Stajnie na Śląsku

Witam wszystkich. Chciałam się ustosunokować do wypowiedzi od matrynki.n w sprawie stajni aura. Jestem tam pensjonariuszką już długi okres czasu jakoś 5 lat i akurat co do atmosfery i wspaniałych ludzi którzy są pensjonariuszami oraz wszystkich opiekujących się stajnią począwszy od właścicielki czy zarządcy a skończywszy na stajennych,, nie mam żadnych zastrzeżeń. Można to zresztą samemu zweryfikowa na stronie tej stajni www.stajniaaura.eu gdzie z każdej imprezy oraganizowanej dla pensjonariuszy są zdjęcia....czy jeżeli była by zła atmosfera w stajni byłyby tak częso oraz w tak licznym gronie organiozowane imprezy?? napewno nie!!Naewno jest bardzo dobra organizacja pracy są dwie hale na których bez problemu można pojeździć, dwa ogromne meneże. Z tego co wiem, to od przyszłego roku organizowane będę szkolenia tam z takimi ludźmi jak Milczarek, Sałacki a ze świata skokowego góUchwat czy Lemański....chyba nie ma stajni na górnym śląku gdzie są takie szkolenia organizowane. Co do pensjonariuszy zawsze znajdzie się jakaś czarna owieczka ale to można dopiero zobaczyć jak się jest na miejscu a nie będąc przez pięć minut oglądając stajnię!?SERCZENIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO STAJNI AURA W WYRACH

uwazaj z promowaniem stajni, bo mozesz dorobic sie ostrzezenia za reklame na forum.
Uderz w stół....
weronikakonika, skoro TOBIE się podoba to nie znaczy, że musi się podobać WSZYSTKIM.
Poza tym, nie wiem czy właśnie nam tutaj reklamy nie robisz w miejscu do tego nie przeznaczonym...
livia   zmienil sie zarzad stajni z turu na mzuk i nie ma juz tam kierowniczki ktora prowadzila te stajnie jesli o to ci chodzi.wiec troszte tam pozmieniali jesli chodzi o ludzi  ktorzy tam zarzadzali stajnia...tu daje linka do ogloszenia juz wystosowanego przez mzuk ktory teraz odpowiada za stajnie.
http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?f=18&p=363191
Witam wszystkich. Chciałam się ustosunokować do wypowiedzi od matrynki.n w sprawie stajni aura. Jestem tam pensjonariuszką już długi okres czasu jakoś 5 lat i akurat co do atmosfery i wspaniałych ludzi którzy są pensjonariuszami oraz wszystkich opiekujących się stajnią począwszy od właścicielki czy zarządcy a skończywszy na stajennych,, nie mam żadnych zastrzeżeń. Można to zresztą samemu zweryfikowa na stronie tej stajni www.stajniaaura.eu gdzie z każdej imprezy oraganizowanej dla pensjonariuszy są zdjęcia....czy jeżeli była by zła atmosfera w stajni byłyby tak częso oraz w tak licznym gronie organiozowane imprezy?? napewno nie!!Naewno jest bardzo dobra organizacja pracy są dwie hale na których bez problemu można pojeździć, dwa ogromne meneże. Z tego co wiem, to od przyszłego roku organizowane będę szkolenia tam z takimi ludźmi jak Milczarek, Sałacki a ze świata skokowego góUchwat czy Lemański....chyba nie ma stajni na górnym śląku gdzie są takie szkolenia organizowane. Co do pensjonariuszy zawsze znajdzie się jakaś czarna owieczka ale to można dopiero zobaczyć jak się jest na miejscu a nie będąc przez pięć minut oglądając stajnię!?SERCZENIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO STAJNI AURA W WYRACH

uwazaj z promowaniem stajni, bo mozesz dorobic sie ostrzezenia za reklame na forum.



Napisałam przecież, że sama stajnia jest ok, a co do atmosfery to co kto lubi. Niektórzy lubią imprezki, życie stajenne, ploteczki, a niektórzy po prostu chcą jeździć na swoich koniach w spokoju i nie mają czasu ani chęci na integrację, bo po prostu są zbyt zapracowani.
Pozdrawiam.
Od stycznia zwalniają się dwa miejsca w pensjonacie na Śląsku ( 10 km od centrum Bielska, 60 km od Katowic). Bardzo dobre warunki dla koni i jeźdźców! Może ktoś chętny. Serdecznie zapraszam !
www.stajnia-na-gorce.pl
Mam pytanie 🙂 Co sądzicie o stajni w Jastrzębiu-Zdroju, a tak dokładniej w Szotkowicach. Stajnia ta (o ile się nie myle) jest własnością pana Janusza Borowskiego  😀
Dokładniej chodzi mi o warunki w jakich koń jest trzymany, atmosfere, kwalifikacje trenera (oczywiście jeśli go mają 😉) Jak z wyjazdami na zawody. W wielu stajniach kradną , czy  tam też sie to zdarza ? Czy mają halę ? Jak wypadaja  w porównaniu do innych stajni w  regionie ? Proszę o szybka odpowiedź  🙇
Jesli Cie interesuje ja stoje  w equi verso w Jastrzebiu u p.szczepana. Moge udzielic info na priv.
platka   Audere est facere
28 grudnia 2011 11:51
Czy wiadomo już jest gdzie na Śląsku w styczniu lub lutym będzie organizowany kurs instruktora szkolenia podstawowego (bo z tego co wiem to IRR nie będzie już nigdzie organizowany...)
z góry dziękuję za informacje, to bardzo ważne dla mnie  :kwiatek:
a ja się podczepię do pytania Flicki5. Co to w ogóle za stajnia w Szotkowicach?
[size=12pt]Zaginęło Bolęcińskie siodło damskie![/size] Załączam zdjęcie. Możliwe że zostało komuś pożyczone, możliwe że ktoś zrobił to samowolnie... Ślicznie was prosze o moblilizację i rozglądanie się. Jak mówie możliwe że je po prostu skradziono. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informację, albo maile na szarza.bolecin@gmail.com
Produkcja Pleszew (Daw-Mag), plama na tylnej części siedziska, jasna skóra (aczkolwiek ściemniała). Było stare strzemię (zdjęcie), popręg biały, parciany z regulacją. Siodło nowe (jak na damskie, nie historyczne)
Prosimy o pomoc!!! 

