Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

U mnie bilans słaby. Żadna z moich nie doszła (ale to nie dziwne, bo niestety udało się je wysłać dopiero 15-go 🙁 ), żadna też nie doszła jeszcze do mnie 🙂
Chwilowo dochodzą same gazetki promocyjne z marketów :[
a ja w końcu wybłagałam klucz do skrzynki od właścicieli mieszkania i dorwałam pocztówki!  🏇  Jak zaglądałam do przez szparki, myślałam, że siedzi tylko jenda, a tu szok! są wszystkie 3!
Dzięki bardzo, dziewczyny!
Bischa, list jutro poleci do Ciebie 😉
Ovca, mega jest ta karteczka! hihi, współczuje jedynie reniferkowi  😕
aketter, urocze! dziękuję raz jeszcze  😉

Z tego co widzę,jedynie jedna kartka do tej pory doszła. Powinny już być wszystkie dostarczone  🤬
Bischa   TAFC Polska :)
18 grudnia 2011 17:19
Czyli ode mnie doszła? 😀
Czyli ode mnie doszła? 😀


Mi kartkę od Ciebie dzisiaj dostarczono :P
Dziękuję bardzo 🙂
Chess, w niedzielę?  🤔
ale to chyba nie poczta?  😁
Zgaduję, że zalegała w skrzynce już jakiś czas 😉
U mnie już są wszystkie trzy kartki  🙂
Dziękuje!

Teraz czekam na wieści czy doszły kartki ode mnie  🙄
ostat ja mam! ja mam karteczkę i aniołka  😍 od Ciebie!  :kwiatek: Właśnie dotarły  💃
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
19 grudnia 2011 12:25
Dostałam 2-ga karteczke 🙂 OD ARROCH i BAZYLA 🙂 śliczna dziekuje za cieple zyczenia i cos na oslode tych szarych dni 🙂
Przepraszam, ze nie dawałam znaku życia przez kilka dni - miałam totalne urwanie głowy dosłownie na każdej płaszczyźnie swojego życia 😀 Kartki sztuk 3 wyslalam kilka dni temu, powinny lada chwila dojść.

Tymczasem dziękuje Repce oraz Isabelle za życzenia (Isabelle, co prawda nie było ciebie na mojej liscie, ale mogę z wielka checia ci odpisać, z tym, ze kartka będzie nieco spóźniona, chcesz? 🙂😉
doszła do mnie druga kartka!  💃
bardzo dziękuję liberian_girl  :kwiatek: lizak miałam zamiar powiesić na choince, ale łakomstwo zwyciężyło  😁
Arroch Dziś dostałam kartkę od Ciebie i Bazyla 😀
Jest cudowna i bardzo dziękuję za prezencik 😉
Tobie również życzę samych sukcesów jeździeckich i żeby z Bazylem było tylko lepiej 😉
To ja tu podziękuję za niepalnowane życzenia od ovcy :kwiatek:
cavaletti cieszę się, że tak szybciutko dotarła i nikt nie wyjął lizaczka 😀
Ja dzisiaj w skrzyneczce znalazłam dwie kartki, także już wszystkie 3 u mnie 🙂
Serdecznie dziękuję Maddie i Buyaka za prześliczne karteczki  :kwiatek: Oby życzenia się spełniły  💃
A ja dziękuję za karteczkę od Nadżafowej  :kwiatek:
To mam już dwie.
Z moich jak dotąd, doszła tylko jedna  😵
U mnie bilans 1:1. Dzisiaj dotarła do mnie karteczka od martvej Dziękuję śliczie :kwiatek:, a jedna z moich dotarała do repki.
Pozostaje czekać 😁
Plamkakochanie   dziękuję za życzenia i list  💘  :kwiatek:  :kwiatek:  nie podałaś adresu więc jak znajdę czas odpisze ci na volcie  😉 


