moda, ciuchy etc...

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 grudnia 2011 14:59
arivle-wierze na słowo,mam nadzieje, ze bedzie mi dane sie przekonac 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 grudnia 2011 15:10
Incognito, to trzymam kciuki, bo jak dla mnie jest warta swojej ceny, mimo że to nie mało. Co prawda nie wypowiem się o jakości, ale wszyscy znajomi sobie chwalą  🙂
W której sieciówce dostanę najzwyklejsze, najprostrze spodnie rurki w kolorach beżowym i granatowym? Jak najtaniej...
Interesuje mnie warszawska arkadia
:kwiatek:
może tally weijl? nie wiem, czy jest w twojej galerii, ale jakiś czas temu widziałam takie tam. albo ewentualnie reserved 🙂
A co powiecie o takiej sukience Zary:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 grudnia 2011 16:24
Jest piękna. Zastanawiałam się nad nią, ale trochę szkoda mi takiej kasy na kolejną sukienkę. 😉
Ja ją kupiłam, tzn wybrałam sobie na święta 😉. podobał mi sie jeszcze żakiet także w tych kolorach, niestety kiepsko na mnie leżał, a szkoda bo był bardzo fajny.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 grudnia 2011 17:20
Pokaż się w niej. 🙂 Ja czekam na wyprzedaże, 27 grudnia rano ruszam do Zary i mam nadzieję, że będą rzeczy, które sobie upatrzyłam. 🙂
Pursat, 27 zaczynają się przeceny? Też bym chętnie ruszyła 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
25 grudnia 2011 18:38
W Zarze tak, nie wiem jak w innych. 🙂
oo to nie wiedziałam że juz 27 sa wyprzedaże. Sprobuje  zrobić jakies zdjecie ,ale  nie wiem ile z  tego wyjdzie 😉
Coś udało mi się stworzyć:


Nie dopiełam jej do końca, bo zamek jest z tyłu, więc trochę się marszczy i nie leży idealnie
cieciorka   kocioł bałkański
25 grudnia 2011 21:41
arivle, ja mam dwie torby holo, fajne są 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 grudnia 2011 09:59
Donia, niewiele widać, ale sukienka jest genialna. 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
26 grudnia 2011 10:07
Zawsze wyprzedaże zaczynają się pierwszego dnia po świętach. Ja w tym roku mam zamiar czekać do stycznia-lutego na te ostateczne rozprzedaże (kupiłam wtedy 2 swetry- jeden przeceniony z 149zł na 19,90 i drugi ze 100 zł na 19,90), bo nic ciekawego teraz w sklepach nie ma :/ Mam nadzieję, że sklepy internetowe też będą wyprzedawały asortyment, bo w Bershce podoba mi się jedna bluzka, a nie ma jej w sklepach stacjonarnych...
cieciorka, a jaki masz model? 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2011 10:51
konkord i laptor (nie ma go już na stronie)
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 grudnia 2011 12:11
Donia-na wieszaku wygląda kiepsko, ale na Tobie całkiem fajnie, mogłaby mieć jeszcze jakiś pasek/wstążkę w talii 😉
Miało być PW  😡
Donia, niewiele widać, ale sukienka jest genialna
Wiem, ale sama nie jestem w stanie sobie  nic lepszego zrobić.  😉
dziewczyny, wiecie ile kosztują swatche w sklepie stacjonarnym?
chodzi mi o te klasyczne całe jednokolorowe. 🙂
sandru, 200 zł 🙂
Fanga, te? http://www.otozegarki.pl/32,6347-zegarek_swatch_gr154_cherry_berry.html
Porażka. To tylko kolor wybiorę i zamówię przez internet. 🙂
Jakie buty do takiej lub takiej sukienki?
nude najlepiej
sandru ach ! aż się zalogowałam po  gigantycznej przerwie 🙂
Nie polecam Swatcha - te zegarki to jednorazówki. Miałam taki cały  czarny - Black Suit się chyba nazywał. Otóż, wiadomo ręka/nadgarstek mi nie 'tyły' dlatego cały czas zapinałam w jednym miejscu, aż pewnego razu bransoleta pękła. Byłam w 2 różnych sklepach, mame wysłałam przy okazji do zegarmistrza i nic. Bransoleta jest nie do wymiany. Miałam go może z rok, a był naprawdę fajny. Ale jednak za tą kasę mogłabym sobie kupic coś porządniejszego.

Poszukuję torebki, czarnej, z rączkami i paskiem na ramię, w typie młodzieżowym raczej  :kwiatek:
przecież paski do swatch'ów można dokupić. 🙂
i nie są drogie. Koleżanka dokupowała, bo też jej się zepsuł.  🤣

edit: a nawet jest 2 lata gwarancji. 😉
byłam w sklepie Swatch'a, szukałam nawet tych pasków w internecie, ale znalazłam takie paski skórzane, nie te z tworzywa. Może źle szukam, ale nadl z tego co znajomy zegarmistrz mi opowiadał to zwykłe Swatche to tzw. jednorazówki.
dziwne, koleżanka miała żółtego i pewnego dnia skończył się żywot paska. Na drugi dzień miała już nowy..
jeeej, może udałoby się mojego czarnulka odratować ! 🙂

Dobra - naprawdę szukam na zabój torebki, bo moja aktualna mimo że śliczna, to cała się przetarła i wygląda ohydnie -,-
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się