MOTOCYKLIŚCI

Nieee.....a co tam jest takiego?
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
24 listopada 2011 18:56
najpierw zdaje się kat. A2 - do iluś tam kW (chyba 34(??)) i kat.A można zdać dopiero po 2latach posiadania A2, prawko wydawane na 15lat... i jeszcze parę innych rzeczy, których teraz nie pamiętam...
Chyba ostatnia moja jazda.
Motocykl idzie do zimowego remontu.





KONIEC SEZONU.  😕
Jaki koniec sezonu?  🤬 W Grudniu ma być +13 stopni  😅 😅 😅
Ja za tydzień jadę na motomikołaje 🙂 Będę rozdawać dzieciom lizaki (dzisiaj zakupiłam 200 sztuk) i pojedziemy do domów dziecka z prezentami 😉
Nie ma co się poddawać... póki nie ma śniegu - trzeba jeździć!
Mogę się pochwalić, że mój chłop zdał niedawno kat. A, za pierwszym podejściem 😉
Leo- to ja Ci dam numer do mojego chłopa i Ty do niego zadzwoń i mu to powiedz, co?  😉 Bo mnie nie słucha. Twierdzi, że musi mi robić remont. I to teraz, zaraz, natychmiast. Bo tak. Bo tak to sobie rozplanował.  🤔
No tak... z chłopami nie ma lekko 😉 Ale przynajmniej będziesz miała sprzęta gotowego na przyszły sezon 😉
Zeby mi kto mial tak remont zrobic.....
Ale jak ma sie 2 motocykle to co za problem 🙂
Moje manetki podgrzewane dalej leza na polce hehe, a ja jezdze w letnich rekawicach :P
Za to bardzo silnie rozwazam zakup zimowej kurtki firmy Rukka  🤣  Tylko kurcze wyczytalam ze w tym roku ma byc nabardziej spektakularna zorza polarna od 50 lat, wiec sie lamie.... Kurtka czy wyjazd do Islandi.....
Ach no i jutro jade ogladac Dominatora  😉
A ja dzisiaj jadę do urzędu po odbiór prawka 🙂 W końcu się wyprodukowało  😅 😅 😅
Długo coś.....  😉
( fajnie wygląda na prawku u kobiety oprócz standardowej kategorii B, kategoria A)
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 listopada 2011 15:44
Leo będziesz na motomikołajach na moto- ja się wybieram z moją ekipą ale na piechotkę, no i w tym roku nie ma przejazdu po domach dziecka tylko spotkanie z dzieciakami w jednym miejscu (przynajmniej taka jest ostatnia znana mi wersja niedzielnej imprezy). Za to w Bolku zamierzamy się 'sprocentować', więc tym bardzie żadem pojazd mechaniczny oprócz metra nie wchodzi w rachubę  😉
Będę 🙂 Niebieskim Trampkiem ubranym w łańcuchy choinkowe 🙂 I będę rozdawać lizaki 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 listopada 2011 20:24
Leo to licz że Cie dopadnę dla mnie za zimno na wyjazd Frankiem :P więc będę grzać tyłek w autobusie :P
Trzymam Cię za słowo 🙂 Trampuś będzie przybrany na srebrno-niebiesko 🙂
Ozdoby właśnie zakupiłam 😀
I będzie łoś świąteczny z przodu prawdopodobnie 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 listopada 2011 21:01
ode mnie będzie pewnie Yadzia (tzw. kochanka Franka) czyli czarna XJ600 i 'nasz' mechanik na gsx'rze - reszta ekipy komunikacją 'wiejską'; ale do Bolka to dawaj bez moto- przynajmniej piwko razem wypijemy 😉
bjoork z tym bolkiem to zobaczę, bo ja za bardzo nie jestem pijąca 😉
Ale koniecznie mnie zaczep!!! Dostaniecie po lizaku - w końcu mam w niedzielę imieniny 😉
Bjooork i jak? Byliście?
Ja byłam i na akcji i w Bolku.... Ale, że nie wiem jak wyglądasz to nie wiedziałam jak Cie szukać 🙁
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 grudnia 2011 15:26
Aaaaa byliśmy, ale w końcu część na motocyklach, część autem (ja w tej drugiej grupie) - nawet się nie spodziewałam że tak dużo motocyklistów będzie i nie znalazłam Cię 🙁 następnym razem musimy się wymienić telefonami.


