Olsztyńscy voltowicze

Moniqa palmowski raczej nie przyjmuje do pensjonatu. Z ogierem u nas trudno, wiem ze w tulawkach szli sie ugadac, wiec tam uderzaj 😉


A co to za tulawki?  :kwiatek: Przepraszam, nie słyszałam o tej stajni...

Dzięki bardzo za odpowiedzi! (choć niestety mało optymistyczne 🙁 ) Szkoda by było rezygnować z konia, tylko dlatego że nie ma się go gdzie postawić  🤔
Kieźliny nie wezmą? (mają oddzielny padok oprócz pastwisk z tego co pamiętam... dobrze pamiętam?)

pozdrawiam  :kwiatek:
Wesołych Świąt ....
mils   ig: milen.ju
23 grudnia 2011 14:22
zielona wzajemnie!
Ma ktoś z naszych okolic Prestige Versailes'a i mógłby pożyczyć na parę dni? Albo może znacie taką osobę? 👀 :kwiatek:
No i życzę wszystkim Wesołych Świąt!



Ja również życzę wszystkim Wesołych Świąt, pysznej kolacji wigilijnej i gruuuuuuubego Mikołaja z gruuuuubym workiem.
a ja życzę wszystkim udanego sylwestra  😅
Moniqa w kiezlinach 100% nie mi kazali wykastrowac a chcialam go tylko przywiesc jako ogiera i w ciagu paru dni wykastrowac... 🙁 w tulawkach sa 2 stajnuie, to kawalek za kiezlinami, ale nie mam nr itp sprawdz na wmzj.pl do 1 powinien byc 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 grudnia 2011 08:12
moniqa, osobny padok w Kieźlinach jest dla konia wprowadzanego do stada lub ewentualnie dla rekonwalescenta, docelowo konie chodzą razem, właściciele nie chcą się "bawić: w wyprowadzanie indywidualne.
Wigilia z Larym  🙂
Tuławek zdecydowanie nie polecam. Trzymałam ogiera w jednej z tamtejszych stajni i bardzo się cieszę ze zmiany adresu.
ajj, niefajnie  🤔
ale dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedzi!  :kwiatek:

ja poproszę jakąś stajnię dla ogiera tuż pod domem, z super infrastrukturą i najlepiej za darmo  😁

katasza - a mogłabym prosić o bliższe info? co było nie tak? (może być na pw) gdzie uciekłaś z ogierem? może mogłabyś coś polecić?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
01 stycznia 2012 20:51
Szczęśliwego Nowego Roku!życzę ja i moja trójca :kwiatek:
Zaginęła moja kochana sunia rasy Berneński Pies Pasterski
w okolicy Zwierzewa k Ostródy ale kto wie gdzie mogła się znaleźć... proszę o pomoc.
numer tatuażu 08S
mój numer 605283301
błagam roześlijcie wieści po znajomych
Znalazła się 🙂
potrzebuje numeru tel do Klub Jeździecki Palmowski
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 stycznia 2012 12:14
Ludziki, miał może ktoś ostatnio kontakt z kowalem Marcinem Stasiewiczem?

Od dobrego tygodnia nie odbiera telefonu i nie wiem, czy się uda jakoś z nim umówić...
Panterka-23 wujek google wypluwa ten numer:  89 512 01 89  ale nie wiem czy jest aktualny.

no właśnie pytałam już google i podał mi ten numer ... ale to jakieś mieszkanie prywatne  🤬
Kochani, ma ktoś z Was pożyczyć przyczepkę? Bądź zna kogoś kto pożycza? Obojętnie jaka przyczepa - jedno, dwukonna. Mile widziana blisko Olsztyna.
Olsztynianie, nie jestem kompletnie stąd, a za 1,5 tyg przyjeżdżam do Olsztyna z moim chłopakiem i stąd pytanie: jest jakieś czynne lodowisko, żeby go na nie wyciągnąć? 🏇
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
07 stycznia 2012 19:55
Zapewne na Jarotach jak co roku 😉 I tak w tajemnicy powiem, że najlepsze na jakim jeździłam, Poznań się nie umywa 👍
Dziękuję bardzo! :kwiatek:


Drugie jest przy hali urania
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 stycznia 2012 22:14
Zapewne na Jarotach jak co roku 😉

Ściślej mówiąc, na Pieczewie, obok szkoły 😉
Chyba, że coś przeoczyłam 👀
[quote author=maleństwo link=topic=216.msg1247956#msg1247956 date=1325765684]
Ludziki, miał może ktoś ostatnio kontakt z kowalem Marcinem Stasiewiczem?

Od dobrego tygodnia nie odbiera telefonu i nie wiem, czy się uda jakoś z nim umówić...
[/quote]

Moj chlop ma jego wizytowke, jutro podam nr tel 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
08 stycznia 2012 11:00

Ściślej mówiąc, na Pieczewie, obok szkoły 😉


Ja tam nie wiem gdzie kończą się Jaroty a zaczyna Pieczewo, które zresztą zawszę mylę z Podgrodziem  🤔 Więc bezpieczniej powiedzieć, że to jeszcze Jaroty 😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2012 13:07
Jaroty kończą się tam, gdzie jadąca od pętli 15 skręca w lewo 😁
Swoją drogą niezłą masz orientację, jeszcze "lepszą" od mojej 😎
[quote author=wiedźma link=topic=216.msg1251231#msg1251231 date=1325965199]
Olsztynianie, nie jestem kompletnie stąd, a za 1,5 tyg przyjeżdżam do Olsztyna z moim chłopakiem i stąd pytanie: jest jakieś czynne lodowisko, żeby go na nie wyciągnąć? 🏇
[/quote]

http://www.olsztyn.com.pl/wiadomosc,38276,lodowisko-przy-jeziolowicza-otwarte.html
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
08 stycznia 2012 13:22
Orientacje mam dobrą tylko nigdy nie wiem jak się dane miejsce nazywa  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2012 13:24
Aaaa chyba, że tak 😉
megi007 - kiedyś widziałam taką przyczepkę w wypożyczalni przyczep przy wjeździe do Olsztyna (od strony Ostródy )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się