Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 grudnia 2011 23:18
Ale biorąc pod uwagę całą wypowiedź to nie była ironia tylko informacja na zasadzie że koń jest twój i możesz z nim robić co chcesz nawet narazić na niebezpieczeństwo a nam od tego wara.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
galopuje wymiata, czasem jest śmiesznie, a czasem już strasznie.

Zresztą forum doradzi w każdej kwestii - jak zaoszczędzić na ogrodzeniach pastwisk:
Właściciel stajni u mnie bardzo dobrze to rozwiązał bo fakt konie uciekały co jakiś czas (pastwisk kilka więc wszystkich pastuchem ogrodzić się nie da). Po prostu porozwoził okolicznym gospodarzom swój numer, i kiedy zobaczą biegające samopas konie to dzwonią. Super sprawa bo wiadomo w którą stronę konie biegną i gdzie są.
wątek zamknięty
jestemzlasu super sprawa, przynajmniej konie maja zapewniony ruch, i nie boja się potem przez wiochę iść jak idą w teren, bo znają okolice  😀

Oczywiście to jest ironia .
wątek zamknięty
Też uważam, że to super sprawa - okoliczni gospodarze wiedzą kogo ścigać za szkody.
wątek zamknięty
Dokładnie. Najgorsze oprócz tych szkód gospodarzy są te które konie same sobie zrobią wbiegając np pod samochód.
wątek zamknięty
Gdyby cytowanie było zabronione nie byłoby możliwość umieszczania cudzych słów i tym bardziej nie byłoby opcji: " Cytuj ".  siwaaa co " no coment " - nie masz nic do powiedzenia? Aż dziwne, bo za każdym razem potrafiłaś podważyć to co ja napisałam. Czyżby w końcu przyznałaś mi rację? Mniejsza. kenna taaa? Nie żartuj  🙇. Tak się przejęłam, że szok! Wisi mi to. Ja już powiedziałam wszystko co miałam do powiedzenia. W tej chwili odpisuję na Wasze pytania, wpisy itd.. Bischa, jak nie zauważyłaś to nie każda moja wypowiedź dotyczy osoby, która dodała wpis " nad" moim wpisem. Libeerte, pozwól, że o tym ja zadecyduję. Temat dotyczy mnie i mam prawo wyrażać własne zdanie. Zaczęliście temat, więc ja wyjaśniam pewne kwestie, które, jak widzę nie jesteście w stanie zrozumieć. Biczowa, gdybyś czytała uważnie i lepiej interpretowała to co czytasz, nie byłoby Twojej niepewności i niezrozumienia.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 grudnia 2011 14:59
asek132: skoro się nie przejmujesz komentarzami to po co piszesz w tym wątku i odpisujesz ? Jedno z drugim się nie łączy ; ] Ogarnij się i pokaż chociaż trochę godności zakańczając temat  : )  Bo na razie zachowujesz się jak rozpieszczona małolata która MUSI postawić na swoim : )
wątek zamknięty
asek132 nie komentuję , bo nie chcę się zniżać do twojego poziomu. Nudna się po prostu zrobiłaś i tyle.

Dla mnie koniec  🚫 
wątek zamknięty
Dziewczyny, dajcie wszyscy z nią spokój, bo laska nie potrafi przyjąć krytyki i dalej bedzie jechać po nas, my po niej i to sie bedzie ciągnąć w nieskończoność, aż mod. wkroczy i wszyscy zostaną uciszeni 🙂
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/patrycjakonik3/110631374  ktoś mi może wyjaśnić co ten koń ma zamiast ogłowia i wędzidła ?

a zamiast odpisywać asek132 po prostu trzeba ją zignorować..
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
22 grudnia 2011 16:44
Bischa, jak nie zauważyłaś to nie każda moja wypowiedź dotyczy osoby, która dodała wpis " nad" moim wpisem.

