Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Dava   kiss kiss bang bang
20 grudnia 2011 10:07
[quote author=Dava link=topic=10437.msg1226189#msg1226189 date=1324132312]
Ja mam taką derkę i materiał faktycznie śmieszny (po kilku praniach jest dokładnie taka sama jak w dniu kupna 🙂😉)

Bardzo mnie to cieszy 🙂 Jest dobrze osuszająca ?🙂
[/quote]

Tak, fajnie osusza. Jest trochę 'cienka' w porównaniu z moją polarówką Jarpola ale to nie przeszkadza w niczym  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 11:12
Mam juz paczke. Derki sa mieciutkie i naprawde fajny ten material. Pomijajac fakt, ze przy jednej mam brazowy sznurek pod ogon 😉 a w drugiej lamowka przy szyji pod spodem jest brazowa 😉 A calosc niebieska.

Equi dzieki raz jeszcze i juz naprawde ciesze sie, ze to juz koniec 🏇
ash   Sukces jest koloru blond....
20 grudnia 2011 11:37
Zżera mnie zazdrość i wściekłość, że macie już swoje paczki. Moje ogłowie jest nadal w Hooksie.  😵 😵
Jeśli zdarzy się cud i jednak je otrzymam to napiszę tu i nigdy więcej nie zajrzę do tego wątku 🤬 🤬
ja też nie dostałam jeszcze 🙁
Dziewczyny jak będziecie zamawiać coś dajcie mi proszę znać  :kwiatek:
Chciałabym zamówić 2 ogłowia rozmiar full, kolor czarny http://www.hooks.dk/product.aspx?productid=300341&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Please 🙂
domiwa, moje też pod spodem mają inny kolor wykończenia, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza - jedna brązowe, inna żółto-zielone 🙂
Są wykonane świetnie 🙂
Ksenia musisz dopytać equi, bo coś mi się wydaje, że ktoś pisał, że to ogłowie będzie już niedostępne  🤔
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 19:16
croopie hehe ciekawa maja metode szycia 😉 Mnie tez to absolutnie nie przeszkadza 😉Moglabym pod nimi spac. Nie sa jakies giga grube ale mile i cieplutkie mimo to🙂 No i 145 pasuje idealnie, mimo ze ktos pisal, ze wypadaja male.
domiwa, moim zdanie wypadają duże, bo moja kobyła ma dokładnie 150 po grzbiecie, derki nosi 155, a ta jest idealna 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 20:36
croopie no to tez od szerokosci pewnie zalezy jak sie uklada ale na pewno nie mozna stwierdzic ze wypadaja malo:P ubolewam jedynie, ze nie bylo brazowych 🤣
nad brakiem brązów ubolewam i ja 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 20:45
equi ciekawe czy jeszcze cos sie odrodzi 😉

i jeszcze raz dziekuje i podziwiam;d
ja już sobie sama pomnik stawiam  😎 a tak serio to nie mogę pojąć co tak silnie uzalezniającego jest w hooksie, że mimo pewnych ( przemilczę nazwę jaka mi się nasuwa) wciąż coś chcę i robię w styczniu zamówienie  🤔wirek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 20:59
haha no mysle , ze  juz pomnik Ci sie nalezy. Dobrze, ze ze mna nie jest tak zle jeszcze;d
ja się tego namacam, a potem chce mieć wszystko  🤬
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 21:04
Ale przynajmniej wiesz czy cos jest tylko ladne czy jeszcze dobre jakosciowo 😉
w sumie tak, unikam wtopy, chociaż tylko jednego ogłowia jak do tej pory bym nie kupiła 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 21:07
No to juz wpadlas 😉
Paczka dziś przyszła. A jak wygląda sprawa zwrotu kasy?
croopie, domiwa o których derkacjh piszecie, że takie fajne, mogę prosić o linka?
Dava   kiss kiss bang bang
21 grudnia 2011 10:45
Takie polarowe w pasy (nie ma już w ofercie i nie mogę znaleźć zdjęć)  😉 były z tego co pamiętam niebieskie i brązowe  🙂

te tu:
aha dzięki bo właśnie patrzyłam na stronę i nie widziałam ich, szkoda, że już nie ma.
Ha jest nasza paczka! W końću! Jak mi ją do domu przywiozą sprawdzę czy wszystko jest.

edit:

Brakuje jednej derki ;/;/ ale to i tak nieźle.

Bardzo proszę Kcj90, Kayra, Kopyciak, Nekanova o podanie adresów!!
xxagaxx, co tam ciekawego zamawiałyście ?? Wstaw jakieś fotki.
Klami nie mam na to siły. Jak dziewczyny dostaną mogą się same pochwalić.
do mnie paczka jeszcze nie dotarła i co więcej nie wiem czy wyszła od Equi w ogóle  🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
23 grudnia 2011 14:15
Equi proszę daj znać jak dowiesz się czegokolwiek w mojej sprawie!
ja też nie wiem nic tak jak szuwar, a paczki ani widu ani słychu
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 grudnia 2011 15:00
Ja tak samo, ale to gorący okres przedswiateczny wiec wszystko sie przeciaga  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się