Stajnie w Lublinie

kapitanHak, w Wieży boks coś koło 700 zł, są wolne miejsca. Jak coś to pisz na PW.
zuzz, stajnia Rola to co to, gdzie to?
W wieży pensjonat 700 zł  😵 😁
Nie wiem czemu ludzie piszą tak o Drwalu jak dla mnie to jedna z lepszych stajni w Lublinie po tym co widziałam  🙄

edytuj posty!
Lubma edytuj posty!
koola siwa, w hreczce delikatnej (takiej rdzawej), miała ok 120cm wzrostu

MoniaaA http://stajnia-rola.manifo.com/ w Bystrzycy, koło forumowej zuzz
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 grudnia 2011 20:28
A ja nie wiem dlaczego tak się rzucacie 🤔wirek: zuzz przedstawiła swoją opinie i można na spokojnie ten temat wyjaśnić, wiadomo ze wiele może się zmienić dlatego warto pytać tych, którzy w danym momencie w owej stajni stoją, tyle ze każdy swoje zachwala...
Podsumowując trzeba dupsko ruszyć i pojechać, a nie w forumowych wątkach się wyklocac 🏇
Karmelek przynajmniej wątek odżył  😁
karmelek ale tu nie o to chodzi, zuza jest nastawiona wrogo do stajni u drwala stad te negatywy z jej ust, ktore nie mają podstaw, była na hubertusie naraziła się, a teraz daje popalić, tylko po co???

ale koniec tematu, każda stajnia ma plusy i minusy...
Wieża 700zł 🤔?

Właśnie, każdy swoje zachwala, jak widać trzeba samemu się zorientować co się w Lubelskich stajniach dzieje 😉
Karmelek a jak z Kapriolą cenowo?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 grudnia 2011 20:39
kapitanHak 500/miesiąc
"wiem jedno że konie owszem dostają żarcia full ale baaardzo słabej jakości i nie wiem czy to uległo podczas rewolucji w stajni poprawie, mam aby nadzieję że tak."
przepraszam ale czy to zdanie jest jakoś nacechowane negatywnie?
Tak jak napisalam jeśli pasza się poprawiła to super gratuluje.
Zuzz a co ze stajnią Rola? Chyba stałaś tam, powiedz jak cenowo i ogólnie warunki, atmosfera?
Szukam stajni w Lublinie i okolicach dlatego robie wywiad!  😎
W Roli aktualnie jest miejsce z tego co się orientuje, konie wychodzą codziennie, w lato duuuuża zielona łąka plus jakieś dodatkowe padoki i pastwiska jak pogrodzą pastuchem, ogrodzona ujeżdżalnia, jedzenie w porzątku, konie karmione 2 razy dziennie, hali brak, siodlarnia + pomieszczenie socjalne, w przyszłości możliwość noclegów w pokoju nad stajnią, a tak można zanocować z ok 2km dalej w Zakrzówku. Jest to nie duża stajnia przy domowa, złotych klamek brak ale wiadomo że nie to się dla koni liczy 😉 Myślę, że należy pojechać i samemu ocenić.


a tak jeszcze dodam apropo poprzedniej dyskusji że drogie dziewczyny nie należe do osób które ze względu na uraz do danej jednostki obsmarowywują w zawiści jakieś miejsce tylko po to żeby się zemścić czy coś w tym stylu poza tym nie uważam że publiczne forum jest miejscem na takie rozmowy, jak chcecie to spotkajmy sie i porozmawiajmy zapraszam. A rzucać się można sama niegdyś się tak rzucałam i zagorzale czegoś broniłam waląc ostrymi słówkami, całe szczęście z tego się wyrasta i tego wam życze 😉


a i pensjonat w Roli jeśli nic się nie zmieniło 400zł/mies
ratatuj   Moje rude szczęście
27 grudnia 2011 21:10
W Roli aktualnie jest miejsce z tego co się orientuje, konie wychodzą codziennie, w lato duuuuża zielona łąka plus jakieś dodatkowe padoki i pastwiska jak pogrodzą pastuchem, ogrodzona ujeżdżalnia, jedzenie w porzątku, konie karmione 2 razy dziennie, hali brak, siodlarnia + pomieszczenie socjalne, w przyszłości możliwość noclegów w pokoju nad stajnią, a tak można zanocować z ok 2km dalej w Zakrzówku. Jest to nie duża stajnia przy domowa, złotych klamek brak ale wiadomo że nie to się dla koni liczy 😉 Myślę, że należy pojechać i samemu ocenić.


