KLUB "STAREJ GWARDII" forum

taaaak, nizmierna 😀 Ciekawe co u niej 🙂

Jezu Ufok sie rozbujala! Ale super!! Dzieki za linka Naboo 🙂 Fajnie by bylo gdyby wpadla czasem cos poopowiadac z wielkiego swiata 🙂😉)))))
No tak, Królową Dresiaży została, to już o maluczkich voltowiczach zapomniała... A tak to by można się było pochwalić, że zna się kolejną sławną w końskim świecie osobę (o której piszą w gazetach) 😉
Naboo, 🤔zczeka: o rany!
ej, przecież ufok już jakiś czas temu została zdemaskowana  😉

niemniej nadal jestem pełna podziwu!
[tt][/tt]Przebrnęłam przez wszystkie strony 🙂

Niby na Forum aktualne Volty dołączyłam w kwietniu 2005. 🙂 JEdnak pamiętam wcześniejsze czasy. Bardziej używałam Czatu niż Forum. Jak MAgdaSz, chciałabym powrotu Jose-Arcadio i MichałaS, Kontakt mam cały czas z Magda1, Była Agulez, Hana, Epona, Olszyn, Kapitan_Asia, Stan etc etc...Pamiętam, że Stan zorganizował nam Rajd w swojej okoklicy. Ach pikne czasy 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2011 21:26
Bandos, oj tak czat, to było coś 😁 Kaczy jeszcze chyba bywał tam, coś mi się zdaje? Ja tam jako Mera się logowałam 😉
był Kaczor, była Zaba, był bat, [palinkaa, Czapajew_mk, Koniczka zanim kupiła Groma 🙂 Miquel, Kasia od Esenta, veskez.
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2011 22:04
Mia też od Kwadransa chyba bywała, beata1 bodajże. Ciekawe co u niej... Miała wyjeżdżać z mężem, a potem urwał się kontakt, a ja wciąż mam jej książkę (jak pożyczyłam, po dwóch tygodniach przeczytałam, miałam miesiąć i próbowałam się skontaktować żeby oddać i lipa)...
zaba   żółta żaba żarła żur
14 grudnia 2011 22:04
Bandos, oj tak czat, to było coś 😁 Kaczy jeszcze chyba bywał tam, coś mi się zdaje? Ja tam jako Mera się logowałam 😉


Ano bywał,regularnie  🙂
Trochę ładnych godzin się tam na tym czacie spędziło...  😀iabeł:
Dla mnie Rajd Czatowy w Rusinowie był niesamowity. Pamiętam, że dostałam konia, ogra ,wnuka Ladgraffa. Całe 3 dni się nim zachwycałam. Laufer był cudowny.

A Kwadrans stoi chyba niedaleko od stajni w  której mam Bandosa.
Była jeszcze Evcik od srokacza, kulec, wagram, Vasci, kotajka, dzwoneczek , cactoos  😜  Zaba a pamietasz jak sie kłóciłyśmy kiedyś na czacie?  😁
a hexa na drugie miala hogata 😉
fajnie ze te najstarsze znajomosci choc czesciowo przetrwaly 🙂
Magda... a mój królik o ogórek?
?? nie pamietam??
Jakieś 2 miesiące po rajdzie wróciłam z Bandosem do Rusinowa. Przyjechała ze mną koleżanka ze swoim koniem. Mam zielony śpiwór "mumie", nazwany wtedy ogórkiem, miałam też królika pluszowego.

Magda pisząc wspomnienia z wakacji napisała wtedy:

No i przyjechały takie dwie... Nie dość, że będą spać razem to jeszcze z ogórkiem i króliczkiem!!
haha no tak.. 🙂
skakalam wtedy metrowki na jakims folbluciku - nie do wiary hehe 😉
zwariowane wakacje to byly 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
14 grudnia 2011 22:22
   Zaba a pamietasz jak sie kłóciłyśmy kiedyś na czacie?  😁


No baaa!  😀iabeł:
Człowiek młody był i głuupi!  😜
Magda, to były jedne z moich najfajniejszych wakacji. a Laufer był kulawy wtedy i pod koniec drugiego tygodnia wsiadłam tylko kilka razy, za to kulawizna nie przeszkodziła mu w ucieczce i pokryciu naszej klaczy. Niestety źrebka z tego nie było 🙂

Pamiętam też Voltowe wyjście do kina, na Mustanga z Dzikiej Doliny. Kino pełne dzieci z rodzicami i MY!. Mustang się rodzi a Miquel... krzyczy: "weta zawołajcie łożysko trzeba zabrać!!" Okoliczne dzieci: "Mamusiu a co to jest łożysko". Inna scena... Mustang skacze jakąś kłodę a ktoś znół krzyczy ( nie pamiętam czy znów Michał, czy ktoś inny): "O rany Mustang jest wnętrem!!"

P.S. Przypomniało mi się, była jeszcze Amika

edit: literówki
Nie wiem czy ktoś wspomniał, jak nie to przypomnę że największym hitel volty był johny  😁 i jego avatar z pamelą anderson
Bandos, alez to dawno bylo  🤣
szkoda ze stronka czatu z naszymi obliczami i lista uzytkownikow nie dziala dawno..
masz jakies zdjecia z tamtego czasu? kurka wtedy to jeszcze aparaty na klisze wszyscy mieli a nie cyfre raczej  😀
No właśnie nie ściągnęłam zgromadzonych fotek na Voltarium. Koleżanka ma kliszowe, w albumie, ale nie mam z nią stałego kontaktu. Pamiętam, że Magda1 ma super zdjęcie na Bandosie w klapkach i kapeluszu. Jose też miał fotki jak "gadał" z moim koniem w lonżowniku 🙂

AAAAA Pamiętam Johnego 🙂 Po Pameli miał Johnego Bravo. Badziewiaka też pamiętam.

A Ciapka? pamiętacie Ciapkę?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 grudnia 2011 22:46
Bandos, to musiał Michał krzyczeć 😉 Ehh to były czasy, praktycznie wszystkich pamiętam 🙂
ciapka piszaca szyfrogramem  😎 choc musze przyznac ze nie mialam problemu z jej odczytaniem
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
14 grudnia 2011 23:20
wenecja byla tez, ale chyba teraz juz jej nie ma, albo?
,
trzynastka   In love with the ordinary
15 grudnia 2011 07:25
Dzień dobry 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
15 grudnia 2011 07:27
ide na poprawke  🏇
Od dziś to chyba pierwszy temat, do którego zaglądam.

Tez mówię Dzień Dobry 🙂  Ciepło dziś i pogoda ładna.
Gienia-Pigwa, powodzenia!
Również piszę wszystkim dzień dobry, życzę miłego dnia i uciekam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się