Wiedźminki - ezoteryka, parapsychologia, wróżby, itp

Isabelle, więcej proszę! Aczkolwiek moje zainteresowania generalnie jakby z zainteresowania naszą kulturą ludową się wywodzą
A.   master of sarcasm :]
15 grudnia 2011 16:31
melduje sie, aczkolwiek dosc pozno  😎

Sznureczko, ja sama się nad tym zastanawiałam, najogólniej jest to religia, ale taka, którą wybierasz swiadomie, sama. cos jak magia przyrody, bardziej w kierunku jakby cos ala druidów itp 🙂

http://www.wicca.pl/

zerknij tutaj. bardzo mi się to z Tobą kojarzy, nie wiem dlaczego. (choc bardziej jakos z Linką, niż ze Sznurką 😉 )

A. tarocistka, runy, czy co tam działasz😀?
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2011 16:41
magda, ja po prostu nie mam pracy i na takie "głupoty" (wg moich rodziców, którzy w takie rzeczy nie wierzą, kiedyś na ten temat rozmawialiśmy) nie chciałabym rodziców naciągać i tak staram się jak najmniej prosić, kasę jakąś mam, a to komuś coś pomogę, zwierzakami się zajmę...
http://www.wicca.pl/?art=121  ależ to ciekawe! szkoda że nie ma tej ksiażki po polsku🙁
Livia   ...z innego świata
15 grudnia 2011 18:13
Poczytałam trochę tą stronę o Wicca i chyba mam lekturę na najbliższe dni 🙂
Wicca jest szalenie ciekawa!

a ja chyba wpadłam... Tarot wydaje mi się taki ciekawy, ogromnie mnie zainteresował!
Proti   małymi kroczkami...
15 grudnia 2011 20:24
ufuf zregenerowałam się w stajni więc wracam do pw od Was, które namnożyło się w bardzo szybkim tempie :P
sznureczko wyślij mi na pw datę urodzenia 🙂 wyślę Ci też link który może Cię zaciekawi

a jeśli chodzi o karmę, poprzednie wcielenia - można to sprawdzic również tarotem
Pw pofrunelo 😉
Proti o, to aż pójdę do kogoś, żeby mi tarota postawił 👀
Fly, czekaj czekaj, my tu za miesiac bedziemy tak smigać, ze po co gdzies do obcej wiedzmy:P
Proti   małymi kroczkami...
15 grudnia 2011 20:54
flygirl, jak za jakiś czas będę miała trochę mniej próśb o wróżbę, to mogę Ci taki rozkład zrobic 😉
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
15 grudnia 2011 21:19
Witajcie jestem i ja 🙂 , nie jestem pewna czy silna podswiadomosc sie liczy ?
Co do egzorcysty to ja bylam bo byla na mnie klatwa i przysiegam ,ze przez dwa dni po zabiegu wymiotowalam jak kot , mialam goraczke i myslalam ze umre 🙁 ale troche pomoglo chyba
jak poznałaś klątwę?
Isabelle to czekam  😁
Proti byłabym wdzięczna, strasznie mnie to ciekawi :kwiatek:
Proti, jakbyś miała wolną chwilę, to mogłabyś sprawdzić też mój hm... potencjał?  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 grudnia 2011 21:48
Witam i ja  🙂
Trochę się interesuję ogólnie tematem, rok temu znajoma znajomej, która nic o mnie nie wiedziała stawiała mi karty i niemal wszystko się sprawdziło, tak więc wierzę w te sprawy...

Sama często mam sny z różnymi znakami. Powtarzającym się snem jest to, że wsiadam do pociągu, który nie jedzie tam gdzie ja chcę, często nie mam biletu.
jak poznałaś klątwę?
również jestem bardzo ciekawa i poproszę o odpowiedź  :kwiatek:
wpisuje sie🙂
dzieki Pandurskiej
pracuje z energia i wahadlem isis-nie powiem dla lekarza weterynarii duuuuuzeulatwienie, widok miny wlascicieli koni po "leczeniu rekami😉 " ( taaa pani doktor, to moze do glowy by se pani przylozyla😉 " bezcenny 😎
Proti   małymi kroczkami...
15 grudnia 2011 22:11
Karla🙂, szkoda, że nie jesteś z podlasia, bo takiego weta bym od razu do swojej koniny wzywała 😉
a sama wybieram się na inicjację reiki jak tylko znajdę czas na wyjazd-bo mistrza mam tylko bardzo daleko od siebie.
Babi, wyślij mi swoje dane na pw

