Howrse gra :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 12:48
zaakceptowane 😀
Słuchajcie, czy mogę zgłaszać wiadomości prywatne typu "konkurs na mojej prezce" itp? Szlag mnie trafi niedlugo, coraz więcej tego typu spamu mam w skrzynce, pomimo tego, że na prezentacji mam napisane, że nie biorę udziału w żadnych konkursach... wrrrr..
Wydaje mi się, że tak. Skoro wiadomości tak masowo dostajesz.
A jak się oddaje konie do schroniska? Kupiłam takie tam kucyki, żeby zaliczyć zadanie żeby mieć 8 koni, ale nie chcę się nimi zajmować.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 13:14
Quentica, zgłoś jako spam
Nesca92, oddajesz do schroniska tak jak przy sprzedaży- klikając "+" nad koniem > sprzedaj> umieść w schronisku. Nie lepiej sprzedać na aukcji? zapsze to kilka eq do przodu a na pewno ktoś kupi (jak sprzedasz po 500)
Ma ktoś z Was konie z umiejętnościami POWYŻEJ:
270 w kłusie
300 w galopie (wabankowa napisałam PW  :cool🙂
231 w wytrzymałości
239 w skokach
290  w ujeżdżeniu?

:kwiatek:
nie chcę ich kupić, spokojnie  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 13:39
liberian_girl, chyba w ujeżdżeniu 😉

nadal poszukuję kogoś z koniem pow 25 lat i z um. 0! Konia kupię i jak najszybciej oddam a odwdzięczyć się mogę np. różdżką płodności/ promieniem heliosa/ chmurką :kwiatek:
tak, tak, przepraszam  😡
Ja mogę pożyczyć koninkę w sumie, bo różdżka mi się przyda  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 13:49
ufff... myślałam że nigdy nie zaliczę zadania, wystaw konia za 500 dla Misskiedis. Konia oddam za 10 dni bo o ile dobrze pamiętam dopiero wtedy możesz go odkupić ale wystawię na sprzedaż od razu 🙂
Mógłby wylicytować mi klacz z dodatnim blup? Mam bardzo wolny net, a nie mam dostępu do bezpośrednich sprzedaży ;/.
Miałam juz konto na howrse ale mi zablokowali -.-...kogo polecić na sponsora?(osobe która pokazała mi howrse)?
Jiska, daj mnie, może być konto mydelniczka
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 14:19
Możesz mnie 🙂
Sisisa już Cię podałam 🙂
Może ktoś mi wyjaśni bo nie ogarniam. Jeszcze pół roku temu jak grałam w howrse było mase koni za 500-600 equs na bezpośrednich. teraz nic nie mogę znaleźć (chcę zaliczyć zadanie wystarczą mi jakieś bezrogi )
Co się stało?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 15:46
Wszyscy chcą zaliczać zadanie?
Kurcze tyle sie pozmieniało na howrse...grałam w to z 3 lata temu teraz zaczełam od nowa i dostałam szoku 😀
[quote author=liberian_girl link=topic=49169.msg1240438#msg1240438 date=1325165744]
Ma ktoś z Was konie z umiejętnościami POWYŻEJ:
270 w kłusie
300 w galopie (wabankowa napisałam PW  :cool🙂
231 w wytrzymałości
239 w skokach
290  w ujeżdżeniu?

:kwiatek:
nie chcę ich kupić, spokojnie  😁
[/quote]

Mam takie konie. A o co chodzi?
konik66 bo teraz każdy źrebak, który urodzi się po jednorożcu już ma wartość 1000 eq 😉 pewnie dlatego.
a nie dlatego, że za wysłanie źrebaka do nieba dostaje się 1000eq, więc nie opłaca się sprzedawać taniej? i nie musi to być koń po jednorożcu.
Okej , dzięki za info :kwiatek:
Tylko po jednorożcu cena jest 1000 :p Zwykłe źrebaki do schroniska oddajemy za 400 eqq (chyba, że coś się zmieniło od przedwczoraj :p).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 18:05
Chyba że coś się zmieniło od dziś 😁
hehe, faktycznie ;p przynajmniej wiadomo, skąd ta wartość się bierze ;p ja i tak wysyłam do nieba, nie sprzedaję ;p
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 18:21
chyba oddajesz do schroniska 👀 do nieba to jak umrze a do schroniska to kiedy chcesz
chce ktoś punkty dorastania? wysyłać zaproszenia na kolebka  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 18:26
Wymienię się! Dam różdżkę płodności/ promień heliosa na polskim howrse w zamian za różdżkę na howrse.com!
Kolebka dodałam 😀
chyba oddajesz do schroniska 👀 do nieba to jak umrze a do schroniska to kiedy chcesz

gram na com, więc mogły mi się nazwy pomylić 🤣
Zglosiłam juz jedną dziewczynkę, a co mi tam, czasem chyba mogę być złosliwa?  😀iabeł:

8 gwiazdka u hanoverów zdobyta!  😅
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6819119
Ta pani jako pierwsza, aktualnie duma mojej hodowli  😀
Ja to jestem genialna -.-...pierwszy dzień w którym gram po kilkuletniej przerwie i koń mi zdechł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się