KOTY

cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2011 15:29
ja bardzo poproszę, chętnie przejrzę. jeśli się zgodzisz wyślę emaila na pw 🙂
nerechta, ja również poproszę 🙂 Mail na PW.

Mój kot dostal prezent - pluszowego królika-znajdę. Calą noc z nim ganiała.
A dzis dostała nowy prezent - choinkę. Ciekawę czy po tych świętach zdecyduję się jeszcze kiedyś na taki eksperyment w mieszkaniu z kotem-jedynakiem ^^
Nerechta, czy moge sie usmiechnac o tego ebooka o ktorym pisalam na poprzedniej stronce  :kwiatek: catrrina@yahoo.ie (podwojne "r" w catrinie)
Bischa   TAFC Polska :)
21 grudnia 2011 18:20
Taki sympatyczny film:



Już kiedyś tu był, ale szukałam go ostatnio i nie mogłam znaleźć, dzięki :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2011 18:25
Harry umiera  😕 W domu będę dopiero w Wigilię pewnie w nocy, bo spędzamy ją u Cioci. Nie wiem czy zdąrzę 🙁
Rozmawiałam z Siostrą, mówi, że nie wygląda na to, żeby cierpiał... większość czasu po prostu śpi, zrobił się taki "cieniutki"... z mojego ośmiokilogramowego koteczka został przecinek...
Nienawidzę tego roku, ostatnio wszystko idzie całkowicie nie tak jak miało być 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2011 20:21
Dworcika, trzymaj się, bardzo mi przykro 🙁




Trzy odcinki My cat from hell: http://eztvstream.com/category/my-cat-from-hell
Trzymaj sie Dworcika 🙁

Cieciora slij adresa na pw :-) Reszcie dziewczyn juz poslalam. W ogole mam pare fajnych ebookow - podam liste, jakbyscie cos chcialy to mowcie 🙂

Zaklinacz kotow
Jak rozmawiac z kotem (fenomenalna ksiazka babki od animal communication!)
Dlaczego kot mruczy
Koci detektyw
Dewey. Wielki kot w malym miescie


Po angielsku
Feline philosophy (taka wesola ksiazeczka z ilustracjami)
Do cats hear with their feet
Internal parasites of dogs and cats (to w sumie tabelki, zdjecia i opisy pasozytow, nie dla mieczakow 😀 )
Behaviour Problems in Small Animals: Practical Advice for the Veterinary Team

Co jeszcze mam fajnego to artykuly
Ocena i wytyczne NFO (norweskie lesne)
Veterinary guidelines for maine coon breeders
HCM (mutacja genu powodujaca chorobe serca u MCO)
zycie plodowe kotow
ciekawe fakty o kotach

mam tez sporo ksiazek stricte weterynaryjnych po angielsku, jak anatomia, chirurgia, pasozyty, farmakologia, patologia  itd, tez pare ksiazek dla pielegniarek weterynaryjnych jak asystowac i robic wszelkie czynnosci obok weterynarza..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 grudnia 2011 13:21


Pozdrawiamy z nabzdyczoną Rudą 🙂
aaaa, cieciorka, dzieki za linki do ''my cat from hell''!!
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2011 16:49
http://pl-pl.facebook.com/pages/Koty-które-wyglądają-jak-Hitler/194251810601855 🤔
Cieciorka galeria niecodzienna, nie ma co  ! Można się wystraszyć  😂
nerechta, to ja poproszę jeszcze pozostałe polskojęzyczne 🙂 Na święta jak znalazł 😉

A moja bida śpi, śpi, śpi... mruczy jak się go przytula, pije i śpi... Eh...
Notarialna, ona jest przecudna! Jestem jej fanką!! 🙂

