Kącik WKKW

Dziekuje bardzo 🙂





3 i 4 skakane w ta sama strone staly dosc blisko siebie, trzeba bylo troszke pozawracac🙂
Gratulacje Pani Kasiu, cały czas trzymam za Panią kciuki.
powiem tylko tyle założyłam się że Koko ukończy a ktoś inny nie😉 i wygrałam😀
Czesio rulezz 😎



Widac kros..
asior   -nothing but eventing-
13 października 2011 18:35
Karla, to pogratulowac. Nie wiem skad ta zawisc...
asior opanuj sie,nie zawisc- czysta matematyka 
w wkkw nie mam antypatii, mam tylko sympatie,reszta mi wisi

aa i system byl 1😲 wiec logiczne, ze stawiam ze Koko ukonczy a drugi zawodnik nie 😀iabeł:
jak moglabym nie stawiac na Czesia 😅 w koncu sie wstrzelilam z artem o nim wiec wiesz 😎
Crazy, super wygladacie!!
A co się stało, że Ten Drugi, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać nie ukończył? Jednym słowem, co z Barytem i Pawłem Spisakiem? Ja tam kibicowałam obydwu parom.
Dzionka, krosu nie ukonczylo ponad 30 par, i nie bylo tam nikogo z przypadku, tylko sami doswiadczeni zawodnicy.

Druga woda na ktorej Pawel mial 2 zatrzymania ( juz 3 wtedy eloiminujace), bylo tak naprawdem jakims stawem do ktorego trzeba bylo skoczyc z jasnej laki, wiele koni tam miala opory, tak naprawde jesli ktos przejechal kombinacje 7, pozniej 9 to tam konczyli... Ja sama co widac na filmiku mialam na tej przeszkodzie maly problem, Czesiek hamowal i zagladal tam, i odszedl od bacika i skoczyl to, ale przede mna wiele par tam nie ukonczylo... Zreszta Juz trener mi mowil ze ta przeszkode bardzo zle skacza konie, niegdys poprzedni jezdziec Waga mial tam eliminacje..
crazy, rozumiem - dzięki za szczegóły 🙂 I wielkie gratulacje, dla ciebie i Czesia 🙂
Dziekuje 🙂
Dziekuje bardzo, zaluje tych 3 sec na parkurze... ale coz.
mimo mojej całej antypatii, muszę przyznać, że to naprawdę duża rzecz! 👍
crazy Gratulacje, wspaniale  👍


Polskiej hodowli koń pod zmienionym imieniem.
7miejce w CCI**** w Pau w 2011, w 2010 -3 miejsce z tym ,że w CCI***
Tutaj rodowód do wglądu
http://www.bazakoni.pl/horse_4377.html

To tak dla malkoltentów co uważają, że nasze konie są do niczego  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 grudnia 2011 10:58
fajny konik.
Szkoda, że punktuje dla brytyjskiej księgi, miejsce urodzenia ma podane jako Wielka Brytania.
Kurcze- a to tak można sobie zmienić miejsce urodzenia?
Normalnie, to gołym okiem widać gdzie ta lepsza część unii ma Polaków.  :emoty232:
i niech sobie punktuje. przeciez PZHK ma i tak w powazaniu polska hodowle 😂
Niestety ,to prawda
  :/ :allcoholic:
Już teraz chcę zaprosić Was na zawody WKKW do Facimiechu (24km od Rynku Głównego w Krakowie  😉)

Konkursy LL/L/P
terminy: 9-10.06-2012 i 6-8.07.2012
w tym drugim terminie odbędą się finały OOM wraz z zawodami krajowymi
To my już zaklepujemy sobie miejsce dla Robina i Ramadana.
No i musimy jeszcze gdzieś przekimać. Będzie gdzie - czy trzeba brać namioty ?
Bezpieczniej wziąć namiot. Do dyspozycji będą łazienki z prysznicami
Gratuluję organizacji finałów OOM🙂 Super, że tak szybko i prężnie rozwija się kolejne miejsce organizujące wkkw w małopolsce🙂 Ja na pewno jako widz będę, a kto wie może i wystartować się uda😉 😍
fabapi super super!!! muszę się w końcu wybrać zwiedzić 😉 i podpisuje się pod słowami Magdziora, chociaż z tym startem to gorzej haha.
A będziesz też organizować jakieś ZR-A? Są w planie?
fabapi planujecie może podczas którejś z tych imprez zrobić AMP w WKKW? Bo z racji, że w Bolęcinie ich w tym roku nie będzie to fajnie by było gdyby ktoś zorganizował bo to fajna zabawa 🙂
a co do podanych imprez to ja na pewno będę, na 90% jako zawodnik 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 grudnia 2011 11:53
Taki filmik z IO w 1936 - kros

dziwnie się to ogląda w dzisiejszych czasach



ilośc upadków porażająca, tak samo niektóre przeszkody wprost okropne

albo przeszkoda wodna - co skok to upadek prawie

fajne filmiki 😉
Nie mniej dziwny styl jazdy- jak jeździec dojeżdża do przeszkody rzucając się całym ciałem po koniu to się nie dziwię że tyle upadków ( za takie dojeżdżanie dostaję ochrzan, a mam do tego skłonność :wysmiewa🙂.

A ta woda- to jakieś chyba trudne podłoże było w momencie lądowania bo każdy koń się zapadał...
Fajne jak jeden spadł na zad konia i wsiadł znowu w siodło, a jeden jeździec po upadku zdjął ogłowie i sobie poszedł z tym ogłowiem 🤣

Edit: literówka
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 grudnia 2011 12:13
taa, to chyba dodatkowo dyscyplina nurkowania konnego była włączona w to... 😲
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 12:23
Ja mam do was inne pytanie... widzieliście już nowy projekt regualaminu i ZAŁĄCZNIKI do niego? adnotacja jest na żółto dla ułatwienia...
dla mnie jest to cios poniżej pasa i zmienianie zasad gry w trakcie gry!

po co było uczciwie pracować w poprzednim sezonie,jak mozna nagiąc zasady dla swoich potrzeb?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się