Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

o to wlasnie chodzi, ze twoje zdanie jest mi obojetne, mysl sobie i rob sobie co chcesz, rozchodzi sie o to, ze niestety jestes tez odpowiedzialna za swojego konia , co masz najwidoczniej gleboko gdzies. tak jak pisalam wczesniej- ty mi jestes obojetna (czy sie zabijesz na tych torach, czy palisz miliard fajek dziennie, etc), ale szkoda mi koni, ktorzy maja tak nieodpowiedzialnych wlascicieli. tyle.


To, że zrobiłam sobie sesje zdjęciową na torach to nie od razu oznacza, że zaniedbuje swojego konia czy jestem za niego nieodpowiedzialna  😵 . Jakbyś chciała wiedzieć to ten koń dzięki mi zaufał w ogóle ludziom i obecnie jest w dobrych warunkach trzymany, bo gdyby nie ja to ten koń skoczyłby bardzo źle. W niektórych miejscach konie są gorzej traktowane i to przez cały czas i to Cię nie boli? Boli Cię natomiast to, że koń zadbany, wyczyszczony, niewychudzony staję dęba do zdjęcia w miejscu takim, a nie innym? Chyba jej specjalnie nie podkładałam pod pociąg, zacznijmy od tego, że od kilku tygodni tamtędy żaden pociąg nie kursował. A szpara na przejeździe jest zbyt wąska, żeby zaklinowało się tam kopyto. Tak samo dym, który wąchała przez dosłownie 3 sekundy nie jest w stanie jej przeszkodzić. Więc nie przesadzaj!

Mam dwa podstawowe pytania:
Do czego dążycie po przez sunięcie tego wątku, np. po przez zadawanie retorycznych pytań typu http://www.photoblog.pl/sweeetweed/110369257 Czy to jest bezpieczne ?
?
Ile zyskacie satysfakcji na poniżaniu i potępianiu innych?

Nie chcę być krytykowana tutaj, zwłaszcza jak dowiaduję się o tym od osób trzecich. Jeżeli macie ochotę na krytykowanie mnie, proszę to robić bez pośrednio w miejscu, gdzie zostało umieszczone dane zdjęcie PRZEZE MNIE !
Mam nadzieję, że to docenicie. Kończę ten wątek.
wątek zamknięty
asek132 a czy ty pomyślałaś co mogłoby się stać gdyby koń ci się spłoszył, pośliznął na tym betonie i byście polecieli do tyłu? przepraszam ale to skrajna głupota i nieodpowiedzialność... dlatego twoje zdjęcie znalazło się tu jako kwiatek.

myślenie nie boli, serio...
wątek zamknięty
Szara no przecież mógł się odbić w środku i wyskoczyć  😂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 grudnia 2011 14:45
jestemzlasu, albo koń szybciutko podciągnął nogi i się udało dolecieć bez zrzutki 😁
wątek zamknięty
Z lubianego przez wszystkich forum galopuje - wątek "Siodło dla konia wielkopolskiego":
moja koleżanka też ma konika wielkopolskiego średniej budowy i podobnego wzrostu w kłębie i ma siodło marki SHIRE rozmiaru 17,5 ale ono się po kilku jazdach rozbija i jest 18.0 jest idealne i bardzo wygodne.
wątek zamknięty
🤔  glupota ludzka nie ma granic 😵
wątek zamknięty
Hehe, siodło skurczy się w praniu jakby miało za dużo cali.  😂
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 grudnia 2011 15:08
Uff o dobrze bo mam siodło i okazuje się że nie będę musiała kupować nowego specjalnie dopasowywanego do mojego młodego tylko to wyklepie tyłkiem ewentualnie upiorę (zależy czy będzie za małe czy za duże ) Spora oszczędność  😉
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
18 grudnia 2011 15:14
Mam dwa podstawowe pytania:
Do czego dążycie po przez sunięcie tego wątku, np. po przez zadawanie retorycznych pytań typu [quote author=anonimowa link=topic=1320.msg1227154#msg1227154 date=1324211283]
http://www.photoblog.pl/sweeetweed/110369257 Czy to jest bezpieczne ?
?
Ile zyskacie satysfakcji na poniżaniu i potępianiu innych?
[/quote]

To to brak poszanowania czyjejś pracy! Wjeżdżanie w kuykurydzę i niszczenie jej, nie ważne czy jest "jej" czy kogoś obcego! Na pewno nie ona posiała ją, tylko jeśli to "jej" pole, to rodzice/dziadkowie. Zero poszanowania dla czyjejś pracy!