a tak jeszcze dodam apropo poprzedniej dyskusji że drogie dziewczyny nie należe do osób które ze względu na uraz do danej jednostki obsmarowywują w zawiści jakieś miejsce tylko po to żeby się zemścić czy coś w tym stylu poza tym nie uważam że publiczne forum jest miejscem na takie rozmowy, jak chcecie to spotkajmy sie i porozmawiajmy zapraszam. A rzucać się można sama niegdyś się tak rzucałam i zagorzale czegoś broniłam waląc ostrymi słówkami, całe szczęście z tego się wyrasta i tego wam życze 😉


a i pensjonat w Roli jeśli nic się nie zmieniło 400zł/mies


Nie mam 10 lat, żeby z czegoś wyrosnąć, tylko 20. Swoje w życiu przeszłam i swoje wiem, wiem czego bronię, bo mam ku temu podstawy. I powiedzenia typu "słyszałam, że tam jest tak i siak" uważam za bezpodstawne, najlepiej samemu przyjechać i zobaczyć, chętnie mogę się spotkać w stajni, czemu nie.
🚫

Dzięki za info. Co do kaprioli puszczają konie czy raczej nie?
kapitaniehaku wess sie uspokój 😀 a jak ci zle to idz  🏇
A ja nie wiem dlaczego tak się rzucacie 🤔wirek: zuzz przedstawiła swoją opinie i można na spokojnie ten temat wyjaśnić, wiadomo ze wiele może się zmienić dlatego warto pytać tych, którzy w danym momencie w owej stajni stoją, tyle ze każdy swoje zachwala...
Podsumowując trzeba dupsko ruszyć i pojechać, a nie w forumowych wątkach się wyklocac 🏇

Karmelek1700 dobrze prawisz  :kwiatek:
Czytam , czytam i widzę kłótnie jak u dzieci w piaskownicy. Po to jest forum by wyrazić swoje zdanie i podyskutować na temat danej stajni i dowiedzieć się coś nowego, a nie rzucać się że moja stajnia jest najlepsza bo tam stoję. Prywatne urazy jakie by nie były załatwiajcie sobie na PW, bądź na żywo.
Fakt, faktem wątek odżył i nawet Ja się odezwałam po długiej przerwie  😉 .
Byłam w prawie każdej stajni w Lublinie, ale się nie wypowiadam bo było to dawno temu. Wiele mogła się zmienić.
Cieszę się, że stajnie się zmieniają na plus i wszystkim życzę im jak najlepiej.

Wypowiedz Zuzz moim zdaniem nie była wrogo nastawiona do was dziewczyny ani do stajni, wiec po co te nerwy? Złość piękności szkodzi.  🙄
ratatuj   Moje rude szczęście
27 grudnia 2011 21:27
Jeżeli chodzi o mnie to ja żadnych nerwów nie "rzucam" w stronę Zuzz. Nie lubię tylko jak ktoś mówi (powtarzam się): " słyszałam, że.. " Nie ma co wnioskować na podstawie doświadczeń innych, bo każdy człowiek jest inny i każdy ma inne wymagania. I tak jak już mówiłam- najlepiej samemu przyjechać i zobaczyć co i jak  😉 I nie zgadzam się z opinią, że "swoje się wychwala".  Każdy szuka jak najlepszych warunków dla swojego pupila, dlatego nie mam zamiaru nikogo okłamywać jak to nie jest. Pytaliście o dobry pensjonat- ja powiedziałam swoje. Jeżeli ktoś chce przyjechać i zobaczyć- zapraszam na pv- chętnie się spotkam w stajni.
Też mam wrażenie, że wypowiedź Zuzz nie była wroga, więc nie wiem skąd te nerwy.
Popieram słowa Enii, prywatne sprawy załatwiajcie między sobą. (!!)
Wiadomo, każdy chwali swoje, ale uwaga proszę nie przesadzać, bo nigdy nic nie wiadomo i wasza najlepsza, najukochańsza, naj naajjj stajnia na świecie może okazać się najgorszą i wyniesiecie się w mgnieniu oka 😉
A słowa pozostaną..
Nie życzę tu nikomu nic złego.

Trzeba pojeździć po stajniach, owszem, ale forum jest od tego, by również móc zaczerpnąć opinii innych ludzi, a wiadomo, każdy człowiek ma inne. Dlatego każda kłótnia na forum jest bezsensowna jeżeli chodzi o inne zdanie na jakiś temat.
Po to się właśnie pyta ludzi stojących w danej stajni lub które tam stały o opinię. Właśnie po to jest forum. Dobrze się dowiedzieć pewnych rzeczy od ludzi mających z danym miejscem styczność. Nie wszystko da się wyłapać przy oględzinach, czasami wszystko wygląda cud, miód i orzeszki a później okazuje się, że albo konie są źle traktowane przez stajennego albo nie karmią tak jak powinni itp. Oczywiście trzeba brać kilka opinii pod uwagę i podzielić to przez dwa. Ja osobiście wolałabym się dowiedzieć coś o danej stajni od innej osoby, by nie stawiać konia gdzieś w ciemno.

