zabawa w Qun!@re

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 19:27
boshe a to jest natóralne jeździectwo włąśnie tak?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 grudnia 2008 19:33
nesta, jeśli chceSz Być NatuRalNym Jeśćcem to cieu mogeu nauczydź, bo ja pszeczytałam Montyego Robertsa i jusz fszystko fiem!🙂 Ja mam Sznurkowy KanTarek i jestem Naturalsem!!  🏇
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2008 19:41
ja tesh moge ci dac lekcje bo jestem zaklinaczem dzikich konikuuufff polskich  🏇 😂 😂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 grudnia 2008 19:44
ja tez bylam ale juz nie jestem bo w takiej ksionzce czytalam ze jak sie naciska na bok konia palcem to on sie powinien odsunonc. no i ja naciskalam na bok Karino, a on ciagle stal w tym samym miejscu i sie wkurzylam i przylalam mu łopatom to sie wreszcie przesónął. no ale ogulnie to ten natural mi nie lerzy. ja jestem skoczkiem!!!!
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2008 20:00
w łep?  😍
zaba   żółta żaba żarła żur
18 grudnia 2008 20:43
Osz...ile mi czasu zajęło żeby zrozumiec to,co piszecie!!!  🤔wirek:
Polska język,trudny język...  😁
a gdzie mogem kupić pelam alboooo fielokrążek? Bo mój konis mi sie wyrywa 🙁 a on jest taki suuper, tylko ja moge do niego do boksu fchodzić boo on nienawidzi innych ludzi...
tak bardzo kofffam mojego qusia.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 21:27
bosh zazdroshce ci! ja nie mam tródnyh konikoff ff stajni bo moja mama muffi ze som złe!
jakis dizffny byl ten trening z noffym trenerem nawet nie bylismy w stajn?
ja od zafsze zaklinam tródne uogiery.
ii dedi kupi mi niedlógo ułanskego koniaa. taki bitefny bedzie 😀 jezuśku jak ja siem cieszem, moja siórka mufi mi rze se mnie jest taka crejz0lka $]

a fy macie ulanskie quniski? tjakie , rze siodfo bjutiii na karzdegio pasi?

buźź dla fas moje lejdi *;
a ja jeSZDzem ujeRZDzeNIie - lOOffam ujeRZDrzać KONiki, ujeŹDZIłam już tszy!!!
a teRAZ mam noWEGo KOnika i ZAStanaFFiam siem CZy go ujERZDrzac czy moSZE go jeŹDZić naturalNIE... boSHE co mI POradzicie? 
LOFfiam was wSZYStkich!!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 grudnia 2008 22:09
Bosheeee, ale ffy jeshtescie sffiry...

Nie fffiecie, sze najlepszej siem jeści bez niczeko?

Ujeshdzaj! I to z najoshtrzejshym wendzidlem jakie znajdziesh! Bendzie wiedżał kto rzondzi!
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 23:29
ja ffole jesdzic na drócie kolczastym 💘 💘
CeraŁ   dużo dużo zmian..
19 grudnia 2008 07:10
szepcik

ja bym jeściła n@turaln!3  b0 t0 je$st ostatnIo TrendI!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 grudnia 2008 09:11
ja terz bardzo koham mojego konisia. On jest sportowy bo raz w roku jeździmy na zawody z okazji dorzynek.
Trenójemy raz w tygodniu (rzyby się nnie pszemęczał)

Raz ale za to megacwały sobie robimy. Od razu jak wyjerzdrzamy z boksu to skaczę tom 150 pszeszkode za stajniom. Na rozgrzewfke oczywiście.

Aha, konik ma 3 lata. niedługo 4.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 grudnia 2008 10:04
o rety dziewczyny ale sie juz stensknilam za konisiami. Moj Karino tez napewno za mna tenskni!!!!! Ale dzis jade do stajni i pojade sobie w teren. Mialam wezwac kowala bo mi cos utykal ostatnio ale porzyczylam od kolegi te noże i sama go powycinałam🙂😉 Jak hcecie to moge wasze konie tez wycinac bo jusz ómiem!!! 💃
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 grudnia 2008 10:10
a jag siem nałuczyłaś tego podcinania kopyt? Ja tesz kcem umieć!!!!!
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 grudnia 2008 10:15
no normalnie - bieżesz ten maly norzyk i obcinasz jak paznokcie a potem pilujesz tym pilnikiem dookola. To proste i nietżeba sie óczyć, chodzi tylko o to, rzeby mieć dużo sily bo te kopyta to takie twarde!! No i morze ci na poczontku kżywo wychodzic, ale sie nieprzejmuj, z czasem bedzie lepiej!!!
Buziaczunie dla Ciebie i Twojego konisia!!!!!!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 grudnia 2008 10:33
aha. a wiesz morze dzie morzna kupić potkowy> Po jak jusz kopyta podetne to hce podkowy przybić - takie błyszczące. Na wszystkie 4 kopyta bo tak ładnie koń wyglonda. I tupie na asfalcie.
bosssshhhe ale wy gópie jestescie lachy....psheciesh potkowy siem samemu robi, biezesh jakis kafalek blashhhhki i trosheke klepiesh i jush marz gotofa słodziaśna podkufffwke na noge rómaka...co za nieóki no nie szczymam...
  A ja na mom horsiku ostatnio rajdy trenoffalam i wiecie co?on jest po prostu zejbfisty no ja piedole bez kitu.Ale wiecie co mu te fahoffce z polskiego zwiazku howó koni napisaly w pashporcikó?ze jakis typ zimny czu cóś? ja ich kuffa nie rozumiem przeca to pelnej krfi arab jest 🤔
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 grudnia 2008 11:21
a mi dzisiaj moja psiapsolecka opoffiadala ze jej znajomy ółan z póku ratuje konisse z żezni 😍 😍 che go poznac boshe! zakoffalam sie chyba! podobno óani som fajniejsi nish ci dresiaże czy jak im tam!
galopada_   małoPolskie ;)
19 grudnia 2008 12:37
  4 y4 Qp1l4 FfL45n13 74|<13 057r0g1 Y4|<13 m4y4 |<0fFb0y3 1 Y3ZdZ3 n4 MóN5H7óq 4L3 z4 70 b3z 510Dl4 B0 70 Zl0 :*:* xP :F ^^ 


