kącik skoków

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
20 grudnia 2011 18:40
Puma, gratulacje 🙂
christine, pochwal się!! 😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 grudnia 2011 18:55
Puma - gratulacje  😅 jakie plany na 2012?

co do fotografa,to raczej nie ma szans,jeżdżę,jak jest ciemno,a halowe zdjęcia nie nadają się do niczego...zresztą,jak ktoś mi nie pstryknie na zawodach,to nie mam zdjęć  🙁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 19:12
Ktos fajnie, ze juz cos zaczynacie, brakowalo Was🙂
Puma gratulacje

To ja tez popuchne z mojego konia bo powinnam ja po zadku calowac🙂 Bylismy teraz na zawodach w Kwidzynie🙂 jechalismy P i N. W P - zrzutka na dwojce bo blisko i musniecie jockerka, ktorym byla waska brameczka z prezentem na ziemi i plaskie klodki, przyjemnie mi sie jechalo naprawde , na jockerka pasowalo no coz szczescia zabraklo;d
N- nasze drugie w zyciu( pierwsze bylo na otwartych we wrzesniu jakos), na zero i 3 miejsce. Naprawde uwielbiam tego mojego konia.

Nawet zalapalam sie na zdjecia🙂 2 czlon potrojnego szeregu w N. Eklera chyba zbytnio sie nie przejmuje wysokoscia;d

Puma, gratulacje!
Dziękuję!  😅

Jakie plany? Atakujemy z Kucynką MR  😉
widze towarzystwo sie tu rozskakalo  🏇
Puma, gratulacje!
Domiwa, super!

ja zakonczylam rok gwiazdkowymi w Jaszkowie i definitywnie konie maja teraz zasluzony odpoczynek

Ktoska ja dzis ogladalam sobie trening jakiegos Wlocha na class horse channel (czy jak to leci) i tam tez, jedna stacjonata z dragiem na dwie fulki przed, a Wloch tylko najezdzal i non stop powtarzal curva, curva, perfecto i curva 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 grudnia 2011 19:49
Ktoś auuć 😉
Halo merci  :kwiatek: w takim razie bierzemy się do roboty.
Ponia   Szefowa forever.
20 grudnia 2011 20:07
Puma, gratki! i sukcesów w MR 🙂  🏇

fajnie Wam,że możecie skakać.  U mnie kulawo, na razie jeździć nie mogę - naderwany achilles daje dość mocno o sobie znać i kicha ;(

szykuje mi się ponowny wyjazd do Holandii za tydzień i mam nadzieję,że podleczę trochę nogę i będę mogła trochę pojeździć  😎
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 grudnia 2011 20:09
Ponia biedaku🙂 ale juz po cichu zazdroszcze Holandii
ciekawska,  na jakim koniu startowalas ? tez bylam na tych zawodach 🙂
na tych najpiekniejszych 😍 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 grudnia 2011 21:25
Skoczki chwalić się jakimiś zdjęciami, popatrzałabym sobie 🙂
Na co tu patrzyć, przerwa jest  😁
My oddychamy od siebie 2 tyg, od stycznia zacznę wsiadać, od połowy - jakieś treningi.
Uff i dobrze, bo wszyscy byliśmy już zmęczeni.

No i skoczki..
Spokojnych Świąt! U mnie wigilia dopiero koło 21 więc czas na re- voltę jeszcze mam  😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
26 grudnia 2011 08:32
tyskakonik Ja  czekam  na  twoje zdjęcia !  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 grudnia 2011 09:03
Przełom grudnia i stycznia,to zawsze marazm....część właśnie zakończyła starty przed odpoczynkiem,a część po odpoczynku wraca do roboty,więc na spektakularne i poważne relacje ze startów czy też skoków bym jeszcze nie liczyła....ale może się mylę ;-)
Gillian   four letter word
26 grudnia 2011 09:14
a niektórzy troszkę poskakali, rozsmakowali się i wylądowali na dłuuugim L4  😤 😤 😤 😤
Dla wkkwistow to okres listopada - stycznia to koszmar, nawet jak sie ma mlode w treningu... NUDA!!!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 grudnia 2011 16:38
a niektórzy troszkę poskakali, rozsmakowali się i wylądowali na dłuuugim L4  😤 😤 😤 😤


