NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Forta nie wyjaśniła się tamta sytuacja?  😲
katija kupiłam poprzez katakumby18, podała mi jakieś inne konto ok, bywa tak że dane się nie pokrywają,owiedziałam się że nawiązałam transakcję z forumową Siwek z którą nigdy nie miałam problemów w transakcjach. Pad miał być wysłany w zeszły poniedziałek nie ma po nim śladu. Na potw. nadania nie mogę się doczekać, nie odbiera telefonu, nie odpisuje na smsy wyparowała....
Majeczka niestety jak sprzedaje się tyle rzeczy tylu osobom to zawsze trafi się na kogoś albo nieuczciwego, albo lekko stukniętego 😉


swieta prawda  🙇 Nie mozna zadowolic wszystkich  😉

Ja tyle razy od majeczki kupowalam i nigdy nie mialam problemu. Ze zwrotem tez nie bylo problemu, ktory z gory uzgodniłam.
po bardzo długich bojach dostałam w końcu numer potw. wysyłki paczki kurierem... (wysłana dziś  😁 ) zobaczymy czy faktycznie dojdzie  😉
dopisuję po raz 2 osobe intryga92 a na allegro walarajdowiec oszukała mnie co prawda na niewielka kwotę bo 40zł ale oszukała, a więc sprzedała mi sztyblety (aukcja miała być na rzecz naszej poprzedniej Baśki kasę przelałam Panna napisała że ją dostała i że jej brat jutro wyśle paczkę, oczywiście nie wysłała po 2 dniach napisała że konto było,złe i nie doszła kasa,i zamilkła kasa przepadła,allegro prawdopodobnie zablokowało konto tej osoby,a ja rozważam czy na policje nie zgłosić,bo nie chodzi o kasę a o nauczkę dla dziewuchy:_(
ash   Sukces jest koloru blond....
23 grudnia 2011 17:00
Jeśli komuś brakuje cierpliwości nie polecam transakcji z użytkowniczką koniowata. Wysyłając "milion" pw zamówiła podkładkę pod siodło, co i raz zmieniając zdanie co do odbioru(raz odbiór osobisty, raz wysyłka) pytając o "milion rzeczy" itp. dziś raczyła napisać, że rezygnuje. Przelew miał pójść kilka dni temu.
Na szczęście moja intuicja nie zawiodła i od początku wiedziałam, że do transakcji nie dojdzie. Nieuczciwa nie jest, ale niepoważna na pewno!
desire   Druhu nieoceniony...
23 grudnia 2011 17:04
olcia86, Ty to masz pecha  😲
desire naszczęście to niewielkie kwoty, zarot paczki zdarzył mi się dopiero 2 raz w zyciu, za to też od deborah mam minusa, bo z kasy która dopłacałam rozliczyłam wysyłke, a olafasola niepoważna, a to naprawde mała kwota:_(a z intrygą92 na szczęście allegro mnie chroni, nie to co na forum
Bardzo mi przykro, ale muszę przestrzec przed użytkownikiem Medziiik, który swoją drogą jest starym wygą tego forum i tym bardziej się zawiodłam. Kupiła ode mnie czaprak na początku grudnia, obiecała że wpłata będzie na pewno 7/8 grudnia. Kasy nie dostałam. Miałam z nią jeszcze tylko raz kontakt, gdy pisała że zapyta (bo to nie ona miała zrobić ten przelew).
Potem kontakt się urwał. Pisałam w wątku KRW, gdyż często tam pisała. Pisałam w Ogłoszeniach z prośbą o kontakt. Pisałam PW i na GG, a także na meila. Moim zdaniem to po prostu bezczelność, tym bardziej że widzę, że się loguje.
Nie wiem co zrobić, bo przecież umówiłyśmy się na ten komplet i nie zamierzałam go znowu wystawiać, skoro ktoś już go "kupił".
Także NIE POLECAM KUPOWAĆ ANI SPRZEDAWAĆ NICZEGO OD UŻYTKOWNIKA MEDZIIIK.
I mam nadzieję, że po wiadomości w tym wątku ta użytkowniczka się ze mną skontaktuje, choćby telefonicznie (601248001), bo nie wykluczam, że wysyła mi jakieś PW, które nie dochodzą.
Szkoda słów. Przykro mi.
Ja wpisuje Shilton.
Raz prosiła abym czekała na wpłąte , później skłamała ze ją zrobiła. Umówiłysmy sie na odbiór to przyszła innego dnia niz mówiłam ( zaznaczałam ze pracuje w inne dni) a później znowu kłamała że zrobi wpłate.Trzymajcie sie od niej z daleka.
Ja na początku grudnia sprzedałam Medziiik czaprak, odebrała go osobiście, kontakt był cały czas (telefoniczny i poprzez PW).
asds   Life goes on...
28 grudnia 2011 20:21
Musimy zrobic w ogłoszeniach jakiś wypis tego co jakim stanem rzeczy mozemy nazywać....Bo normlanie się załamię zaraz...Przyszedł do mnie towar ale stan zamiast b. dobrey jest ledwo dostateczny  🤔
m.indira   508... kucyków
29 grudnia 2011 08:11
niestety stan kupowanych rzeczy odbiega od opisu i to bardzo,o ile kilka zl mozna przelknac to co zrobic gdy za rzecz placi sie np tysiac, a wartosc rzeczywista to polowa tej kwoty?
Odesłałam bryczesy do "Majeczka". Nie uzyskałam zwrotu pieniędzy, a moje wiadomości na pw zostały zablokowane. Czekam do 24 grudnia na zwrot kasy, a później kieruje sprawę do sądu. Koszty pełnomocnictwa i opłata sądowa będzie duża. Zalecam "majeczce" rozwagę


