moda, ciuchy etc...

czyli tamte będą po 150. 🙂
dzięki!  :kwiatek:
Jakoś te z lcyframi bardziej mi się podobają..  👀
cieciorka   kocioł bałkański
27 grudnia 2011 00:03
ja mam od kilku lat ten zegarek swatcha: http://www.otozegarki.pl/32,6645-zegarek_swatch_yss1006_filamento_multicolore.html
trochę kosztował i to mój najdroższy zegarek, ale jest super. po jakiś trzech latach wymieniłam pasek na nowy- inny, niestety się rozwalił więc dostałam nowy.
na mechanizm i na na paski jest gwarancja, na każdy pasek oczywiście oddzielna, a paski w ramach serii można zmieniać na dowolne.
jestem bardzo zadowolona i wiele osób zwraca uwagę na mój zegarek 🙂
ale fakt, miałam przejścia z bransoletką, tylko, że to wyłącznie moja wina 🤣
on jest absolutnie cudowny, jak zobaczyłam go u znajomej to się zakochałam.
Teraz ciut mi przeszło na stronę tego czerwonego. 😉
Zaraz jadę po niego i po conversy. <3
Pursat daj znać jak wyprzedaże w Zarze 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
27 grudnia 2011 10:20
Właśnie wróciłam, byłam zaraz po otwarciu. Galeria pusta, a po wejściu do Zary - szok. Stado bab, ciuchy oczywiście porozwalane, nic nie można znaleźć, totalny sajgon... Rzeczy, które chciałam weszły na nową kolekcję, więc na razie nie kupię. Wzięłam bluzkę z nowej i przecenioną spódnicę. Niektóre rzeczy uszkodzone, buty pozdzierane, a miałam ochotę na śliczne czarne szpilki z różowym obcasem - niestety lakier zdarty na ok. 1 cm... 😲
Litości, co się z tymi kobietami robi przy promocjach 🤔. W silesii w Zarze widziałam czarne , rurki, wisiały na manekinie za 169 zł, były może u was przecenione?( czy w ogóle były)
A ja dzisiaj wybieram się do mohito, promocja do - 50%
Pursat   Абсолют чистой крови
27 grudnia 2011 12:46
Donia, sprawdź na stronie, czarnych spodni w Zarze jest mnóstwo, musiałabyś pokazać o które chodzi. 😉 Przeceny do -50%, ale sporo rzeczy było mniej przecenionych. Trzeba czekać na II turę. 😉

U mnie najlepszy był jeden gościu, który nosił za swoją kobietą cały stos rzeczy i butów z miną, jakby miał zaraz tam wykitować. Albo matka z dzieckiem chcącym już iść do domu, ale nie - ona musi jeszcze sprawdzić kilka rzeczy. 😁

Widziałam też Agnieszkę z bloga almaanies.blogspot.com 🙂
znajdę taki w Bershce?
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2011 13:03
Nie ma się co rzucać po sklepach- mnie właśnie chłopak zamówił ze strony Bershki wymarzoną bluzkę przecenioną z 59.90 zł na 34,90. Niby przecena niewielka, ale z przesyłką wyszło 50 zł, czyli i tak mniej, niż normalnie. Chodziłam za nią od czasu, kiedy Bershka zrobiła sklep internetowy 😀
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 grudnia 2011 13:05
a jeśli nie chcesz zamawiać w necie, to tam jest opcja "najbliższy sklep".
podają tam nawet dostępne rozmiary w danym sklepie.
honey ma na niego chętkę od jakiegoś czasu, ale jak dla mnie jeszcze za mało przecenili ;p jutro lub pojutrze będę na zakupach, to zerknę, czy nie ma u mnie.
a przy okazji, na sylwa w kinie do granatowej marynarki lepszy biały top + widoczny naszyjnik, czy top bardziej imprezowy?
Może to idiotyczne i niepasujące do tego wątku pytanie, ale potrzebuję pomocy, bo nie mogę się sama zdecydować  😁
Do tej dechy buty białe czy czarne? Góra deski czarna, wiązania czarno-różowo-białe.  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2011 13:16
honey, właśnie- masz opcję "najbliższy sklep"- wpisujesz nazwę miejscowości i wykakują Ci sklepy, w których sweter jest dostępny. Szkoda, że nie podają ilości sztuk dostępnych, bo się kiedyś naszukałam w ten sposób przecenionego wcześniej blazera... i nie znalazłam :/

