AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 grudnia 2011 16:36
A powiedzcie mi (taki mały OT), jeśli mam kartę AZS-u, tą ISIC, to mam się zarejestrować jakoś w internecie? Bo w tym roku podobna jest jakaś zmiana...

EDIT: Ponownie Partynice w przyszłym roku? No i pytanie zasadnicze, czy wiadomo coś czy zmieni się podłoże na parkurze, czy nadal będziemy skakać na leśnej polance?  😁
No i pytanie zasadnicze, czy wiadomo coś czy zmieni się podłoże na parkurze, czy nadal będziemy skakać na leśnej polance?  😁

A ujeżdżeniowcy rozprężać się w lesie 😉 między drzewami jak miało to miejsce w tym roku 😉
croopie, jeszcze mogliście się rozprężać koło stajni wyścigowych... :P

Biorąc pod uwagę ilość czworoboków we wrocławskich stajniach to moglibyście startować na jednym końcu Wrocławia a rozprężać się na drugim :P. Także teraz to się módlcie, żeby się pan H. jeszcze bardziej nie obraził...
epk, ale pierwotnie na planie był maneż z drzewami 🙂
wiem, wiem - oni tam mają takie pomysły na świat 😉
EDIT: Ponownie Partynice w przyszłym roku? No i pytanie zasadnicze, czy wiadomo coś czy zmieni się podłoże na parkurze, czy nadal będziemy skakać na leśnej polance?  😁


przeczytaj co napisałam parę postów wcześniej
Wergeel tak tak masz racje, ja mówiłam o tej dolnej stawce, w której się znajdowałąm - rozpiętość poziomu była bardzo duża, o.

Grembus szkodaaaa!! Kogo będziemy męczyć 🙁
Grembus a mi napisali, że wszystkie szczegóły u Ciebie :P
Ale mi się nie chce odpowiadać na pytania maruderów. Każdy zna warunki Partynic i lepiej nie będzie bo nie ma kasy. Nikt nie musi starować w zawodach. Aha własnie zbierają oferty na rok 2013. Więc proponuje tym co się Partynice nie podobają niech złożą ofertę na organizacje AMP. KS AZS PWR nie będzie składać. Mam nadzieje że będą inne oferty.
Na Partynicach jest super i Wrocław też jest super, marudery niech same organizują  😤

Liczymy na kolejną edycję koszulek  ❗
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
18 grudnia 2011 19:06
o Bogowie, żeby tylko skoki były na piasku bo trochę koni szkoda, albo żeby przynajmniej pogoda dopisała.
Może warto żeby osoby jadące na skoki wystosowały po prostu jakieś pismo z prośbą o organizację konkursów na nie trawiastym podłożu skoro tak wam to nie pasuje, myślę że nie zaszkodzi najwyżej nie wezmą prośby pod uwagę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 grudnia 2011 20:24
znajomi mi ostatnio mówili, że na partach jest zmienione podłoże, czy w ogóle przemieszczony parkur. też piasek już ponoć. mógłby to ktoś zweryfikować  🤔
sei to lepiej zapytaj w wątku u Dolnoślązaków 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 grudnia 2011 20:39
mnie to aż tak nie interesuje 😉 jeżeli pojadę w tym roku na AMPy to na pewno na ujeżdżenie amatorskie.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 grudnia 2011 21:24
Ja na temat samego Wrocławia i organizacji zawodów nic nie mówię, bo było na prawdę super! Wyniki na bieżąco i w ogóle. Chodzi mi jedynie o podłoże na parkurze. Dobrze by było jakby coś się w tej kwestii zmieniło, a jak się nie zmieni, to trudno. Trzeba będzie jakieś hacele w wersji special wyczaić i jazda  🙂
Może warto żeby osoby jadące na skoki wystosowały po prostu jakieś pismo z prośbą o organizację konkursów na nie trawiastym podłożu skoro tak wam to nie pasuje, myślę że nie zaszkodzi najwyżej nie wezmą prośby pod uwagę.

Ha, ha, ha- już raz ktoś wyraził niezadowolenie z warunków: http://www.swiatkoni.pl/news-display/3493.html i skutek jest taki, że zawodów skokowych w tej chwili na Partynicach brak. Z wyjątkiem owianych tajemnicą zawodów towarzyskich dla wybranych i zaproszonych klubów, niedostępnych dla "zwykłego śmiertelnika", a w szczególności tych, którzy nie wahali się jawnie wygłosić na ww temat zdania.  🙄
(o przepraszam, HPP się odbyło, ale pewnie musiało..)
Jeśli ktoś z Wrocławia chce jechać na halowe regionalki pozostaje bujać się do Leszna, czy Jaszkowa, może jeszcze Opole lub Zbrosławice.  🤔wirek:
ludzie, warto czasami czytać co piszą poprzednicy!! na partynicach jest nowy duży plac z piaskiem kwarcowym, na MPMK 2011 był rozprężąlnią, a na następne zawody ma być głównym parkurem. więc szansa jest, ze skoki w następnym roku na AMP będą na pożądnym podłożu.

