Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

mi NIGDY się nie podobały charlsy oweny i zawsze mówiłam,że są brzydkie. Ale moja koleżanka kupiła i zaczęły mi się straaaasznie podobać  😜
A mi się te Charlsy nie podobają  🙂 Ja mam swój Tattini Pro Color bodajże i GPA, i je uwielbiam 😉 A ten Edwiny Alexander zupełnie mi do gustu nie przypadł.
Ale o gustach nie dyskutujemy  😉 Na głowie wygląda czesto zgrabnie, zwłaszcza u kobiet  😀
Tak, to prawda  🙂 Na głowie wygląda zgrabnie i elegancko 😀
gabb Jaki masz GPA ? Nie jest taki "płytki" jak ten wymieniony przez Ciebie Tattini ?
Dokładnie nie wiem, ale chyba Titium, bo chciałam w podobnym stylu jak ten Tattini  🙂 Płytki to on nie jest, ale dużo nie powiem, bo na razie miałam go raz na głowie.


Na pewno jest bardzo bezpieczny 🙂
a czy praktyczny: zależy o co pytasz? Czy się nie będzie brudził? w sumie nie mam jakichś wielkich doświadczeń, swój mam od 2 miesięcy i jeżdżę w nim jakoś 2, 3x w tygodniu i wygląda jak nówka sztuka.
btw też strasznie polowałam na ten kask  😍


A jak z poceniem się. Bo tam nie widać z wierzchu żadnych wywietrzników i się zastanawiam czy np. w letni teren się nada czy mi się głowa ugotuje.
Przepiękny jest to fakt. No mi się właśnie nie podobają GPA czy uwexy bo takie pstrokate i te siatki to jak "oczy muchy" dla mnie wyglądają.
Nie spodziewałam sie rewelacyjnej wentylacji. Ale w ktorym kasku glowa sie nie poci?
W moim.  😀
Tyle, że to typ "rowerowy" jak ja to nazywam. Mocno otwarty. Casco Mistral.
Ja uwielbiam kaski GPA te evolution czy jakoś tak są super 😀 tzw. muchy 🙂
W moim.  😀
Tyle, że to typ "rowerowy" jak ja to nazywam. Mocno otwarty. Casco Mistral.


okropny  😂  :kwiatek:
Ale SKUTECZNY jeśli chodzi o pocenie.
W ogóle o jakim poceniu rozmawiamy?  🤔 😉
Może to kwestia indywidualna kto ile sie poci  😉

Ja chyba sobie zostawie ta hello kitty  🤔wirek:
Ale SKUTECZNY jeśli chodzi o pocenie.
W ogóle o jakim poceniu rozmawiamy?  🤔 😉


O moim heheh, co bym z gorąca nie omdlała i nie glebła w terenie tudzież na maneżu latem.. ale w takim kasku to dosłownie jak hrabianka 🙂
Ja w Mistralu zapomniałam co to znaczy mokra głowa latem. Naprawdę.
A w poprzednich kaskach miałam włosy mokre, kask mokry. Co i rusz go trzeba było prać.  🤔

W Mistralu w galopie zimą czuję, jak mi zimne powietrze przewiewa głowę. I muszę zakładać na kask kaptur czasami, bo ..normalnie mi zimno w czubek głowy.
Albo luzuję sobie kask ( jest regulowany) i wtykam pod kask bawełnianą czapkę. Taki jest przewiewny skubaniec.  😉
Tyle, że wygląd ma jaki ma. Jednym się podoba, innym nie.
A jak z poceniem się. Bo tam nie widać z wierzchu żadnych wywietrzników i się zastanawiam czy np. w letni teren się nada czy mi się głowa ugotuje.
Przepiękny jest to fakt. No mi się właśnie nie podobają GPA czy uwexy bo takie pstrokate i te siatki to jak "oczy muchy" dla mnie wyglądają.