Bolęcin jest na granicy ze śląskiem więc jest duże prawdopodobieństwo że popłynęło gdzieś za zachodnią granicę... województwa 😉
Jakiego dobrego trenera znacie w okolicach mysłowic , Katowic dojeżdżającego , szkolącego wszechstronnie?
Ja się podpinam, tyle że bardziej ujeżdżeniowego i konkretnie który dojechał/żdżał by do Bolęcina, czyli jeszcze Małopolska, ale sam koniuszek 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
30 grudnia 2011 20:29
może instruktorka Ola Adamczyk z arabki, osobiście widziałam jak prowadzi jazdy i zrobiła na mnie dobre wrażenie 😉
Co do trenera - Barbara Barczyk ze Zbrosławic 🙂
efeemeryda znam Olę i pytam jednak o trenera 😉
danzoxyz dla mnie niestety za daleko...
efeemeryda znam Olę i pytam jednak o trenera
danzoxyz dla mnie niestety za daleko...

Dokładnie, instruktorem to ja jestem sama i nie sądzę żeby nasze umiejętności znacznie się rózniły.
Również za daleko
efeemeryda   no fate but what we make.
30 grudnia 2011 21:58
Poleciłam ją dlatego, że jak na instruktora to ma naprawdę świetne kwalifikacje i doświadczenie i jest możliwość dojazdu o ile wiem  😉
bo jeśli już trener trener, to o takiego całkiem wszechstronnego to raczej ciężko wydaję mi się? bo trenerzy to raczej mają swoje specjalizacje, tak myślę.
efeemeryda no tak ale trener skokowy nie ma opcji żeby nie doszedł do dobrego P w ujeżdżeniu z koniem, gorzej może być w drugą stronę to fakt 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
30 grudnia 2011 22:02
to właśnie też miałam na myśli, poza tym może mu się zwyczajnie nie chcieć bawić w skoki jeśli na co dzień zajmuję się ujeżdżeniem lub odwrotnie  😉
Nie do końca , trenujac w zbrosławicach z ta sama osobą określało się na początku profil jazdy i taka sie odbywała. Oczywiście że jeden trener będzie  bardziej ukierunkowany na skoki,  bo pewnie sam startuje. Ale przeciez ujeżdżenie to podstawy, które także musi posiadać.
Witam,

Szukam dwóch boksów w okolicy Tychów, Mikołowa, Wyry, Gostyń.
NISSE   Ostroznie z marzeniami, bo jeszcze się spełnią...
06 stycznia 2012 09:58
Szukam stajni na śląsku , gdzie konie spedzaja 24h/dobe na pastwiskach. Ktoś wie? :kwiatek:
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
06 stycznia 2012 13:27
NISSE , jak szukałam schronienia dla koniczki polskiej, to pastwisko mi zaproponował pan Marek Brożyński w Połomii. w końcu tam nie stanęłam, bo w krótkim czasie z jednego konia zrobiły mi się dwa konie i inaczej to rozegrałam, ale jest to na pewno osoba godna polecenia i zaufania. nie mam tylko pewności, czy u niego całorocznie można konia wstawić pastwiskowo, czy na zimę chce mieć tylko konie w stajni. jeśli chcesz, pisz na pw, to odgrzebię gdzieś nr telefonu do niego 🙂
Znam P.Marka Brożynskiego i moge w 100% polecić. Sama stajnia z zewnątrz może nie powala na kolana, ale w środku jest ok, boksy duze, czyste, pastwiska wspaniałe no i manez do jazdy profesjonalnie przygotowany! 🙂
a ja mam pytanie  z innej beczki.Ile kosztuje wynajecie, wejscie na hale w ciezkowicach z własnych koniem( dodam że jako osoba z innej stajni)
Donia zapytaj Magdzior'a z forum ona tam pracuję  😉
Donia ale masz na myśli przyjazd na trening czy po prostu jazdę bez trenera i tylko korzystanie z hali? na pewno byłaby taka mozliwość ale to musiałabyś dzwonić  się pytać bo ja niestety w takiej kwesti się nie orientuję.
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
06 stycznia 2012 19:14
Szukam instruktora, który mógłby przyjeżdżać do mnie w okolice Gliwic-Mikołowa. Poszukuje osoby, która poprowadziłaby mnie i mojego konia od podstaw. Po długiej przerwie chciałabym od początku się wszystkiego nauczyć oraz konia.  :kwiatek:
Poleca ktoś kogoś ?
Zorilla dzieki, ale widac  Magdzior sama juz tu wpadła 🙂
MagdziorA jest na miejscu trener? Jeśli tak to jaki? na jakim poziomie prowadzi jazdy i w jakiej cenie?
Donia Aleksandra znów pozwolę się wtrącić że do Ciężkowic na pewno do 1 dziewczyny dojeżdża Magda Jopek z Tenczynka, zdania są podzielone ale dużo osób chwali 🙂. Ale nie jest miejscowym trenerem. Niemniej jednak dojeżdża. Ja mam z nią pierwszy trening w niedziele także mogę zdać relację 😉.
to poprosze, może być na pv 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się