Mam trochę zdjęć, ale wrzucę je później- bo mam urwanie tyłka w robocie.
A w Bolku staliśmy z chłopakami przy przejściu między salą koncertową a knajpą - zwineliśmy się do domów koło północy.
No to teraz mi powiedz czy kojarzysz jak taką jedną pannę faceci podrzucali i śpiewali  jej sto lat?  😁
Wczoraj wieczorem zostalam zatrzymana prze pana policjanta na motocyklu. 😂
Najpierw mnie wyprzedzil potem zwolnil i wykrzyczal zebym zjechala na stacje benzynowa, co tez uczynilam.
Posprawdzal mi moto ubezpieczonko, prawko, zadal wiele pytan, a na koncu powiedzial zebym jechala juz do domu bo zimno i wogole, no i ze bardzo milo kobieta na motocyklu i ze powinno byc nas wiecej  😀 😀 😀 Milo  🤣
Musial zobaczyc moje blond klaki wystajace z pod kasku  😉
No a dwa dni temu skonczylam prace okolo 12 w nocy wychodze patrze a tu mam moto biale ulica tez!!! Zimno jak diabli i tylkiem sobie siedzonko rozmrazalam, odskrobalam lusterka i po tym szronie do domu  🍴 Dalo rade! ale slowo daje potrzebuje zimnowe rekawice  🤣
Niezły twardziel z Ciebie.  😲 W moim mieście już tylko skutery jeżdżą, w dnie kiedy jest ciepło.
EE tam twardziel  😉
Dzis jest 26 grudnia  zrobilam dnia dzisiejszego 270 uroczych kilometrow  😀 nad morze mi sie zachcialo  🍴 🤣 jest dziewiata wieczorem i nie bylo cieplo w drodze powrotnej zwlaszcza  🙄 Ale dalismy rade, dalo sie zniesc dzieki kawalkom tektory wlozonej pod kurtke co by az tak wiatru nie czuc na klacie  😀
Lewa w gorze  🙂
Halo! halo! Odkopuje.
Laski wiosna!!!
Jak tam???
Motocykle odkurzone?
Przeglady porobione?
Jakie plany na sezon?
Ach wiosna!!!!! 😀
Enduro po remoncie czeka jeszcze na oponę, bo zamiast kostek terenowych zakładamy opony szosowe i mam się wdrażać w jazdę po asfalcie, żeby móc latem jechać do Transylwanii.  😅 ( do tej pory poruszałam się na enduro wyłącznie w terenie) Pozakładane mam też wszystkie obleśne owiewki. No ale cóż.....tak musi być.

Bombowiec Yamaha V-star po remoncie idzie na sprzedaż. Jeśli ktoś go kupi, to w zamian za niego kupię sobie prawdopodobnie Yamahę Warriora. ( chciałam też Kawasaki Mean Streak w barwach czarno-czerwonych, ale mąż przekonuje, że ciężko potem toto będzie sprzedać) Jeśli nikt nie kupi mojego V-stara to będę nim latać w tym sezonie nadal.

Oprócz wyjazdu do Transylwanii raczej za dużo sobie nie pojeżdżę w tym roku, bo mamy straszną masakrę w pracy i ciężko będzie się wyrwać.  🙁 Ale cóż....bywa...

A co u reszty???  😀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 marca 2012 09:41
My w weekend montujemy akumulator i odstawiam Franka na przegląd i serwisowanie- już nie mogę się doczekać, bo mam nową trasę do stajni i 50 km gładkiego jak stół, nowiuśkiego asfaltu- będziemy latać 🙂

a w planach wakacyjnych Lazurowe Wybrzeże - jak Bóg da, partia dopomoże, a koń nie zrujnuje mnie finansowo do tego czasu :P
abre   tulibudibu
09 marca 2012 09:57
Miała któraś z Was do czynienia z KTM?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 marca 2012 14:40
ja siedziałam na wystawie motocykli 🙂 natomiast kumpel miał SM KTM'a podobno strasznie awaryjne było 🙁
mi się marzy KTM 690 r jest boski- mały diabeł
abre   tulibudibu
09 marca 2012 16:52
Mnie Freeride 350. Szukam czegoś na drogi i bezdroża.
A nie lepiej, taniej kupic Honde XR?
Robia to w roznych pojemnosciach, tansze i tansze w utrzymaniu niz KTM i daje rade 😉
Kawasaki KLR chociaz to kawasak to bedzie rdzewial...
Albo Suzuki DR tez robia w kilku pojemnosciach.
Eventuanie Yamaha Tenere.
Ja i tak bym wybrala Honde za jej niezawodnosc 😉
Zaczęłam sezon na enduro. Na asfalcie.
KURDE- tym się sto razy lepiej gania po naszych drogach niż cruiser-em.
Mam na myśli DZIURY NA JEZDNI.
Kurde. Jakie dziury? Jakie łączenia asfaltu? Jakie koleiny? W ogóle...o co chodzi?  😀

Motocykl przerobiony z terenowego na asfaltowy, mam założone wszystkie brzydkie owiewki, opony wszechstronne. Dziś pierwszy raz po zimie wsiadłam z lekką obawą. A okazuje się, że ganiam jakbym w ogóle z niego nie zsiadała.  😲 Dużo łatwiej nim latać po naszych drogach niż cruiserem.



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się