Kochani jeszcze jedna sprawa-jedną z moich zasad jest, że nie wróżę osobom niepełnoletnim
Jestem ciekawa dlaczego większość wróżek nie wróży niepełnoletnim.
🙂
Ja zasadniczo przez większą część życia (ku uldze rodziców) starałam sie dość twardo stąpać po ziemi, i szczerze wierzyłam w to że uda mi sie zostać normalną, zdrową racjonalistką  😎
podchodziłam do tematu dość otwarcie, ale nigdy nie zgłębiałam.
Od dziecka zdarzają mi się spontanicznie świadome sny,  pare tych z serii "proroczych", czasem (najczęściej przypadkiem ) wpadałam w oobe, często widzę "w kolorach" i te wszystkie inne dziwne rzeczy których nie widać 😉
Rodzice nawet radzili się księdza, co to ze mną począć gdy takie rzeczy wygaduje, a więc w domu panowała całkowita krucjata przeciwko "mojej fantazji"  🤣
Ostatecznie, na ich nieszczęście, dziwnym trafem (😉 ) trafiłam na ludzi interesujących się samorozwojem itd.
Do pewnych rzeczy się dystansuje, odrzuca mnie strasznie cały motyw tej medialnej ezoteryki, new age i niewiadomo co jeszcze- ale pewne rzeczy po prostu są, i nie da się im zaprzeczyć.
I hm, nie wiem jak wy do tego podchodzicie- ale ja zdążyłam zauważyć, ze zdolności przychodza same z siebie gdy jesteśmy na to gotowi, a rozwijanie czegoś na siłe, zamiast po prostu zmierzyć się z własnymi blokadami i problemami, tak jakby odwodzi nas od czegoś ważniejszego niż np telekineza  😎

.. no i widze ze wielu ludzi lubi czytać np wróżby itp, które tylko jeszcze bardziej zawyżają ego tej osoby "tak, to prawda jestem leniwa, ale za to niezależna, o duszy filozofki- to do mnie pasuje"  (zauważyłam ze w większości tak pisane sa np numerologiczne,chiromantyczne,astrologiczne itp opisy)
...ale w sumie chętnie bym się dowiedziała co mają o mnie do powiedzenia karty lub runy 🙂
Też się nad tym zastanawiam. To jest jakaś magiczna granica czy jak? Przecież w człowieku nic się nie zmienia z dniem skończenia 18 urodzin.  👀
Proti   małymi kroczkami...
15 grudnia 2011 22:44
Ambrozja, bo osoby niepełnoletnie cały czas dojrzewają psychicznie/duchowo i nie ma sensu zaburzać ich energetyki.
ale oczywiście są osoby, które wróżą również niepełnoletnim.
Ale wtedy takim osobom jak ja, które mają 18 lat od dwóch miesięcy też nie wróżysz? No teoretycznie 18 lat mam, ale przecież dalej dojrzewam, rozwój nie stanął w miejscu w dniu urodzin. 😉
Wadera - strzal w dziesiatke...
Jesli o tego tarota chodzi, szczegolnie tutaj czytajac wypowiedzi.. ego, ego i jeszcze raz ego... I co wam po wiedzy czy macie ten potencjal czy nie?

marnie sie rozkreca ten watek  🙄 🤣

mysle ze chodzi glownie o to z tym niewrozeniem niepelnoletnim, ze mlode osoby sa bardzo podatne na sugestie po prostu i ta wiedza ktora dostana ( a ktorej moim zdaniem w ogole nie potrzebuja!) nie bedzie dla nich konstruktywna a wrecz moze byc destruktywna. Beda nieswiadomie podazac jakims tam tropem swojej wrozby. Po co to komu? 
Nie lubię postrzegania ludzi przez pryzmat ich wieku, jednak akceptuję to, że każdy ma swoje zasady🙂
Proti   małymi kroczkami...
15 grudnia 2011 23:05
nerechta zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o niepełnoletnich. dodam jeszcze, że wiele osób wróżących ma granicę wieku 21 lat.

Jeżeli chodzi o potencjał to już pisałam kilka razy-KAŻDY go ma w którejś z dziedzin, jedni mocniej, drudzy mniej. Jeżeli komuś pomoże wiedza o tym, to bardzo się cieszę 🙂
Kilka razy zdarzyło mi się poczuć, że ktoś umrze. Ostatnio przyjechała karetka do człowieka na parkingu, widziałam z daleka tylko, że do niego podbiegają. No jak z bicza strzelił poczułam to coś i powiedziałam na głos "on umrze". Wróciłam do domu po 20 minutach a tam czarny worek. Tak samo miałam kiedy dwóch moich wujków było w szpitalach, wiedziałam, że nie ma sensu się za nich modlić bo nie przeżyją. No wiedziałam i koniec. Nie chce tego, choć mam też silne "przeczucia" co do osobowości ludzi, które się zawsze sprawdzają i czasem mi to w życiu pomaga (ale to może być po prostu wynik dobrych obserwacji i tyle).
Karla, w jaki sposób pracujesz "z energią" ? pochwal no się bardziej dziewczyno!🙂

widac koniarze mają taki 6 zmysł 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się