grudnia 2011 16:15
[quote author=Ktoś link=topic=25.msg1217459#msg1217459 date=1323547549]
a ja od pół tygodnia usiłuję zamówić breathe free dla konia koleżanki,ale nie mogę się dodzwonić  👿
[/quote]

Ja też dzwoniłam pod numer dostępny na stronie i przez kilka dni nikt (!) nie odbierał  👿

Nie musiałabym dzwonić, gdyby na stronie producenta znajdowały się dokładne opisy (plus skład) wszystkich produktów. Z całą sympatią dla D&H to dla mnie maksymalny obciach, że na stronie producenta tego nie ma (tylko powielony, ogólny 'opis' filozofii)  🤦
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
11 grudnia 2011 17:54
Dava ale polska strona dodsona jest stroną dystrybutora, nie producenta. Nie produkujemy tej paszy, tylko ją ściągamy do Polski. Mamy te opisy, które są na stronie producenta czyli http://www.dodsonandhorrell.com/. Może to i obciach, ale oni po prostu udostępniają tylko to i nie jest łatwo wyciągnąć od nich cokolwiek więcej.
Co do telefonów to na naszej stronie są podane też do przedstawicieli handlowych, zawsze chętnie odbiorą i udzielą informacji 🙂
Ja daje ziolowe Hippolyta, jest bardzo fajne, chetnie wyjadane.
ja też tym karmię  a jak w większym treningu to olympic claim daję
karmił ktoś tym musli? :
http://www.hippolyt.pl/HIPPOVET_Polen_Krautermusli-135.html

Ja karmię i jestem zadowolona  🙂
Gru jak to niełatwo coś wyciągnąć od Dodsona? Ja wyciągnęłam 7 składów różnych pasz: Leisure (mix i granulat), Pasture (mix i granulat), któryś koncentrat, wysłodki i paszę dla koni starszych.

I jeszcze doprecyzowywałam wszystko kilkakrotnie!

A kupuję w Polsce i skarmiam 2 worki miesięcznie więc nie jestem uprzywilejowana  😂
oragnebay, właśnie tak, dla chcącego nic trudnego. Ja dowiedziałam się o Competition Concentrate i Barley Rings.
Dava   kiss kiss bang bang
11 grudnia 2011 22:40
Z całym szacunkiem dla przedstawicieli ale to jest kurde najzwyklejsze zaniedbanie...

Skład paszy/dodatków, a w szczególności dawkowanie (bo co to za określenie 2miarki?) to jakaś minimalna podstawa przecież...
Przecież  przez magazyn przewijają się wszystkie produkty, jakoś nie widzę problemu w spisaniu wszystkiego z etykiet (jeśli komuś oczywiście by zależało)  😎

Baaaardzo ciekawa jestem tego Baileysa, ktoś wie kiedy będzie dostępny  🤔
Ale na stronie jest dawkowanie w gramach na wage konia, i sklad jako taki jest przeciez?
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
12 grudnia 2011 07:25
Armiona co do dawkowania na miarki to chodzi pewnie o suplementy.  A co do składów to dziewczynom chodzi chyba o procentowe udział różnych składników tak ?

Baaaardzo ciekawa jestem tego Baileysa, ktoś wie kiedy będzie dostępny  🤔

Dołączam do pytania czy ktoś wie gdzie i kiedy można będzie te pasze kupić?
kiedy to nie wiem, ale na pytanie gdzie - to w Animalii jak sądzę.
Czy ktoś kojarzy gdzie w necie kupię lucernę Sukcesu z wysyłką za free?
w animalii niedostępny  🙁
"jeszcze" nie  😎
:kwiatek: Słuchajcie, które pasze byłyby najlepsze dla konia kaszlaka z alergią ( może któreś już ktoś z was wypróbował )
* Krauter Musli / Musli ziołowe
* Scottish Mash & Krauter
* Happy - Mash haferfrei
* BIO - Krauter Musli
(wszystkie pasze są na bazie ziół)

..i zioła Bronchialkur, ktoś brał dla swojego konia ?
Ludziska...

Kiedyś wspomniałam, że jak będę miała możliwość to porobię Wam zdjęcia pasz muehldorfer'a.
Póki co mam tylko 4- ale będzie więcej (prawdopodobnie po Nowym Roku)

Oto i one:

5Korn Sensitive


6Korn Plus


5Korn Plus


Heucobs


Te trzy pierwsze musli, mają dość podobną recepturę, dlatego też wizualnie też są podobne.
pzdr
A ja wzięłam na próbę Hovelera. Cenowo wychodzi aktualnie najkorzystniej. Karmi ktoś hovelerem?
A ja wzięłam na próbę Hovelera. Cenowo wychodzi aktualnie najkorzystniej. Karmi ktoś hovelerem?

Mojemu jednemu folblucikowi wyjątkowo dobrze służy i smakuje Indian Silver Hovelera, a drugi zdecydował że pozostanie wierny Spillersowi  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
13 grudnia 2011 10:19
polecam kontakt z Gru :kwiatek:

ktos ma namiary na sesnowengo przedstawiciela Marstalla?? Bo ani w ich sklepie internetowym, ani na glownej stronce nikomu sie nie chce nawet na proste pytania odpowiedziec.  Kurde zamiast sie starac o klientow to  klient musi za nimi gonic  😤

Ja mojemu podaję Marstall Complete i suplement Marstall Force. Widać po nim, że super wygląda🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 grudnia 2011 13:07
Mój koniuch żyje samymi paszami objętościowymi. Od kwietnia/maja do października/listopada całą dobę na pastwisku spędza, a po sezonie wychodzi na łąki, ale w stajni dostaje sianko, czasem trochę sianokiszonki i kiszonki, którą uwielbia. Czasami marchwi, jabłek lub banana mu się da, bo też to uwielbia. A w mrozy gałązki świerku jeszcze się przywiązuje na wybiegu i w boksie.
ogromne podziekowania dla Jeanne za rewelacyjny kontakt, pomoc, porady i probki!  :kwiatek:
o ile muesli nam nie spasowalo, to bioheu i trawokulki sa extra  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się