Grembus no to kto we Wrocławiu zorganizuje ampy jak nie PWr??
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
19 grudnia 2011 08:13
czytamy, czytamy i opcja "chyba" daje sporo nadziei aczkolwiek czekamy na "tak będzie" bo do wrocławia mam na razie trochę nie po drodze chyba, że jak będę w Lesznie/Jaszkowie to sie podpytam miejscowych. prawda jest taka, że im lepsze podłoże, tym więcej zawodników pojedzie i tym lepsze konie ze sobą wezmą- tym samym będzie ciekawsza rywalizacja i więcej emocji.
Wergeel czasami warto czytać co piszą poprzednicy! Grembus napisał że w PRZYSZŁYM roku się PW starać o organizację AMPów nie będzie - czyli 2013, a już teraz zgłaszać swoje 'kandydatury' na 2013 można - więc nie jest powiedziane że Wrocław będzie robił - zapewne nie.

W 2012 organizuję AZS PW, wystarczy czytać co piszą poprzednicy....
Grembus napisał:

Niestety będą we Wrocławiu. Informacje będą podawane na stronie www.azs.pwr.wroc.pl i na www.amp.azs.pl. Informacji na forum nie będę udzielał. Moje zadnie przy organizacji będzie jak najbardziej ograniczone.


więc moje pytanie do Grembusa czy to PWr jest organizatorem AMP 2012 we Wrocławiu czy ktoś inny?
a przyszły rok to nadal 2012, nie 2013

christine masz rację, że 'być może' to nie 'na pewno' 😉 ze swojej strony jestem przekonana 90% że tak będzie, pozostanie jednak znowu fakt, że skoro parkur główny będzie na rozpr. to rozpreżąlnia AMP będzie na okropnym betonie ;(

bombal poruszyłaś ciekawa kwestię tajemniczych zawodów na partynicach ;p całe szczęście klub aku thomson ani WTWK nie mają nic wspólnego z organizacją ampów - udostępniają tylko obiekt i może dlatego te zawody są fajne i chce mi się na nie jechać

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
20 grudnia 2011 08:27
szczęście w nieszczęściu, ze mi tam dużo do rozprężenia nie potrzeba. "4 skoki i na parkur" 🏇  😉
Wergeel ktoś musi powiedzieć, że król jest nagi..

Ja nie kumam tego, że środowisko zamiast działać wspólnie, żeby coś się działo w regionie, patrzy tylko jak sobie nawzajem nogę podstawić. Jak dla mnie to na takie "tajemnicze zawody" pies z kulawą nogą nie powinien zawitać. Ale honor w dzisiejszych czasach nie jest w cenie, a ja mam przestarzałe poglądy..  🙄
EOT
http://amp.azs.pl/terminarz   w tym roku AKADEMICKIM tak, PWr. W 2013 nie (tak twierdzi Grembus)
Według google skrót PW dotyczy - Politechniki Warszawskiej.
W roku 2012 organizatorem zawodów jest PWR - Politechnika Wrocławska.
w roku 2013 nie  - oferty można składać do stycznia 2012.

Wergeel: Partynice bardzo dużo nam pomagają i bez nich tych zawodów też by nie było.


A na lepsze podłoże nie ma kasy. Więc ostrzegam by nie było płakania.


Ok, dodałam "r" to był taki skrót myślowo sytuacyjny 😉
Ale na myśli miałam dokładnie to co napisałeś. 
BTW Bombal - to, że jechał zawodnik z któregoś klubu nie znaczy, że poza nim samym reszta klubu jakiekolwiek zaproszenie dostała 🙂
Będzie nieregulaminowy post:  😵
Nic to- byle do wiosny..
Ma ktoś jakieś przecieki o programach?
Wykupiona ISIC = NNW na okres ważności tej legitymacji
Ale pamiętam, że jak kiedyś sprawdzałam warunki tego ubezpieczenia, to cośtam mi nie pasowało, jakiś haczyk, który nie obejmował sportów wysokiego ryzyka czy coś w tym stylu. Mogę się teraz mylić, ale warto to sprawdzić, bo może się okazać, że trzeba wykupić jakieś rozszerzenie NNW


Najlepiej wykup sobie ubezpieczenie w szkole dodatkowe, bo znam przypadek ze osoba miala tylko to z legitymacji AZS a jak spadła z konia i sie połamała to okazało sie ze nie dostala ani złotówki. takze lepiej wydac te kilka złotych wiecej ale miec pewność.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się