Ja swojej bluzki niestety nie znalazłam.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 grudnia 2011 14:06
olek czarne! 🙂
a jakie spodnie?
Sanndy, spodnie czarne z białymi wstawkami, kurtka w kolorystyce takiej jak decha  😉
Właśnie wydaje mi się, że z białymi butami będzie się gryzło, a z czarnymi będzie tak bardzo męsko i smutno..  🙄
O te:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 grudnia 2011 15:11
Szczerze powiedziawszy na samą myśl o bieganiu po przecenach aż mną trzęsie. Tak samo dni dostawy w szmateksach unikam bo baby się wręcz zabijają o najmniejszą szmatę! 🤔wirek:

Znowu upolowąłam kilka sweterków na zimę na allegro 🙂
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 grudnia 2011 15:17
olek czarny nie jest męski moim zdaniem, wręcz przeciwnie, wygląda się bardziej kobieco moim zdaniem 😉
przy tym kroju tylko czarny może cokolwiek kobiecego podkreślić. białe będą sie ogromnie gryzły raczej...

Notarialna mam tak samo , meczy mnie chodzenie po sklepach a jak juz musze iść to mi niedobrze jak tylko wejde do galerii handlowej  🙄
Za to mój chłopak zamówił mi bluze i bluzke w Housie w ramach prezentu światecznego  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 grudnia 2011 15:41
ciska, O tak. Ja mam zawsze przy sobie listę tego co potrzebuję kupić. Wlatuję, zgarniam z półek co mam kupić i od razu wylatuję ze sklepu. Wszelkie zakupy grupowe i grzebanie po regałach mnie odrzucają. A stanie w kolejkach i patrzenie na klientki mizdrzące się w przebieralniach doprowadza mnie do szału.
Ja wlasnie wrocilam z wyprzedazy, bo jestem w PL. Bylam z tesciowa, wiec musialam sie nasluchac, czego to wypada lub nie w moim wieku, ale i tak za 115 zl kupilam w HMie sliczna bluzeczke i zakiet, wiec jestem happy 🙂😉

W Mohito bylo kilka fajnych kiecek, ale z nowej kolekcji i jakos wole poczekac 🙂
ble, dopłacam, ale wyskoczyło mi, że dostępny tylko w dąbrowie górniczej - zamawiam przez neta. Odbiło mi, nigdy nic tak nie kupuję, ale zakochałam się w tej szmatce 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 grudnia 2011 16:36
Idę na dwie studniówki, jedna taka z prawdziwego zdarzenia, na którą planuje zakup tej sukienki (chyba że cudem znajdę coś również odpowiedniego a tańszego)

a na drugą, kolację studniówkową kupiłam tę:
[img]http://static.zara.net/photos//2012/V/0/1/p/5644/072/800/5644072800_1_1_3.jpg?timestamp=1324405029078[/img]

Muszę kupić jeszcze buty, chciałabym żeby ożywiły tę czerń.
Zastanawiam się nad tymi z Aldo:

Będą pasować do obu sukienek?

Chce kupić jedne buty, bo raczej nie dam rady z kosztami gdybym miała kupić dwie pary.
Nie może być to cienka typowa szpilka tylko trochę grubszy, stabilniejszy obcas.
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2011 16:57
Fajne te buty, ale dla mnie lepiej by wyglądały w czerwonej wersji kolorystycznej. I pasuja do obu sukienek 🙂
Ada,  bierz te buty, obojętnie w jakim kolorze  😀
Kupiłam 2 tygodnie temu identyczne i chodzę i przymieram codziennie, tak je kocham. 💘

U Was tez są ograniczenia co do koloru/ długości sukienki na połowinki/studniówkę?
My mamy do wyboru tylko 2 kolory i długość ''za kolano'', ale ja wiem jak wyglądam w takich sukienkach także jestem trochę w kropce...
myślicie, że będą jeszcze większe przeceny, np. w pull&bear? upatrzyłam sobie koszulkę, ale wolałabym w miarę możliwości nie przepłacać 🙂
fajna przecena jest w takko fashion, 25% na wszystko, nawet to, co już było przecenione 🙂 ale trwa tylko do sylwestra. dzisiaj ostatecznie na trzy rzeczy zapłaciłam mniej, niż teoretycznie za same spodnie ;p
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
28 grudnia 2011 21:52
Wiecie może czy na stronie internetowej pull&bear można kupować za pobraniem ?
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2011 21:58
Pull prowadzi w ogóle sprzedaz wysylkowa? Ogolnie, to jak na razie w Polsce w zadnych sklepach internetowych Inditexu nie mozna kupowac za pobraniem.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
28 grudnia 2011 22:10
Hmm właściwie to nie sprawdzałam nawet czy w Polsce też wysyła  🤔  Ech szkoda...  Bo wolę zawsze zamówić za pobraniem. 🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2011 22:34
calore, na pewno, bo Pull&Bear to Inditex, więc polityka taka sama jak w Zarze itd.

Można kupować przez internet.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się