Dziewczyny dajcie spokój, szkoda, że głupota nie umie latać, asek132, już dawno by stąd na jej skrzydłach odleciała.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 grudnia 2011 19:47

Pozytywnie?  W sumie jakby teraz młody spadł to by mogło być krucho,
Hmm ;d Ciekawe czy dzieciak cały pokaz jechał czy to tylko na zdjecia 😀
Swoją drogą śliczny sprzęt *.*
wątek zamknięty
oh nie, re-volto, mamy foszi od sweet nastki. Kurcze. Spieprzyliśmy sprawe. Błagajmy ją na kolanach o wybaczenie i dziękujmy jak to koń ma u niej dobrze  😵
wątek zamknięty
oh nie, re-volto, mamy foszi od sweet nastki. Kurcze. Spieprzyliśmy sprawe. Błagajmy ją na kolanach o wybaczenie i dziękujmy jak to koń ma u niej dobrze  😵


Ja nie mówię, żebyście oddawali mi pokłony za to, jak traktuję konie. Tylko nie wymyślajcie głupot, że zaniedbuje konia.
wątek zamknięty
nie wiem jak inni, ale ja nie pisalam o zaniedbywaniu, a o tym, ze  zal koni, ktorzy maja nieodpowiedzialnych wlascicieli- ty sie do tego zaliczasz.

edit: poprawka
wątek zamknięty
nie wiem jak inni, ale ja nie pisalam o zaniedbywaniu, a o tym, ze konia zal koni, ktorzy maja nieodpowiedzialnych wlascicieli- ty sie do tego zaliczasz.


A ja Tobie i innym, ale zwłaszcza Tobie, przypominam, że to, że weszłam na tory z koniem pierwszy i raczej ostatni raz w życiu na dosłownie 15 minut w tym na 5 minut na niego wsiadłam nie czyni mnie od razu nieodpowiedzialną.
wątek zamknięty
Ale nie dajesz innym 15-latkom dobrego przykładu jarając szluga przy pysku konia.

P.S.  nie cytuj posta nad swoim.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 grudnia 2011 18:52
asek132 owszem może nie czyni Cię nieodpowiedzialną ale połącz to ze zdaniem które napisałaś A to, że ja zwiększam ryzyko zagrożenia bezpieczeństwa własnego i konia to moja sprawa o czymś świadczy prawda?
wątek zamknięty
kolejny fajny blog 🙂 poczytajcie i pośmiejscie sie ! :P
http://www.photoblog.pl/historiakoni
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 grudnia 2011 17:54
wygrywamy razem durzo zawoduw 😂 😂 😂 whisperer nawet nie wiesz jak bardzo poprawiłaś mi humor tym blogiem 😜
wątek zamknięty
Misskiedis , cała przyjemnośc po mojej stronie 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 grudnia 2011 18:57
co do bloga którego podała whisperer13
Wydaje mi sie ze ktoś sobie robi jaja a cały blok to prowokacja 😀
wątek zamknięty
"Tresowana na olimpiadę 2012 sprzedana w 2010 roku."  😂
http://www.galopuje.pl/klacz,coriana,2638
wątek zamknięty
efeemeryda   no fate but what we make.
21 grudnia 2011 10:43
siwaa super  😍
sama bym chciała tak zrobić jakby miała siwego konia i była trochę młodsza  😂
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
21 grudnia 2011 11:04
łania ten koń jest właścicielki stajni w której kiedyś jeździłam. Tyle że już ta klacz umarła.. 🙄
Ale podpis bardzo mądry.  🤣
wątek zamknięty
asek132 owszem może nie czyni Cię nieodpowiedzialną ale połącz to ze zdaniem które napisałaś A to, że ja zwiększam ryzyko zagrożenia bezpieczeństwa własnego i konia to moja sprawa o czymś świadczy prawda?


To była ironia, ażebyście skończyli ten durny sposób przekazywania swojej " nadwiedzy ".

Ale nie dajesz innym 15-latkom dobrego przykładu jarając szluga przy pysku konia.

P.S.  nie cytuj posta nad swoim.


Będę cytowała to co chcę, bo mam takie prawo. Mnie nie obchodzą inne 15-latki. Mam swoje życie, a każdy ma swój rozum i rozsądek. W tej chwili mówisz jakby osoby mające 15 lat miały "dziedziczyć" cechy 3 latków.
wątek zamknięty
Nie trzeba cytować czyjeś wiadomości nad swoim postem , wystarczy się tylko odnieść do tej osoby, no ale gdybyś czytała regulamin wiedziałabyś jakie zasady tu panują.
A co do reszty "no coment"..
wątek zamknięty
asek132, takie masz "prawo", że jeśli nie będziesz się stosować do zasad panujących na tym forum, to stąd wylecisz i tyle. I nadal będą Cię tu objeżdżać, tyle że nie będziesz już miała możliwości odpowiedzi nawet.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
21 grudnia 2011 19:37
Na tym forum nikt nie ma do tego prawa! Regulaminu się nie chciało przeczytać?
Więc dużymi napiszę:

NIE CYTUJE SIĘ POSTA POWYŻEJ, BO NIE MA TAKIEJ POTRZEBY, WSZYSCY WIEDZĄ O CO CHODZI, SKORO CYTAT DOTYCZY TEGO CO POST WYŻEJ!!!, a za niesubordynację można ostrzeżenie dostać, a następnie być na moderowanym!
wątek zamknięty
asek132, dziewczyno, daj sobie wreszcie spokoj, bo juz wszyscy zaczeli nowy temat, a ty dalej swoje....
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.