Właśnie jeszcze nie miałam okazji sprawdzić 😉 póki co raczej mam przeciwne problemy: zamarzam 😉


Dramka ja bym zostawiła 😉 co prawda hello kitty..  🤔 ale taka wytaliowana i sportowa 🙂 bardzo fajna 🙂
Chyba nie mam wyjscia, corce nie podoba sie 😁 Stara baba w hello kitty  😵  😂
Zrób sobie fotę to się tu komisyjnie ponabijamy  😂
Jeszcze rozmiar XS  😁

Jakościowo fajna, ale nie dałabym 400zł  🤔
ktos ma kurtke Pikeur Centuria?  👀

szukajka pokazala mi, ze rok temu Forta na taka czekala- i jak Forta> dotarla kurtka?

Pilnie potrzebuje wymiary tej kurtki w rozm 38 i 40, bede baaardzo wdzieczna za pomoc  😅

(a ma ktos moze tez zdjecia w relu? bo widzialam jedno niezbyt udane zdjecie tej kurtki na jakiejs dziewczynie i ukladala sie zupelnie inaczej niz "solo", chetnie tez poznam opinie na temat tej kurtki)
Mysle że nie ma co patrzeć na innych bo każdy ma inną budowe ciała. Coś co na kimś wygląda fatalnie na innym może wyglądać super 😉
rozglądam się za bryczesami w bardzo jasnym kremie, na zawody. Widział ktoś coś ?
czy wie ktoś jak wygląda rozmiarówka HV POLO?
Chciałabym kupić kamizelkę niestety przez internet i zastanawiam się czy brać S czy M. Bardzo chciałabym żeby była dopasowana.
Zazwyczaj noszę rozmiar góry 38 lub 36, mam dwie polówki HV POLO S, i są mocno dopasowane  :kwiatek:
Katja ja mam, kupiłam bardzo niedawno (czekałam na nią w listopadzie  😉 )

mam rozmiar 38, mogę Ci zmierzyć w domu. Ogólnie kurtka jest boska - ciepła, świetnie wykonana, bardzo wygodna itd, tylko niestety ze względu na rękawy dla mnie powinna mieć rozmiar 176, ale takiej niebieskiej w całej Polsce nie było. Jak Zen podrzuci mi zdjęcia to wstawię.
Forta bylabym Ci bardzo wdzieczna  😅
Katja ja również mam ale rozmiar 40,jeżeli chcesz to napisz co konkretnie Cię interesuje 😀
o dziewczyny wielkie dzieki!!!

potrzebuje dokladne wymiary rozm 38 i 40, bo kurcze nie wiem, ktory brac, a to jednak nie jest tania kurtka.. (jak dla mnie przynajmniej), a przymierzyc nie mam jak teraz.
wiec idealnie sie sklada, ze kochane Forumowiczki maja akurat te rozmiary  😁

jak macie jakies zdjcie tych kurtek na sobie to tez bym prosila o nie  :kwiatek:

problem w tym, ze sprawa troche pilna...
pomierzę wieczorem, jak wrócę do domu. I zrób przegląd cen w sklepach, bo jest spora różnica... gdzie chcesz zamawiać i w jakim kolorze?
Forta ja bym w zyciu nie wpadla na zakup tej kurtki, gdyby nie to, ze trafila mi sie okazja cenowa... Co prawda chcialabym brazowa i chyba jednak lepiej rozm 38, a mam oferte na niebieska i w rozm 40, ale jednak mnie korci, bo na obrazkach ladnie ta kurtka wyglada i podobno jest bardzo ciepla, a przy tym oddychajaca.  Ale niestety nie mam jak teraz przymierzyc i na zywo jej ogladnac. Dlatego tak Was tu wypytuje  😉 a ten egzemplarz nad ktorym sie zastanawiam znajduje sie w dojczlandii (ja praktycznie wszystko kupuje za granica bo taniej...)

wymiary 40stki zostaly mi juz na pw podane, musze z moimi kurtkami porownac. A zdjecia chcialam, bo ciekawa jestem jak ta kurtka sie uklada... Mam 173 cm wzrostu, normalnie mam rozm 38/176, boje sie, ze 40 moze i rekawy bedzie miec ok, ale bedzie za szeroka.. musze pomierzyc.
To zamow sobie 76 z przedluzanymi rekawami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się