Dworcika, trzymaj sie jakoś 🙁
armaquesse, trzymam się, trzymam. Boli najbardziej to, że nawet mnie tam nie ma i nie wiem czy da radę na mnie poczekać. Nie wiem chyba nawet czy bym chciała.
Jeszcze tylko dzis i jutro...
:przytul: Mam nadzieje , że Ci się uda!
o boze usmialam sie z tej galerii  😀

Moje kochane 🙂
Dzidek i Fart  😍

cieciorka   kocioł bałkański
23 grudnia 2011 16:27
a ja mam drugiego kota w mieszkaniu, kot smutny, kotka obrażona
co moze byc z lapa, jesli 2x byla ropiejaca i robila sie rana, teraz od miesiaca jak nie lepiej po zagojeniu kocurro nadal siedzac odciaza lape? jak dla mnie macajac nadal jest gula, tylko nie przy poduszce, gdzie sie rana otwierala a od gory
wlascicielka twierdzi ze kotu nic nie jest  🙄
Odciąża łapę, bo go boli. Wewnątrz musi się coś dziać, bo to sprawia mu dyskomfort, więc kot na pewno nie jest zdrowy. Nie miał zwichniętej/złamanej łapy? Gula to niekoniecznie opuchlizna, a jakieś zmiany w wewnętrznych strukturach. Kot wg mnie, powinien mieć zrobione zdjęcie RTG.

22 grudnia, miałam dość niemiłą "przygodę". Jak zwykle szłam z autobusy w stronę domu i niestety, jeden kot świąt nie doczekał. Potrącony leżał na drodze. Współczułam właścicielce, która osobiście swojego kota zbierała z drogi. Nie do pomyślenia jest, że osoba, która go potrąciła nie ułożyła go chociaż na poboczu, żeby już inne auta nie robiły z ciała (dosłownie) miazgi.
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2011 10:58
ropa mogła się zebrać a rana zarosnąć. jeśli nie była oczyszczona to prawdopodobnie tak się stało.

nerechta, wysyłałaś? do mnie nic nie doszło 🙁

u mnie sajgon- kotka obrażona, nie spała ze mną, kot terroryzuje miauczeniem, gada non stop  🙇
po raz kolejny sprobuje przekonac wlascicielke do wizyty u weta.
nie rozumiem takiego olewania sprawy :/
łojoj przegapilam Twojego pw Cieciora, ale juz poszlo 🙂
A kotki wasze dostana prezenty??? 🙂
moje dostana paczki ze smakolykami 😀
Moja kota ostatnio dostała pluszowego królika - znajdę (wielka milość już co prawda minęła, trwała dwa dni), a ostatnio żywą choinkę z masą bimbających pierniczków. W zasadzie to ona chyba jest już w miarę usatysfakcjonowana. Pełnia szczęścia nastąpilaby, gdyby kot miał oficjalne pozwolenie na kicanie po drzewku.
T. obiecal jej jednak prezent więc może, może...

Pewnie i tak jej największym marzeniem jest otrzymanie pluszowego konika wypełnionego groszkiem. Jak tylko widzi mnie przy szufladzie, w której owy konik mieszka, to leci jak dzika, bo a nuż się uda? Zachowuje sie przy nim jakby był wypchany kocimiętką 🤔
Mała Coco życzy wszystkim Wesołych Świąt 🙂
A u nas dziś tak:
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2011 20:15
nerechta, moje w tym roku nic nie dostają prezentowego. Ale kiedyś dorwałam bardzo fajny zestaw świąteczny dla kotów 🙂
dzięki, mail przyszedł. mogłabym prosić też o jakąś po angielsku, którą polecasz?
po raz kolejny sprobuje przekonac wlascicielke do wizyty u weta.
nie rozumiem takiego olewania sprawy :/

Koniecznie.

Minia dostała prezent, ale cóż... i tak walnęła focha, bo przecież padało, a my zapomnieliśmy, ze kot jest na dworze...
cieciorka   kocioł bałkański
24 grudnia 2011 22:09
Czy kota można wyprać w psim szamponie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się