moda, ciuchy etc...

honey masz takie wlosy? pokaaaaa!

Mia też ciekawa ale niektóre stylizacje lekko tandetą zalatują... chociaż może jestem przewrażliwiona. Swoją drogą - też podziwiam osoby, które nie boją się takich kolorów... jedyne szaleństwo na jakie mnie stać tej zimy to kolorowe czapki<3 pokochałam je miłością wielką
[quote="nine"]Nie jest śliczny, puchaty, idealnie pasujący.[/quote]
I pewnie dlatego mi się nie podoba. 😉 Bo się staram wyglądać idealnie pasująco. (może niekoniecznie "puchato" 😁 a ślicznie nie mnie oceniać)
Styl a'la rockowy lump uliczny mi się chyba nigdy nie podobał.

[quote="Mia"]Ramires, z podobnych to może http://macademiangirl.blogspot.com/. [/quote]
O! To jest fajne!
mam tylko fote w spiętych zaraz po farbowaniu czyli czerwieńszej, może wrzucę jutro :P
wrzucaj, ciekawa jestem 😉
dziewczyny pomóżcie proszę  :kwiatek:
jaka bluzka pasuje do czarnych, połyskujących szortów z podwyższonym stanem i żakietu w piaskowym kolorze. Potrzebuję coś imprezowego 😉
jakiś żywy jaskrawy kolor 😉 pokombinuj z odcieniami czerwieni i pomarańczy
o pomarańcz, to może być fajne 😉 wypróbuję. Dzięki  :kwiatek:
w outlecie Faktory Outlet w Luboniu pod Poznaniem jest ich sklep - dzisiaj byłam - full ciuchów - takich właśnie odlotowych - ceny przyzwoite, bo przeceny do 60-70%


szał ciał!  😜 niewątpliwie, przy najbliższej wolnej okazji tam wpadnę! szkoda tylko, ze będzie to możliwe dopiero w nowym roku...  :/

a tak swoją drogą, nie odpowiedziałaś mi na pw!  🤬
Florcik jak znajdziesz gdzieś te spodenki to podeślij mi linka 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 grudnia 2011 22:10
Gdzie w sklepach stacjonarnych (Kraków) lub w internecie znajdę jakąś ładną skórzaną spódniczkę? Przekopałam już chyba wszystkie sklepy internetowe i nic nie mogę znaleźć  🙄

Coś w tym stylu, może być też gładka.
a  ta ze zdjecia z jakiego sklepu jest? Przepiękna  😍
Niewidzialna, w stradivariusie były gładkie
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 grudnia 2011 23:15
korsik, topshop 😉
Mia, wiem, ale chciałabym ze skóry naturalnej raczej, bo ta ze Stradiego wygląda trochę hmm... papierowo ? sama nie wiem, coś mi tam nie odpowiada.
Czy komuś może rzuciły się w oczy szarawary długie, wiązane przy kostce, z normalnym krokiem ( tzn. nie w kolanach ), jednolite, chętnie satyna, albo inne błyszczące coś?
Mam jedne, ale materiał dresowy, cienki i tragicznie mi się gniecie w transporcie. Jakieś sugestie?
latem byly w promodzie, czarne, brazowe i w jakies wzorki, nie pamietam dokladnie.

Wiem ze sa co roku, wiec moze beda juz w kolekcji wiosennej? Jak nie to spodziewaj sie ich kwiecien-maj w kolekcji letniej 🙂
gdzie można dostać coś w tym stylu?
Wczoraj podobne widziałam, bodajże w Pretty Girl.
a pod jakim hasłem szukać ich w necie?
Dziewczyny kupowała któraś z was coś ze sklepu internetowego halens? Jakieś opinie?
Zakochałam się w pewnej sukience na studniówkę ( zrob jeszcze raz taki link, otagowany w tak popieprzony sposob, to nie wiem co ci zrobie!!!) i nie wiem  czy kupować czy nie? Myślicie, że nadaje się na taką uroczystość?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] utrudnianie odbioru forum poprzez wstawienie dlugiego linka, dodatkowo otagowanego tak, ze praktycznie nie bylo mozliwosci zrobienia czego kolwiek
annn uprzejmie proszę, natychmiast skróć ten kilometrowy link!  🤦
pod jakim hasłem szukać sukienek, które są wykonane z takiego materiału:

[img]http://static.zara.net/photos//2011/I/0/1/p/0387/251/621/0387251621_1_1_3.jpg?timestamp=1306945255500[/img]
[img]http://static.zara.net/photos//2011/I/0/1/p/0387/251/621/0387251621_2_2_3.jpg?timestamp=1306945255500[/img]
z takich jakby naszytych różyczek
Proszę pomóżcie mi.. Szukam takiej, albo podobnej w tym kolorze sukienki, ale nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć.. Wszędzie tylko beże..  🙄


moja! <3  😜 💘 🍴
już sie na nią doczekać nie mogę
na razie polecam wszystkim kliknac ignora annn. dzieki temu rozjezdzajacy link zostatnie ukryty, przykro mi, nie jestem w stanie z tym nic zrobic- nie siegam buttonow. 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
18 grudnia 2011 19:55
Dzięki, bo już szału można było dostać. 😁
exploited, co to? skąd to? 😀
love label 🤣 ja zakochana 😁
Widziałyście może gdzieś w sklepach stacjonarnych takie bluzy bez kapturów?
W tym stylu (zjecie zaczerpniete z neta)
Czy znajdę jeszcze gdzieś taki sweter? Albo chociaż podobny?


Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
20 grudnia 2011 16:44
Podobnych dużo jest jeszcze w RI, teraz poprzeceniane. W Poznaniu tego konkretnego chyba już nie widziałam.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się