🚫 Stadnina koni "Procajło" ma niezłego byka na stronie głównej  😵

Widzę też dużo nowych nicków na Volcie, więc witam nowe koleżanki na forum 😉

cubbins chyba pisałyśmy w tym samym czasie.  😉
ja tylko chwilowo, ale chyba będę odwiedzała was regularnie, bo duże rzeczy się można dowiedzieć 😉
ratatuj   Moje rude szczęście
27 grudnia 2011 21:45
Tak owszem- warto się podzielić doświadczeniami. A nie usłyszeć piąte przez dziesiąte, dodać swoje i podać dalej.
Enii, widocznie tak :P
Tak, czy siak zgadzam się z twoją opinią na ten temat 🙂 Również wolałabym się dowiedzieć czegoś od ludzi. I nadal wolę, ponieważ poszukuję stajni w Lublinie (nie 30 - 20 km stąd). A dokładniej to poszukuję miejsca dla konia.


ratatuj, spokojnie. Wiadomo, że plotki chodzą  i zawsze będą chodziły.
Podobno w każdej jest ziarnko prawdy, ale ja nie wiem, nie orientuję się.. zarobiona jestem.  👀
ratatuj   Moje rude szczęście
27 grudnia 2011 21:55
Cubbins nie ma takiej potrzeby, żebyś mnie uspokajała. Ja się ani na nikogo nie unoszę, ani nie denerwuję. Każdy ma swoje opinie, ale chciałabym (jeżeli już musi je publikować) żeby nie były bezpodstawne, chciałabym aby wynikały z własnego doświadczenia, a nie krążących plotek.
ratatuj, w porządku, ja również wolałabym prawdę od plotek, bo dużo rzeczy się słyszy, ale w co wierzyć?
Yh..
ratatuj   Moje rude szczęście
27 grudnia 2011 22:00
Przyjechać i zobaczyć, ot co. Dziewczyny na prawdę- mówię to z czystego serca i z własnego doświadczenia- nie ma co się sugerować opiniami osób które nie mają pojęcia o danej stajni, które tylko "słyszały że.." Najlepiej zapytać ze stażem pensjonariuszy danej stajni- tych obecnych lub nie.
myśle że należy to jeszcze 50 razy powtórzyć ratatuj :P



w ogłoszeniach jest informacja o kursie z Katarzyną Jasińską w Famaguście 7-8stycznia, pisze tu bo nie każdy na bierząco zagląda do ogłoszeń no i zapraszamy 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 grudnia 2011 22:12
Dzięki za info. Co do kaprioli puszczają konie czy raczej nie?

Jeżeli nie ma grudy, konie mogą wychodzić rano na 'wybiego-ujezdzalnie' ale na dłuższej niż 30-45min nie można liczyć

Co do reszty się nie wypowiadam, bo bez sensu jest przeciągać ta nic nie wnoszczaca dyskusje.
Uważam ze nie ma stajni idealnej, chyba ze sam/sama sobie ją postawisz i będzie według Twoich upodobań. Zawsze będzie jakieś ale. Trudno jest przecież dogodzić 3 osobom naraz a co dopiero np. 30. Każdy ma inne wymagania. Osobiście od paru lat jestem pensjonariuszką w stajni Drwal i różnie w tej stajni bywało. W chwili obecnej stajnia niesamowicie się rozwija. Niedawno została postawiona hala o bardzo przyzwoitych wymiarach.  Jest również bardzo duża ujeżdżalnia (nie wiem czy przypadkiem nie największa w Lublinie). Jest również ogromny padok a co więcej konie są codziennie wypuszczane. Na pasze nie mogę narzekać a tym bardziej na porcje 🙂  Dodatkowym plusem jest dojazd, gdyż można dojechać do stajni nawet trzema liniami autobusowymi mpk. Tu nie chodzi o to ze ta stajnia jest najfajniejsza bo moja, tylko ona w szczególności spełniła moje oczekiwania. W innym przypadku na pewno bym się stamtąd wyniosła.
jeszcze mnie tylko dziwi  system banowania postów - famagusta reklamuje się tu od góry do dołu, a jak część osób chwali Drwala to zaraz go banują  👀
i dokładnie w jakim celu jest założony ten wątek, skoro co kolwiek się nie napisze to zaraz albo inni siadają na człowieka, albo ostrzeżenie lub uciszenie  🤔
no, ale nic 😉

🚫

Radzę przeczytać regulamin forum.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się