Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Czy ktoś orientuje się czy w najbliższym czasie będzie  noc zakupów w Galerii Krakowskiej? 😉
hm a ktory klub polecicie żeby można poświętować urodziny
gdzieś gdzie można usiąść i pogadać nie przekrzykując muzyki i wyjść na parkiet potańczyć
Opium na Kazimierzu. Miły przytulny wystrój,fajna muza,uśmiechnięci barmani,czyściutkie toalety,zero małolatów.



http://opium.krakow.pl/index.php/galeria
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 września 2011 22:28
Ludki! 🏇 Kto wybiera się na Noc Lampionów w sobotę?
Jeśli jest taka osóbka, to czy miałaby do odsprzedania 1-2 (lub więcej) lampionów? Allegro nie zdąży a sklepu stacjonarnego w okolicach Krk nie ma 👿
Masz na myśli warsztaty dzisiejsze(malowania lampionów) w Muzeum Etnograficznym?
Bo chyba Noc Lampionów była w czerwcu. Czy czegoś nie wiem?  👀
Gdzie znajdę w Krakowie tanie ksero? Mam do skserowania dość obszerną książkę.
Jeżeli pokręcisz się w okolicach Gołębiej/Podwala/Studenckiej znajdziesz sporo tanich punktów ksero. Naprzeciwko Collegium Novum jest jedno (chyba 5 czy 6gr/strona), na Krupniczej też.
Elbus, dziękuję :kwiatek:
Heja! wybiera sie ktoś na koncert Lao Che w czwartek na godz.20 do Lizard King??
Byłam wczoraj na Turbo. Mam pytanie, czy ktoś zna zespół Blade Loki na tyle, że chętnie by się wybrał na koncert?
halo halo!! Kabaret Jurki dziś w Piwnicy pod Baranami
godz. 20:30

kto idzie??
http://www.facebook.com/events/227356677336899/
rockoteki wróciły do rotundy, dzisiaj 20sta, zapraszam  😅
Dziewczyny!
Może wiecie który sklep Intimissimi jest najlepiej zaopatrzony? Nie chciałabym jeździć od sklepu do sklepu, bo nie było rozmiaru albo modelu.
Sklep jest na pewno w krakowskiej, bonarce, zakopianka i na szewskiej.
Z Szewskiej do Krakowskiej niedaleko, więc jakby w jednym z nich czegoś nie było, to łatwiej skoczyć do tego drugiego  😎
racja.
Ależ ja spostrzegawcza jestem :p
Kami   kasztan z gwiazdką
22 grudnia 2011 10:18
Dumkowa zapytaj czy oni nie mogą w sklepie sprawdzić dostępności w innych sklepach  🙂 w razie czego nie będziesz musiała jeździć na darmo  😉
ok, to następne pytanie... 😎

Które knajpy krakowskie działają w sylwestra i wstęp jest darmowy? Wiem, że Piękny Pies, Spokój i chyba Imbir. coś jeszcze?
🤔
edit: u Louisa i Awaria jeszcze.

Jesteście w stanie któreś z tych miejsc polecic?
to zalezy co masz na mysli mowiac 'polecic' 😉 ja lubie Imbir i Awarie bo jest piwo po 5zl ( w Awarii do 20 czy 19 ) i spoko muzyka na ogol  😉
Awarię,Imbir, Pięknego Psa i Spokój znam, problem w tym, że zazwyczaj bywałam tam na piwie ze znajomymi i tyle, albo na koncertach (Imbir i Awaria)

Nie wiem jak wyglądają te miejsca od strony 'imprezowej' czy właśnie sylwestrowej  🤔  (może ktoś z Was był albo ktoś ze znajomych)


Dumkowa, pytam znajomych. Jak też będziesz coś wiedzieć to daj znać proszę, bo nasze plany nie wypaliły i też chcemy się gdzieś wybrać.
Kami   kasztan z gwiazdką
23 grudnia 2011 20:32
Widzę, że w tym roku mało kto ma pomysł na sylwestra... wśród naszych znajomych też wszyscy tylko patrzą po sobie i czekają aż ktoś coś wymyśli  😁 pewnie skończy się na domówce u nas - a tak mi się nie chce potem sprzątać po imprezie....
Kaktusok.  też się rozglądam wśród znajomych, ale nikt na razie nic nie wie 😉

jakoś mi się zdaje, że na tych imprezach za free może byś spoooro ludzi, ale w tym roku nic na rynku się nie dzieje więc może i ludzi troszkę mniej, żeby chociaż miejsce siedzące gdzieś znaleźć  😉

Krakowianki, macie jakiegoś "swojego", dobrego fryzjera?
Kami   kasztan z gwiazdką
24 grudnia 2011 21:19
Już nie raz tutaj polecałam p.Kasię http://www.akkk.eu/ - tylko ona potrafi tak ściąć moje grube i proste włosy żeby się ułożyły  🙂
czy mogę gdzieś dziś zrobić RTG kolana- nie chce jechać na pogotowie zawracać głowę ale nie wiem czy wytrzymam do wtorku
może być prywatnie, gdziekolwiek...

bede wdzieczna za pomysły bo chyba sobie coś pogruchotałam- kontuzja z 23 grudnia ( bolał ale do wytrzymania ) a teraz boli coraz bardziej i noga drętwieje w górę i w dół az do kostki, chciałabym wiedzieć czy coś uszkodziłam czy to tylko silne stłuczenie

nie spuchło ale sine i boli praktycznie w kazdej pozycji 🙁
Krakowianki, macie jakiegoś "swojego", dobrego fryzjera?

W Eric Stipa w M1 są świetni fryzjerzy! Ja ubóstwiam p. Anię (ale akurat jest chyba na macierzyńskim)
Kami   kasztan z gwiazdką
25 grudnia 2011 20:05
Izkadul RTG raczej nie pomoże jeśli nic nie złamałaś - prędzej USG, a ostatecznie rezonans  🙁 możesz spróbować zadzwonić do szpitala św. Rafała czy Ci zrobią w Święta prywatnie, bo w tym okresie to chyba tylko pogotowie... Radziłabym unieruchomić nogę na wszelki wypadek - masz jakiś stabilizator?
Gdzie mogę znaleźć w Krakowie sklep z przebraniami karnawałowymi ? Chodzi mi konkretnie o różnego rodzaju peruki. Jeśli ma ktoś namiary na taki sklep to bardzo bym prosiła o pomoc  :kwiatek:
na Krowoderskiej jest jeden.
izkadul
tylko pogotowie
teraz nawet na prywatne rtg trzeba iść ze skierowaniem
i sio na to pogotowie czym prędzej! teraz powinno być jako tako luźniej bo wieczorem pewnie znów będzie najazd
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się