moda, ciuchy etc...

Byłam wczoraj w galerii i zwątpiłam. WYpzedaże niby są, ale w h&m nędza, ciuchy jakies wygrzebane z przed 100 lat z magazynu wszystko wymiętolone i brzydkie, w zarze nic ciekawego a mimo to tłumy, stradivarius(liczyłam na jakis fajny sweter) wszystko 100% akryl. Niestety wyszłam z niczym, nic mi się nie podobało.
ash   Sukces jest koloru blond....
29 grudnia 2011 07:41
w zarze stałam wczoraj 40 minut do przymierzalni i 25 do kasy 👿
kupiłam 2 pary spodni i szpilki 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2011 08:47
Pokaż. 🙂 Ja jadę jutro jeszcze, może wpadnie mi coś w oko. 😁 A tak to z zakupami tam czekam na następną turę, bo teraz obniżki są śmieszne... 😎
ash   Sukces jest koloru blond....
29 grudnia 2011 08:59




spodnie czarne i granatowe


edit: ja w drugiej turze nigdy nie mogę znaleźć rozmiaru 38 😀iabeł:
Ja też byłam wczoraj w galerii zobaczyć jak to wygląda z tymi przecenami. Najlepiej jest chyba w Stradivariusie, Bershce. Podobnie jak Pursat czekam na II turę w Zarze, bo obniżki o 30 zł z początkowej ceny np 160 zł mnie średnio interesują 😉 a ja lubie oversizowe swetry, więc pewnie coś wyhaczę 😁

Kupiłam tylko szpilki na 100dniówkę, bo one by na pewno nie przetrwały w moim rozmiarze
[img]http://static.zara.net/photos//2011/I/1/1/p/5234/001/107/5234001107_1_1_3.jpg?timestamp=1306336699110[/img]
a u mnie żadnych tłumów ;p chociaż ja byłam ok. 11 to może dlatego. to dołączam się do czekania na drugą turę 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2011 10:20
Scottie, właśnie problem w tym że akurat czerwone mam, tyle że na cienkiej szpilce a nie chce kupować drugich w tym samym kolorze.

Blondyna, dzięki, już je zamówiłam 😀
U nas jest zupełna dowolność co do strojów studniówkowych. Nigdy nie słyszałam o takich ograniczeniach, trochę nie fajnie.
widziałyście gdzieś na wyprzedażach bluzki z kołnierzem typu "bow" (nie wiem, czy to ma jakąś nazwę po polsku; chodzi o taką kokardę pod szyją)? 🙂
A ja wczoraj kupiłam sobie 2 bluzki i sweterek, wszystko po -50%  😎
Bluzka z Cubusa - 24,99 zł
Sweterek z Mango - 19,99 zł
Bluzka z Pull&Bear - 34,99 zł

Szkoda tylko,że do pozostałych kilku sklepów nie wchodziłam nawet, takie tłumy a nic takiego na wieszakach. A w H&M to już całkiem!  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2011 11:11
ash, fajne buty, wysokie?

maracuja, śliczne. 🙂

[s]Dziewczyny, czy w swoich Zarach widziałyście może tę parkę? Albo mogłybyście sprawdzić, jeśli będziecie w Z. jakoś przy okazji? Z działu kids. 😉 Jak zwykle mam spóźniony zapłon... 😤[/s]

http://static.zara.net/photos//2011/I/0/3/p/5149/700/707/5149700707_1_1_3.jpg?timestamp=1314095720552

dziękuję za pomoc ashtray :kwiatek:


Laski, pokazujcie zdjęcia swoich zdobyczy. 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
29 grudnia 2011 11:36
Pursat, 7cm 😀
Pursatw Warszawie są.
co mogę ubrać do srebrnych legginsów?
a ja byłam w mohito....nic ciekawego, poza tym marne przeceny. W reserved też obniżka, ciuchy niemal latają pod sufitem, mnóstwo kobiet z partnerami( biedaki :hihi🙂 przebiera co lepsze łaszki. Jak dla mnie nic godnego zainteresowania nie ma.
Pomoocy 😀
Idę na bal sylwestrowy. Mam czarną sukienkę bez ramion, sięgającą do kolan, rozszerza się od bioder. Teraz muszę pomanipulować dodatkami tak, żeby wyglądała na balową- co takiego dorzucić? 😉
rtk załóż czarne buty, najlepiej wysokie szpilki, srebrną kopertówkę i srebrne kolczyki, najlepiej długie i żeby była to jedyna biżuteria.. Ja to widzę tak, ale każdy ma swój gust  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2011 20:23
Czy któraś forumowiczka była dziś we wrocławskiej Renomie w kozakach, bryczesach i rażąco różowej marynarce?  👀
rtk, może jakieś kolorowe rajstopy? To zależy jak preferujesz, ja bym dorzuciła, oprócz rajstop, jakiś masywniejszy naszyjnik i kopertówke pod kolor i czarne szpilki do tego, chyba że wolisz klasycznie to już Ci nie pomogę  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 grudnia 2011 23:02
Dziołchy help :kwiatek: jest jakieś określenie na bluzki rodzaju jak ta różowa z sercem, z numerem 33 lub biała z koniem? Luźne, długie, jakby bokserki.
http://besty.pl/357441
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2011 12:24
Strucelka ja nie mam pojęcia, ale jak znajdziesz gdzieś tę z koniem to daj znać bo MUSZĘ ją mieć!  😍

Swoją drogą nie rzuciły Wam się ostatnio w oczy gdzieś na wyprzedażach skórzane (albo pseudo skórzane) kurtki, ale takie dość delikatne, żeby można było włożyć na sukienkę?  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 grudnia 2011 12:49
Z ciuchami rzeczywiście kiepsko, ale wyhaczyłam w końcu buty na które od dawna miałam chrapkę i to za pół darmo 😜
Smarcik Bershka , skóry naturalne 100 % , mięciutkie , rożne kolory i rodzaje , sa na wyprzedazy !
ash   Sukces jest koloru blond....
30 grudnia 2011 14:26
w jakich sklepach znajdę bluzki tego typu????
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2011 15:57
Naciau dziękuję  :kwiatek:
ash w Mohito widziałam bluzki i sukienki z takimi kołnierzykami  😉
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
30 grudnia 2011 19:37
smarcik i w stradivariusie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2011 21:22
Sanndy weszłam właśnie na stronę stradivariusa- kurtki ze sztucznej skóry po przecenie za 160zł, w bershce ze skóry naturalnej za 199  🙄 nie wiem czemu stradivarius tak się ceni, ale ogólnie go nie lubię  😉
ash np w mohito
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
31 grudnia 2011 13:03
smarcik miałam namyśli te przecenione - ze sztucznej, ale za 60zł

i krój mi się bardzo podobał
w forum w gliwicach były. dość sporo nawet, różne kolory
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 grudnia 2011 14:59
Sanndy jak za 60zł to fajnie, muszę zajrzeć  😉 bo na ich stronie 160zł to jest cena już po przecenie  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się