Howrse gra :)

Zalicytowałam.
Ogólnie to na polskim howrse nie mam nikogo z revolty  w znajomych  😀 Ale nie zapowiada się, żeby to się zmieniło, bo nieraz widziałam tu niegrzeczne najazdy na osoby takie jak ja, oczywiście mijające się z prawdą, ale sam fakt :P
Dziękuję, bardzo bardzo!  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 grudnia 2011 22:28
[quote author=liberian_girl link=topic=49169.msg1226866#msg1226866 date=1324160328]
osoby takie jak ja
[/quote]

czyli jakie? 👀
ale jakie najazdy ?
ja tu ogólnie jestem dlatego, żeby z kimś pogadać 😉
jeszcze forum o czarnej perle z dziewczynami innymi mamy i tam to już jest luzik na potęgę 🙂
niby temat o czarnej perle ale oprócz oceniania prac gadamy itp. 🙂
Właśnie, ja od początku jestem ciekawa, jak liberian_girl nazywa się na howrse 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 grudnia 2011 11:41
Zdobyłam Greyfell'a  😜 Szkoda tylko, że ogiera...  🤔

Czy ktoś mógłby pomóc mi i mojej koleżance przesłac HoP? Na angielskim howrse.
Na jakiej zasadzie odwiedzają nas wędrowne konie?🙂
tylko podczas specjalnych promocji 😉
dostajesz punkty za logowanie, udział w zawodach itp. i jak uzbierasz 100 pkt to przychodzi to Ciebie koń 🙂
Aj, znajomi mnie wyciągnęli z domu i wygląda jakbym uciekła 😀
Często jak działo się coś złego, jak byliście źli to leciały "niemiłe" słowa w kierunku pewnej grupy osób, które nie miały nic wspólnego z tym co się działo, ale wolałam się nie odzywać, żeby nie obudzić burzy :p
Dlatego też nigdy nie wpisałam się na uaktualnianą listę, ani nie wymieniłam z nikim znajomości :p (chyba, że przypadkiem kogoś mam, bo przyjmuję zaproszenia od każdego  :icon_razz🙂.
I ja dzisiaj dołączyłam do howrse.pl  Mam tam ten sam nick  -  Interbeta
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 19:31
liberian_girl, chodzi o tzw. Elyte? 👀 Jak dla mnie nie każdy z hodowli elitarnych to snob czy coś tam jeszcze innego i nie zawsze jest winien wszystkiego co złe ale są tacy ludzie z Elity, którzy maja po kilkadziesiąt punktów karmy, które mogli zdobyć tylko przez wykupywanie kuponów (i to duuużej ilości kuponów 🤔 ) i Howrse działa trochę pod nich bo to oni utrzymują serwery. I fakt że takie osoby mają po 50 boskich koni itp a "zwykły śmiertelnik" nie może upolować chociaż jednego nowego konia trochę hmmmm... boli? uwiera? może nawet powoduje niesmak? 👀 to dlatego Elita nie jest lubiana mimo że w ogóle nie znamy tych użytkowników i część z nich jest całkiem w porządku. Ja tam nie mam nic do tych ludzi z Elit którzy grają "na równi" z innymi za to nie przepadam za tymi co wydają fortunę złotych na kupony 😉
Jak masz ochotę to wyślij mi na PW swój nick, z chęcią przyjmę do znajomych 😀
Elita może nie, ale po prostu w tej grze jestem zielona  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 20:11
A, no chyba że tak, i tak pisz na PW, jak masz jakies pytania to też wbijaj 😉
Zielona nie w ten sposób  🤔
więc w jaki ❓
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 20:21
Dokładnie, ja juz w ogóle nie rozumiem o co chodzi 😜
Dostałam Graniego!  🏇
Czeszka, gratulacje 😀
Oj, po prostu mam zielony login  😡
ja myślę ze liberian_girl jest moderatorką, a modzi mają zielony nick. jesli nie, to sie poddaje ;p
//6 sekund po 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 20:27
Raaaaany, i to trzeba się aż tak ukrywać? 😂 W takim razie chyba nie chciałabym być modem 😁
Nie trzeba było :p Ale tyle razy tutaj padały nieprzychylne słowa, że wolałam się nie ujawniać (pomimo tego, że większość była nieprawdą  :icon_razz🙂.
A tak to już nie ma co ukrywać, chociaż nie wiem czy nie zepsuje Wam to atmosfery teraz, albo nie pojawią się obawy, typu "nie napiszę o wymianach, bo ona to mod i zaraz mi lewe konta pokasują". Od razu mówię, że w ten sposób to nie działa  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 20:42
Gdyby działało to już byśmy nie mieli tych kont 😉 Był tu kiedyś też inny mod 😀
a ja tam do modów nic nie mam 🙂
u  Nathaly kiedyś kupowałam trochę koni, i była tak miła i pomocna w sprawie gry, że aż się miło robiło 🙂
O proszę, o innym nic nie wiem 😀 A jaki?
No fakt, Nathaly fajna babeczka :p

Mam 48 podwójnych kart, masakra  😤
jak mam podwójne karty, to mogę je wymienić w każdej chwili, czy tylko zaraz po zdrapaniu, kiedy pojawia się pytanie, czy aktywować, czy wymienić?
w każdej chwili 😉

a ja miałam też około 50 ale aktywowałam bo stwierdziłam, że i tak ich nie wymienię xD
i teraz mam chyba 6 🙂
ok, dzięki 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 20:55
Liberian, Mirmil 😉 No dobra, przyznaj się, które zielone to ty 😁
Mod też człowiek, jak dla mnie to nic nie zmienia  😀

A dziś mam pecha. Mam już wszystkie możliwe złote karty, dziś dostałam kolejną, chciałam wymienić no i oczywiście trzykrotna powtórka kart kolekcjonerskich  😀iabeł: A diamentowych kart jak nie bylo tak nie ma. Powtórzonych kart mam 42  😀 Na com też same śmieci.
kupiłam złotą kartę, już się nie mogę doczekać, co dostanę 🙂
powtórka -> wymiana -> kamień filozoficzny 🙂 będzie do wymiany  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się