Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

No cóż,stajni  nie przyciągnę  do Bstoku😉
Nie wiem kto jest, nie wiem, kto pomoże, ale czy ktoś zna jakiegoś dobrego, doświadczonego (i w miarę taniego :p) kowala z Białegostoku lub okolic ?


Ja również polecam pana Marka 🙂 Wyprowadził mi konika z ochwatu 🙂 Jestem mega zadowolona 🙂 i przy okazji zawsze mogę uzyskać wiele ciekawych informacji 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 listopada 2011 19:30
27 listopada wpada do nas na podlasia ekipa hb contact jakby ktos byl zainteresowany ich uslugami to zapraszaam na pw. im bedzie nas wiecej tym ceny beda przyjemniejsze🙂

Witam wszystkich podlaskian
Jest możliwość ściągnięcia z uczelni z Olsztyna za nieduże pieniążki ortopedy z RTG i całym sprzętem wraz  podkuwaczem. Chętnych proszę o pw.
Czy ktoś z was ma może etykietę od takiego gotowego meszu sprzedawanego w okolicy? Ewentualnie wie, gdzie blisko można taki kupić?

edit - przypomniałam sobie, To Ass Pasze, gdzieś bliżej to sprzedają?
To te z Suraża?
Pewnie tak, najchętniej bym kurierem do domu zamówiła
Kurierem to chyba dosyć drogo wyjdzie...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 grudnia 2011 09:32
wybieram sie niedlugo do suraza takze moge cos Ci podwiezc gdzies do miasta (poki jeszcze prawko mam  :icon_rolleyes🙂
margaritka, super by było!
Bym woras meszu chciała
a co znaczy niedługo?
ja odbierałam ASS pasze w wiosce przy Sokołach
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
15 grudnia 2011 09:11
napisze Ci eska🙂
margaritka, ok
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 grudnia 2011 17:14
Podlasianie- poszukuje informacji o stajni/hodowli koni w Reszkowcach- mamy na revoltowym pokładzie osoby które miały styczność z tą hodowlą?

Dostałam do roboty konia pochodzącego z tej stajni i potrzebuję odtworzyć nieco jego przeszłość  :kwiatek: :kwiatek:
Ja tam trenuję od kilku lat 😉 Jak coś potrzeba, to mail: mraczki@interia.pl
ja odbierałam ASS pasze w wiosce przy Sokołach

Ta wies  to Kruszewo?
o ile dobrze pamiętam to Kowalewszczyzna
kto na Podlasiu zajmuje się transportem koni - kogo polecacie
margaritka woziła, ale coś tam się u Niej porobiło, może sama opowie.

Nie wiem jak Karcz. Kiedyś korzystałem z Jego usług i byłem zadowolony. Ogłoszenie na WZHK wciąż wisi, ale ciężko się do Niego dodzwonić, bo jakiś czas temu próbowałem i nie wyszło.
Niestety coś ostatnio krucho z tymi przewoźnikami ale dzięki uprzejmości koleżanki Ani mam kilka namiarów - zaraz będę dzwonić.
Na przełomie stycznia i lutego prawdopodobnie przyjedzie da nas ekipa z HB Contact więc jeśli ktoś chciałby dopasować siodło lub zamówić nowe zgłaszajcie się do Bogdania, bo taka okazja pewnie prędko się nie powtórzy  😉
Czy ktoś potrzebuje transportu do w-wy w najbliższym czasie ?
Mam samochód na 3 konie a wiozę jednego.....
Mam nadzieję, że nie klinika...? 😲
w Warszawie jest dużo ciekawych miejsc ...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 stycznia 2012 19:54
27 listopada wpada do nas na podlasia ekipa hb contact jakby ktos byl zainteresowany ich uslugami to zapraszaam na pw. im bedzie nas wiecej tym ceny beda przyjemniejsze🙂




niesety wtedy nie uzbierala sie odpowiednia liczba osob. jezeli ktos jest zainteresowany (musimy nazbierac garstke chetnych) to TERMIN NA PRZYJAZD EKIPY Z HBC TO DRUGI TYDZIEN LUTEGO jezeli ktos bylby zainteresowany to wiecej na pw albo na facebooku 🙂
a ja znów z pytaniem o pensjonat...  😁
wydaje się, że wszystkie stajnie znam, ale może ktoś podsunie jakiś pomysł 😉
wymagania? regularne sprzątanie boksów, regularne karmienie i wypuszczanie na padoki + oczywiście przyzwoity dojazd i cena +/- 500 😁 aaa no i wolne miejsca.
jednym słowem szukam stajni, która nie istnieje. Ale może coś o zbliżonych warunkach? Może coś gdzieś się pozmieniało? Any ideas?


ja taką znam🙂 ktoś już wspomniał - tradycja w Uhowie
jestem tam z moim trollem od listopada i nie mam ani jednego powodu do narzekania, gdyby jeszcze była hala (marzenie ściętej głowy) to byłoby idealnie🙂
Byłam tam na obozie i nie mam zastrzeżeń. Strona Tradycji w Uhowie : http://viatradycja.pl/
ktoś ma jakieś namiary na przewoźników . Nie mogę znaleźć nikogo kto by mi konia zawiózł do w-wy


co do uhowa to stajnia jak stajnia za to padoki marne trawy zero .... ale trzeba samemu ocenić biorąc poprawkę na to co napisałam - warto sie uważnie przyjrzeć czy sprzątane na padokach i "w czym" konie stoją. Może warto zacisnąć zęby i poczekać na nową ......... nie wiem kiedy ruszy ale pewnie w tym roku
777 - mówisz o Uhowie?
co do sprzątania - nie mam zastrzeżeń, nie zdarzyło się jeszcze, żeby w boksie było nie pościelone czy nie dorzucone siana.
padoki - sa 3 wybiegi, także konie w sezonie chodzą rotacyjnie. przede wszystkim chodzą! są codziennie wypuszczane i nie musisz się martwić, że Twój koń stoi w boksie, jeśli nie możesz do niego danego dnia przyjechać.

Co do transportu, korzystałam z usług Mariusza, który niedawno był w Jurowcach, teraz obecnie w Pomigaczach, wysyłam numer na priv
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się