problem z wiadomościami

Niezupełnie problem, ale nie chcę wrzucać pytania do jakiegoś wątku ogólnego.
Jest jakiś limit ilości otrzymanych wiadomości? Trzeba kasować stare bo skrzynka się zapycha, czy można je trzymać?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2011 21:31
ja mam ponad 1200, burzy trzeba spytać, ona ma jakieś kosmiczne ilości pewnie 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 lutego 2011 21:35
ja miałam kiedyś 7 tysięcy... teraz regularnie kasuję 😉

Mam mały problem, pokazuje mi się 1 nowe PW, wchodze a tu wszystkie jako przeczytane.
Tylko PW od Klami- od razu mi się odznaczają mimo że ich nie przeczytałam.

jesli osoba wysyłająca priwa po wysłaniu go weszla w swoje wiadomosci wyslane i otworzyla wiadomosc, ktora do ciebie wyslala - to u ciebie bedzie powiadomienie, ze jest nowa wiadomosc, ale ta wiadomosc nie bedzie pogrubiona jak inne nowe wiadomosci
Aaa jeśli można ponad 1000, to ja będę kasować tylko dla porządku. Nie ta liga  👍
Mam 4500 i dalej przychodzą kolejne więc da się 🙂

O dzięki caroline, !
a ja się spytam dla czego w wysłanych nie pokazuje mi się nazwa odbiorcy do którego wysłałam wiadomość
Tak po prostu jest. I po wielokrotnych prośbach ze strony różnych osob o zmiane tego stanu rzeczy nie spodziewamy się, żeby ona nastapila.
Problem został już zgłoszony do administracji forum.
A czy byłoby możliwe aby wprowadzić takie małe udogodnienie,a mianowicie ..przydatna byłaby opcja w postaci komunikatu o statusie wiadomośc tzn. przeczytana/nieprzeczytana bądź dostarczona/przeczytana.
Myslę że zaoszczędziłoby to w niektórych sytuacjach nerwów :/

Jeśli podobno propozycja miała miejsce, prosze o skierowanie do odpowiedniego wątku.
Jak wstawiacie zdjęcia do wiadomości priv, bo za nic nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji, a poprzez kopiowanie nic nie wchodzi?
galopada_   małoPolskie ;)
15 grudnia 2011 18:21
tak samo jak w normalniej wiadomosci. adres url zdjęcia i wstawiasz pomiędzy [img][/img]
Dzięki :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
16 grudnia 2011 10:53
nie dochodzą do mnie pw od equidream 🙁
Czy w waszych wysyłanych wiadomosciach prywatnych zapisuja sie nicki odbiorców? Bo ja mam same tytuły i zero info do kogo wysyłałam te wiadomości. W pomocy technicznej nic nie znalazłam 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 maja 2012 19:00
nie i wydaje mi się, że nikt nie widzi odbiorców w "wysłanych"
no chyba , że tak....
cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2012 09:11
palemka, nie pokazują się- tylko na początku były widoczne, potem się zepsuło.
Mi dzisiaj pada PW - jedna z forumowiczek była na tyle ogarnięta, że wyszukała mój numer telefonu w necie aby się skontaktować - wysyłała PW, które do mnie nie docierają. Myślałam, że to przez to, że mam dużo wiadomości w skrzynce - skasowałam - zostawiłam 5 - forum pokazuje mi, że mam 0 wiadomości. Czy ktoś też ma jakieś problemy ze skrzynką??
Jonnyer Ban permanentny
09 maja 2023 12:04
spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się