Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 grudnia 2011 17:17
Właśnie zostałam oświecona, że głoszę herezje gdyż nie uważam, że źrebięta, które potrzebują ruchu powinny być lonżowane. Fakt że lonżowanie w młodym wieku bardzo obciąża końskie nogi to niby głupota, a dobrze dopasowany kantar nie przemieszcza się wcale po pysku konia w czasie lonżowania. Revoltowicze oświećcie mnie jak to w końcu jest. Pytam serio gdyż skończyły mi się argumenty i te logiczne i te anatomiczne.

Przepraszam za brak przecinków  😡
Biczowa, spróbuj to jeszcze raz napisać, tym razem używając przecinków.
O co chodziło z kanonierkami perry'ego?
Mam to jutro na sprawdzian a google jakoś nie chce za bardzo wypluć  🙄
xxagaxx w takich sytuacjach podobno pomaga wrzucenie jeszcze raz do pralki z piłeczkami do tenisa stołowego (tzw. piłeczki ping-pongowe)  😉
Sama załatwiłam sobie w taki sposób kurtkę, ale jeszcze nie miałam czasu na wypróbowanie 'pomysłu ratunkowego', który podałam wyżej.


prana była z piłkami ;/ takimi specjalnymi do pralki.


Thymos
  🙇 🙇 🙇 przyjęli ją w pralni, w piątek zobaczę czy się udało 😀😀
xxagaxx, ale nie pierze się z piłkami tylko suszy. Ja mam taką wielką suszarkę (nie pralko-suszarkę) i właśnie z piłkami suszę puchowe rzeczy - efekt jest super, na pewno i na twój ciuch by zadziałało 🙂
tylko trzeba mieć suszarkę :P
A no właśnie 🙂 Ale w pralni na pewno dadzą radę 🙂
Dzionka nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś. Ja się normalnie modlę żeby im się udało  🤔wirek: 🤔wirek:
Jak im się nie uda, to wysyłaj mi - moja suszarka na pewno da radę 😀 Mi tak kiedyś mama uprała puchowy bezrękawnik Euro Stara - wyglądał koszmarnie, ale wystarczyło go znów zmoczyć i wysuszyć tą metodą z piłkami i było cacy 🙂
E... a ja zawsze swoją puchową kurtkę Pikeura piorę normalnie w pralce i suszę normalnie na sznurku. Po wysuszeniu trzeba puch "roztrzepać" (no, trochę z tym zachodu jest, może z 5-10 minut) i jest jak nowa...
szepcik, ozzy_bb nie chodzę w szpilkach ale mam w domu biegaczy i właśnie plecy płaczą i krzyczą jak się chodzi od pięty (albo biega).  Bieganie od 'palcow' jest łatwiejsze niż chodzenie, ale jak stopa jest w szpilce to nie ma opcji żeby całą masę nie zwalić na piętę. Dlatego w nich bolą plecy, pomijajac fakt że sylwetkę zmieniają. Więc właśnie w obcasię się idzie jeszcze bardziej od pięty niestety i jakąkolwiek amortyzację trafia szlak.
Z tymi puchówkami to wystarczy też wrzucić do prania piłeczki (ja akurat stosowałam zwykłe tenisowe i dzielnie dawały radę, zresztą są cięższe niż ping-pongowe, więc lepiej rozbijają taki namoknięty puch) a później suszyć w stanie "rozłożonym".
O co chodziło z kanonierkami perry'ego?
Mam to jutro na sprawdzian a google jakoś nie chce za bardzo wypluć  🙄


http://pl.wikipedia.org/wiki/Epoka_Edo
temat pomocniczy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kanonierka (określenie "polityka kanonierek"😉

p.s. musisz zainstalować nowszą wersję Google'a 🙂

Z tymi puchówkami to wystarczy też wrzucić do prania piłeczki (ja akurat stosowałam zwykłe tenisowe i dzielnie dawały radę, zresztą są cięższe niż ping-pongowe, więc lepiej rozbijają taki namoknięty puch) a później suszyć w stanie "rozłożonym".


No jak widać nie zawsze. Ja prałam w pralce z piłkami, i suszyłam na leżąco. Rano się przeraziłam jak wszystko w w środku było zbite w różne kulki. Żadne trzepanie nie pomagało.
Bardzo bardzo bardzo bym chciała gdzieś znaleźć Kevinową czapkę. Nie wiecie, gdzie można taką dostać? Allegro nic nie wypluwa..
agniecha930, nie wiem czy dokladnie taka, ale jest ich teraz pełno np w Cubusie i w takim sklepie Accessorize
A z reniferami? ; ) Bo jest dużo takich w norweskie wzory, ale bez reniferów..
Tu znalazłam podobną, ale bez pompona (ale łatwo zrobić samemu) http://tojazdzid.blog.onet.pl/Czapki-z-reniferami,2,ID395729035,n
już widziałam, ale rok: 2009.. 😉 No i niby nic skomplikowanego, a ze znalezieniem problem..
Fakt 😀 Ale może można się skontaktować z autorem i zrobi na zamówienie? 😉
Może.. Ale i tak, dzięki bardzo za chęci. 😉
a nie wiem czy z reniferami. nie przyglądałam się, bo mi to takie nie leża 😉 a sprawdzić też nie sprawdzę, bo byłam ostatnio dwa razy i już mi słabo było od tych dzikich tłumów :P
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
21 grudnia 2011 18:01
W filmie "Świąteczne psiaki" są dwie razy psów Goldeny(5 szczeniaków) i główny bohater Lewa Łapa i dorosły pies Prawa Łapa, jaka to rasa psa? Owczarek azjatycki?
robakt   Liczy się jutro.
22 grudnia 2011 13:15
Czy Wifi jest szkodliwe dla organizmu? Wytwarza jakieś promieniowanie?
czy w związku ze zmianą wzoru prawa jazdy (plastiku) osoby, które zdały w 2011 i wcześniej muszą je wymieniać?
Kiedyś na re-volcie czytałam coś ala wątek z różnymi wypadkami.
Niestety potem już tego nie znalazłam.
Wiem że było np.że koń komuś wpadł w błoto i nie mogli wyjść.
Albo że ktoś wchodził do siodlarni i koń zaczepił kółkiem od wędzidła o klamkę.

Te bynajmniej zapamiętałam.

+ jeszcze czytałam dział o dziwnych, kolorowych sprzętach. Gdzie pokazywali np. różowe siodła, niebieskie ogłowia siodła z cekinami itd.


Do.
Korzystałam z wyszukiwarki i nic nie znalazłam. Dzięki za linki.
monisiaxp przynajmniej, nie bynajmniej !!  😤 😤

A wątków nie znam  😉
Kolorowy sprzęt:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,57716.0.html

Wypadków nie kojarzę, ale sporo głupawych sytuacji było tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,11182.0.html
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 grudnia 2011 21:48
calore niestety tak 🙁 Oczywiście zmiana będzie płatna, bo jakby inaczej. Najbardziej wkurza mnie to, że co 15 lat trzeba będzie zdawać egzamin, choć fakt, że niektórym z pewnością by się to przydało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się