haaa i co wy na to?  😁 💃
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 grudnia 2008 12:51
🤔 🤔 🤔 co tu jest napisane?  🤔 🤔
galopada_   małoPolskie ;)
19 grudnia 2008 12:54
a ja kupila wlasnie takie ostrogi jakie maja kowboje i jezdze na mónsztóku ale za to bez siodla bo to zlo  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 grudnia 2008 13:07
|/\|0|/\| ]3$T3@ |\/|0]@ |D0LK@~!!!!!!
galopada_   małoPolskie ;)
19 grudnia 2008 13:12
nesta nie wiem co napisalas bo ja tylko w jedna strone z pl na pokemonowy potrafie zmienic pokemoniastym transformatorem  😂 i to samo po pokemonowemu:

...::::nestha Nje ffJEM cO napjsaLAs bO Ja TYYYYYLqo F jEDnnNA sThRoNNnnne z pll na pOqEEmonOOOoOFy potRAFJe zmJEnjC pOqemONJAsthYm thraANSfORmAthorEm ::::...


( ojej jakis malo drastyczny ten tekst tym razem  👀 )
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 grudnia 2008 14:04
wow, jestś moją idloką <- to napisałam;D

ja chce takiego transpormatora!
l4szencj3m, co fy my5licIe o tr3nIn9acH z 64Tem?
Tr3m3r kazl mI dzis J3zdzc z 64T3m, 4L3 j4 uwaszam, z3 to zu00000.

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 grudnia 2008 15:08
a ja hyba na jakis czas przestane jezdzic z trenerem bo mnie wkurza. karze mi na poczatku przez 10min stepowac!!! pżecierz to NUUUDAAAA!!!!! jak nie patrzy to sobie podgalopowuje ale on wżeszczy na mnie jak to zaówarzy!!! durny jakis!!! od jutra bede jezdzic sama!!!

i poprosze tate rzeby mi kópił innego konia bo Karino mnie tez wkurza!!! dzis przegral wyścig z... 6letnim walachem!!! Gópi ten koń!! Jóż go chyba nie kocham!! Poprosze tate żeby mi kópił Araba!!! One są szybkie i nigdy nie przegrywają! Tym bardziej 2letnie!!! nie to co ten głópi Karino! Pozatym nie chciał mi dziś przeskoczyć przeszkody jak mó ustawiłam 1,60! On już jest za stary dla mnie! CHce roczniaka - slyszalam ze one dobrze skaczą!!. Zostawie sobie siodło i kópie sobie czarnego araba, ktury bedzie pasował do mojego siodełka!!
Taggi ja jush pisalam ze mam araba( tylko ma wpisane typ zimny czy jakos tak) jak chcesh to sie morzemy wymienic?co  ?byłoby zajefajnie...tylko muj arab jest rushhofy ...to co moshe byc? zostalybysmy wtedy psiapsiołkami ja pedole ale odlot kuffa
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2008 18:43
A jA mAm dFFoocIesTodZieFFiEcIo-LeTnIeGo uOgiEra, ktOOry jEsT cIoNgLe kOOlaFFy, aLe mUj tReNeR mOOffi żE mAm sIe nIe pSzEjmOffać tYm i jEściĆ nA nIm cOCiEnniE pO pIeNć gOdZiN i sKaKaĆ. I jA rObIeM tAk. ÓbIeRaM mU rOOshoFFe oFFijKi, bO pOtObNo kOnIe ffTeDy wYshEj sKaCzoM. Ja mÓ kArzE sKaKaĆ 170 cM, aLe oN, gOOpek śMierDzoNcY FFpIeRdZiElA sIe ff psheShkoTy i nIe cHcE nOOk wYshEj pOdNieśC... TrEnER ssAmĄtoFFał pRoNd nA pShEsHkodAh i kIlKa RaZy kOOnIa pOkOpaŁo, aLe nIc gO tO nIe NaUczYlo... NiE ffIeM jUsH cO rObIĆ ss nIm... 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się