Moje doszły wszystkie i ja wyjątkowo w tym roku dostałam też wszystkie  😜 
Ja dziś (ledwo ledwo  ale dałam radę!) wydostałam ze skrzynki wypchaną kopertę od niemiłka  💘 Pierniki czułam już przez kopertę i uwaga, serducho praktycznie nie naruszone! Z choinką gorzej, przeżyły tylko 2 "gałązki" reszta pokruszona.  Dziękuję  😍
Mam 7 kartek i czekam na jeszcze jedną obowiązkową  😲 Poszaleliście coś ze mną.
Moje 2 jeszcze nie doszły, martwie sie bo to priorytet, każdy dostał następnego dnia, ew. po 2 a tych dwóch ani widu, ani słychu 🙁
Ja sie pytam gdzie moje pozostałe 2 kartki?  🙁
Dostałam 2-ga karteczke 🙂 OD ARROCH i BAZYLA 🙂 śliczna dziekuje za cieple zyczenia i cos na oslode tych szarych dni 🙂


Bardzo cieszę się, że dotarła  😅

Plamkakochanie dzięki 😀 Bardzioszek podobnie jak w Wielkanoc dostał znowu mnóstwo życzeń, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej 🙂 i bardzo się cieszę, że kartka z wkładką dotarły 😀
Ludzie doszły te moje kartki??

U mnie póki co jedna doszła
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 grudnia 2011 18:06
U mnie bilans 1:1. Dzisiaj dotarła do mnie karteczka od martvej Dziękuję śliczie :kwiatek:

Iha! Strasznie się cieszę 🙂

Swoją drogą, tak się zastanawiam, czy ja w tamtym roku również do Ciebie nie wysyłałam kartki? ;>

Pokemon, ciesze sie ze doszla🙂 przepraszam za prowizoryczne zapakowanie i jakosc wykonania ale no niestety, talentu do wycinania nie mam:/


Presjo - do mnie doszla od ciebie karteczka🙂
Dzisiaj doszla do mnie ostatnia karteczka, od ostat. dziękuję bardzo  :kwiatek: :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2011 18:44
Ja sie pytam gdzie moje pozostałe 2 kartki?  🙁


Spokojnie, mają dojść do piątku, czyli do Wigili, jeszcze pare dni 😉
U mnie bilans 2/3.
Nadżafowa - zmieniałaś nick ?  😁

No to ja mam 1/1
Czekamy 😀
Presja- tak, jestem stara Olkaa
Wrócilam z pracy o 22:30, a w skrzynce 3 koperty  💃

Kartki od aketter, martvej i Graby.
Wyjątkowo piękne życzenia Dziewczyny, dziękuję  :kwiatek: Aketter dziękuję dodatkowo za list (przeczytam jutro i napewno zaraz zabiorę się za odpisywanie jeśli tylko warunki w pracy pozwolą  :hihi🙂 i choineczkę. Już sobie ją wyobrażam nie w tym roku, ale np. za 20 lat na drzewku 🙂 Grabie dziękuję za korzenne ciasteczko - jedno ramię gwiazdki było ułamane, T. szalenie sie ucieszyl i ostrzy zęby na resztę. Ma jednak zakaz - gwiazdeczka ma zawisnąć! Przyznam jednak, że i ja jedno ramię zjadlam - dla równowagi 😉



I gwiazdka po tuningu:


Taka trafi na choinkę  😎 Swoją drogą... pyyyyszna! Ciekawe jak długo tam wytrzyma...  🙄

Cholera... teraz sie glowię czy prezentów nie pomyliłam  😡

Edit.
Nie moglam się opanować, list też już za mną. Wspaniały wieczór 🙂

Dobranoc wszystkim 🙂
dziękuję za śliczna kartkę i mikołajka z czekolady od Asieńki  :kwiatek: mikołajek spałaszowany w pracy i od razu poprawił mi humor 🙂

z moich 3 doszły a 4 nie 🙁
i jeszcze jedna pójdzie do wysłania  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się