A cóż się podziało?  🙄 Bo wiem, że jakąś przerwę już mięliście...
Gillian   four letter word
26 grudnia 2011 18:27
Mozii, my jesteśmy od czerwca permanentnie nieczynni, na palcach jednej ręki policzę na ile treningów się załapałam a skakałam cokolwiek na dwóch 🙁 ciągle coś i ciągle coś, końca nie widać. Aktualnie kończymy walczyć z zapaleniem kaletek na szyi a przypałętał się jeszcze przyczep międzykostnego. Ręce i spodnie opadają.
Gillian ten rok się kończy jest nadzieja 😉 Bo to co się dzieje to jakaś porażka, co chwilę słyszę ze się jakiś koń rozsypał.

Ja dziś miałam trening skokowy na młodziaku, które sobie jeżdżę i było bosko. Ale to nie to samo co mój automat 😀 Jak ja zobaczę znowu przeszkody po 130cm to chyba oczy mi z orbit wyjdą.
Gillian   four letter word
26 grudnia 2011 18:42
xxagaxx, cała nadzieja w tym, że ten rok się kończy! do lutego koń stoi i porasta kurzem a potem wracamy do zabawy mam nadzieję, od wiosny wracamy na parkury i dajemy czadu - taki jest plan 🙂
To bardziej optymistyczny niż mój :P Ja już kłusuję po 10 min. Ale i tak w najlepszym wypadku do skoków wrócimy na wakacje :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 grudnia 2011 19:13
Ten rok to jakaś porażka totalna... 🤔

Życzę Wam, żeby wasze koniuchy wróciły do stanu używalności 😉 Mój był szczepiony we czwartek i co? A no jak nigdy miał tak obolałą szyję, że był sztywny jak kłoda i podnosił max potylicę do wysokości kłębu  😤 Na szczęście masaże i lekka gimnastyka pomogły, bo już po pierwszej serii czuł się lepiej, a dzisiaj już w miarę normalnie. Także może jakieś maleństwa poskaczemy końcem tygodnia 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 grudnia 2011 21:08
ja też mam nadzieję,że w 2012 roku więcej postartuję,że praca mi pozwoli 😉

na razie odbijamy się na powalające wysokości 😁 ale podobnie jak Aga,jakby mi ktoś teraz kazał najechać na okser 130,to bym chyba zemdlała z wrażenia 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 grudnia 2011 21:35
Bo długiej przerwie to nawet zawrotne 110 robi zabójcze wrażenie  😁
A 130 to jak skocznia mamucia  😁 I człowiek się zastanawia "Cholera jak to było, że skakałam tyle i to nie robiło aż takiego wrażenia, a teraz?"  😁 Ale damy radę, co by nie  😀

Ja dokładnie tak jak Ktoś, mam nadzieję, że 2012 będzie obfitszy w starty  😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
27 grudnia 2011 19:23
u nas tez nuda i przerwa.

ej podskoczki co myslicie o zmianach w regulaminie na 2012? ja jestem wlasnie w trakcie czytania i czesc rzeczy mi sie podoba, a czesc faktycznie pomyslowa. nie bede Wam mowic ktore konkretnie co by pobudzic wszystkich do lektury 😉
Jakie zmiany ??
Podasz link jakiś ?
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
27 grudnia 2011 19:28
http://www.swiatkoni.pl/news-display/3854.html tu bedzie link do pdf ze zmianami na czerwono zaznaczonymi. no dokonczylam czytanie i kilka pomyslow malo znaczacych, jeden bardzo fajny i jeden absolutnie absurdalny.
powaznie z tymi ochraniaczami? 🤔
christine, dzieki. Zabieram sie za lekture.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się