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Ktoś Ci zwrócił uwagę za CYTOWANIE POSTU NAD TWOIM, a nie za cytowanie ogółem 🤔wirek: I o to mi chodzi, a nie ogólnie o cytowanie! Cytowanie jako takie nie jest zabronione, o ile ma sens!
Sory, dziewczyny musiałam 😎 Koniec 🚫
wątek zamknięty
Nie wierzę!!! Na serio  🤔 ?! Kończycie pisać na mój temat? Ostroooo. Ciekawe na jak długo... Hm. Za pewne do momentu, kiedy znowu któraś z Was nie ujrzy u mnie na portalu jakiś, jak wy to nazywacie - "kwiatek". Zapewniam, że nie dam Wam tej satysfakcji 🙂 Chociaż w sumie kto wie, widzę, że wy do wszystkiego jesteście zdolne się przypruć. No to życzę powodzenia. Ja bym się chętnie jeszcze powymądrzała, ale widzę, że wymiękacie. Raczej wątpię, że to na wzgląd tego, że macie już dość kłótni. Po prostu znalazła się osoba, która broni własnych "czterech liter" i nie jest tak łatwo, jak Wam się wydawało. Zgadzam się najlepszym podejściem będzie olać Was ciepłym moczem. I nie zrobię inaczej.Baj baj plotkary!!! No bo ja przecież ćpunka pierwsza klasa! W dodatku uśmiercam konie. Macie nie równo na bani. Naprawdę.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
asek132, prosze uprzejmie o zaprzestanie rzucania sie w tym watku. w tym wlasnie momencie.

http://www.photoblog.pl/patrycjakonik3/110631374  ktoś mi może wyjaśnić co ten koń ma zamiast ogłowia i wędzidła ?

😲 o masakra! ma wpiety werblikami do kantara munsztuk west/hiszpanski.
wątek zamknięty
kawaleryjski dokladnie
wątek zamknięty
OMFG !  😲 😲
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
23 grudnia 2011 15:01
asek132, idź sprawdzić czy nie ma Cię na jakimś innym forum, co? 🙂

wędzidło ciekawe :/ plus w notce - pierwsza samodzielna jazda. Taa, pewnie było fajnie.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 grudnia 2011 15:35
Nie wierzę!!! Na serio  🤔 ?! Kończycie pisać na mój temat? Ostroooo. Ciekawe na jak długo... Hm. Za pewne do momentu, kiedy znowu któraś z Was nie ujrzy u mnie na portalu jakiś, jak wy to nazywacie - "kwiatek". Zapewniam, że nie dam Wam tej satysfakcji 🙂 Chociaż w sumie kto wie, widzę, że wy do wszystkiego jesteście zdolne się przypruć. No to życzę powodzenia. Ja bym się chętnie jeszcze powymądrzała, ale widzę, że wymiękacie. Raczej wątpię, że to na wzgląd tego, że macie już dość kłótni. Po prostu znalazła się osoba, która broni własnych "czterech liter" i nie jest tak łatwo, jak Wam się wydawało. Zgadzam się najlepszym podejściem będzie olać Was ciepłym moczem. I nie zrobię inaczej.Baj baj plotkary!!! No bo ja przecież ćpunka pierwsza klasa! W dodatku uśmiercam konie. Macie nie równo na bani. Naprawdę.


Miałam się nie odzywać, bo nie brałam udziału w tej dyskusji, ale wiesz co Ci powiem asek132? Osoba, która broni swojego zdania nie miota się na prawo i lewo, tylko podaje konkretne argumenty, które popierają jej tezę/zdanie. A u Ciebie? Obrażasz całe forum za jednym zamachem. I pewnie mnie również obrazisz w swojej odpowiedzi(jeśli takową wystosujesz). Cóż takie życie... Ty do dziewczyn z takim tekstem "Zgadzam się najlepszym podejściem będzie olać Was ciepłym moczem"? To ja Ci na to: Masz kulturę osobistą fistaszka- bez skorupki.  🚫
wątek zamknięty
Mozii, ty rowniez kontynuujesz offa. i to sie skonczy dla ciebie tak samo, jak skonczyloby sie dla asek132.
wątek zamknięty
Straciłam cierpliwość i emocje zrobiły swoje. Próbowałam łagodnie to naskoczyła na mnie jeszcze większa ilość osób. Więc cóż zrobić w takiej sytuacji? Ja już skończyłam z Wami rozmawiać.  Żegnam.

I POWTARZAM: NIE ŻYCZĘ SOBIE ŻEBY NA TYM FORUM BYŁY PORUSZANE TEMATY O MNIE!

