Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Yga- te ze zdjęcia podobne do botków z Zary, które kiedyś widziałam, na żywo całkiem fajnie wyglądały.
Słupki z linku w stylu Lity Campbella - mam zamszowe niebieskie Lity (te--> Lity ) i są o dziwo mega wygodne 😍
Scottie   Cicha obserwatorka
22 grudnia 2011 21:20
yga, ja bym brała te od Jeffrey'a. Te pierwsze ze zdjęć to chyba JapanStyle? Oglądałam je na jakimś blogu ostatnio i jakością nie powaliły.
jest tu jakaś szczęśliwa posiadaczka Hunterów?
jak z rozmiarówką?
nosze normalnie 39-40 a tam 39 albo 40/41

jestem na etapie poszukiwania nastepnej pary Jedynych Dla Mnie Słusznych Butów na Zimę czyli Emu  😉 I powiem wam że nie wiedziałam wcześniej ze one sa tak znienawidzone przez męską część populacji  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2011 22:15
izkadul, noszę 37 i wzięłam 37, ale mogłyby być większe. 😉
Olga też to zauważyłam. Mój facet nie może na nie patrzeć, ale ja się tym mało przejmuję. Ważne żeby w stopy było ciepło! 😀
izkadul, noszę 37 i wzięłam 37, ale mogłyby być większe. 😉


dzięki za info
no to mam problem ... 🙂
izkadul, ja nosze 37-8 i wzielam 38 bo spokojnie mi sie miesci hunterowa polarowa skarpeta 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 grudnia 2011 20:23
Tak, japan style. Allegro  😉
kurczę, jakośc jakością, ale są bajeczne  😜

Słupy wyprzedane niestety, same 35,36 i 41 z rozmiarówki pozostawały..  Ale chyba się skuszę na 41 (mając 39) i będę dopychała skarpetą
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 grudnia 2011 21:00
yga, będą brzydko wyglądały, im mniejsze tym lepsze
http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/platform-court_228071241

widział ktoś gdzieś takie szare?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 grudnia 2011 22:14
yga, słupy bleee 😉

ja się zdecydowałam w końcu na buty do łażenia po lesia i ogólnie dłuższe eskapady w teren. przynajmniej taką mają u mnie z założenia pełnić funkcję 😉 teraz poluję na jakieś fajne okrycie wierzchnie do nich  🙄



bardzo podobają mi się też po wywijane 🙂
Co powiecie na takie?



w sumie fajny ten sklep http://itorebka.com  Maja bardzo hem..orginalne buciory 🙂
gdzie dostane podróbki słupy  :kwiatek:
sei gdzie je upolowalas? mozesz podac chociaz nazwe?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 grudnia 2011 12:47
Katja, niezastąpione allegro 😉
kilku sprzedających je ma (38 potrzebowałam - naszukałam się jak głupia 🤔 ). kupiłam akurat od SpokoButy

dałam razem z przesyłką 100 zł bez 2 gr jakoś. wydaje mi się/mam nadzieję że to dobra cena 🙂
wysyłka kurierem więc mam nadzieję, że dojdą do mnie przed sylwestrem  🙄
o dzieki wielkie  :kwiatek: a one sa skorzane czy syntetyk?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 grudnia 2011 12:56
syntetyk niestety. pytanie jakiej jakości? męskie fajne buty skórzane za 100 parę znalazłam - namawiam tatę 😉 ale damskie to bieda straszna...
to jednak ebay lepiej wypada. 20 euro za skorzane nowe butki firmowe dalam. Szkoda, ze te bezowe to syntetyk, bo spodobaly mi sie. Dzieki za info  :kwiatek:
gdzie dostane podróbki słupy  :kwiatek:


podbijam !
w stylowych juz wyprzedane  🍴
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 grudnia 2011 14:33
sei- świetne są 😀 sama zamierzam takie nabyć
czy znajde gdzies EMU lub innej firmy buty wlasnie w tym slupowatym stylu, nie musza byc z jakims firmowym logo, byleby koniecznie wlasnie z naturalnej skory, a nie jakies sztucznosci za mniej niz 4 stowy? (na ebay od 70 euro poki co znalazlam...), moze sa gdzies jakies przystepniejsze ceny, tylko tego nie odkrylam??
Moja zdobycz z szalonych wyprzedazy 😀
gopi, ale obłędne!

Ciekawa jestem czy jak wrócę po 1szym to jeszcze się załapię na jakieś fajne zdobycze 😉
Też od jakiegoś pół roku mam Lity Jeffreya , czekałam na nie bardzo długo, ale teraz mam problem bo jak je założę to mam prawie 190 cm wzrostu 😵 i wyglądam dość dziwacznie.
Z jednej strony bym je sprzedała bo bardzo rzadko w nich chodzę a z drugiej to mi ich żal bo to są moje oczka w głowie  😍
gopi, gdzie je kupiłaś? piękne! 💘
w new look w londynie za 10£. W UK taki zwyczaj, ze 26 grudnia wszedzie sa wyprzedaze, kupilam je za jakies 30% pierwotnej ceny 😉
Dziewczyny pomocy!  😉
Potrzebuję jakiś ładnych, wysokich, stabilnych i przede wszystkim - WYGODNYCH szpilek.
Zależałoby mi żeby przy tym wszystkim były dość zgrabne - przy rozm. 41 większość wygląda komicznie..
Nie lubię żadnych udziwnień przy butach - klasyczne, proste, skromne, śliczne  😉
Jakieś pomysły?
Do jakich sklepów warto zajrzeć poszukując modelu opisanego wyżej?
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się