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] kontynuowanie offa pomimo prosb moderatora
wątek zamknięty
asek132, a ty dalej swoje.... Nie rozumiesz wypowiedzi katija ? ...
A my jeszcze raz powtarzamy : jeśli wrzucasz coś do internetu, musisz liczyć się z tym, że może to przejść dalej.
Również żegnamy.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ciagniecie offa
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
23 grudnia 2011 18:30
Dzię-ku-je-my!
wątek zamknięty
asek132, a ty dalej swoje.... Nie rozumiesz wypowiedzi katija ? ...
A my jeszcze raz powtarzamy : jeśli wrzucasz coś do internetu, musisz liczyć się z tym, że może to przejść dalej.
Również żegnamy.


Ja już nie powiem kto tu wciąż próbuje postawić na swoje. Czytaj uważnie napisałam "żegnam" to chyba jasne, że to już koniec.

I POWTARZAM: NIE ŻYCZĘ SOBIE ŻEBY NA TYM FORUM BYŁY PORUSZANE TEMATY O MNIE!
wątek zamknięty
A ja w między czasie coś znalazłam ...
Wielki powrót http://www.photoblog.pl/szonapii/110664015
Może nie do końca kwiatkowe, ale po przeczytaniu tego sie załmałam.
"Pierwsza wsiadła Patrycja na Barbi , nie mogła jej zatrzymać , wyruszyła galopem .
Ja na Kinga , i King za Barbi wyprół cwałem , zaczął mi brykać ,
Emilka wsiadała na Monę ona tym czasem tak ruszyła z kopyta że sonia nie mogła jej dogonić ..
no to Emi w jednym strzemieniu cwałowała , Kinga za nią i śmiech <lol2>"
"usłyszałyśmy piski Emilki , a jak się odwróciłyśmy Mona się wyłożyła jak długa na lodzie który był przykryty cienką warstwą śiniegu . ...
Kinga postanowiła nagrać film dokumentalno - katastroficzny pt. ' film dokumentalno katastroficzny ' ;p"

Dzieje sie coś co może sie skończyć baaaaaaaaaardzo źle, ale co tam, ważne, żeby był filmik i przynajmniej dobry powód do śmiechu...


wątek zamknięty
patrycjakonik3   Pracuj nad sobą, a z koniem się baw
23 grudnia 2011 19:04
asek132, idź sprawdzić czy nie ma Cię na jakimś innym forum, co? 🙂

wędzidło ciekawe :/ plus w notce - pierwsza samodzielna jazda. Taa, pewnie było fajnie.

Sorry ale koń jest na kantarze, a nie na ogłowiu -.- więc zwykły munszyk na kantarku nie zadziała wiem
bo pytałam się w stadninie instruktora ;]
a i tak to była pierwsza samodzielna jazda ;]
Druga znów była na lonży ;p
wątek zamknięty
munszyk ? no, czy aby na pewno, pytałaś się trenera ?
wątek zamknięty
Ja ma dzisiaj dla was takie kwiatki :

http://www.photoblog.pl/winerowa/110592241

http://www.photoblog.pl/michaaa69/47925387/tak-tak-tak.html zdjęcie i notka. ''Bo jak nie to nie wiem co zrobie zeby chodziła z taką głową🙂''
wątek zamknięty
patrycjakonik3   Pracuj nad sobą, a z koniem się baw
23 grudnia 2011 19:12
munszyk ? no, czy aby na pewno, pytałaś się trenera ?

Munsztyk xD lepiej ?
wątek zamknięty
Nie wiem co to "munsztyk xD" ale to dalej coś innego niż ten koń ma w pysku.
Zresztą fajne objaśnienie w komentarzach:
ha ha xD
Jakby nie wiedział nikt to jest zwykły kantar z przyczepionym wędzidłem ;]
Bo przecież dla młodej początkującej osoby nie dali by zwykłego ogłowia z
wędzidłem bo konia mogło by boleć jakbym np. szarpała za pysk.


W ogóle ciekawie czasem poczytać komentarze na fotoblogach. Pod zdjęciem wstawionym przez Bumm:
chce żeby miała ładnie łeb zgięty... a zad wlecze dlatego ze jej przeszłość ma z tym coś wspólnego
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.