No i do czego prowadzi ten wątek? Pisalam gdzies ,że jak każdy kazdego bedzie mial prawo "obsmarowac" czy wpisac na listę to sorki ale taka lista czy informacja bedzie ...dezinformacją.
Znam Majeczke, kupowałm od Niej mnóstwo rzeczy - nigdy sie nie zawiodłam, wszystko było realizowane przykładowo i zawsze na czas. Stan opisywanych przedmiotow bardzo rzetelny. I takiego czlowieka wpisywac  w ątku o nieuczciwych? No sorki -przegiecie.
asds   Life goes on...
29 grudnia 2011 08:48
Także u majeczki kupowałąm...bodajze 3-4 pary bryczesów i narzekać nie mogę. Stan taki jak w opisie i na zdjeciach u niej. Wysyłka szybka i dobrze spakowane paczki
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 grudnia 2011 10:04
Dlatego ja olewam takie bzdurne wpisy. Majeczkę znamy i wiemy, że uczciwa jak mało kto.
majeczka   Galopem przez życie!
29 grudnia 2011 17:44
Dzięki Dziewczyny za zaufanie :kwiatek:
Oczywiście panna kase dostała, nie raczyła przeprosić ani nic... szkoda słów.
Ircia   Olsztyn Różnowo
29 grudnia 2011 18:44
majeczka  olać  pannę  🥂 ,  dała dwa wpisy i się mądrzy  🤔wirek:
I wierz mi zaufanie od nas masz całkowiecie zasłużone  :kwiatek: 
asds   Life goes on...
29 grudnia 2011 20:35
Chciałabym podciągnąć temat standaryzacji opisów stanu rzeczy używanych sprzedawanych na r-v. Do takiej refleksji zmusiły mnie moje ostatnie zakupy.


Zakupiłam przez r-v ogłowie z wodzami stan opisany jako bardzo dobry i przyznam że zdjęcia z ogłoszenia wyglądały bardzo! ale to bardzo zachęcająco i cena była przystępna . Niestety po odebraniu ogłowia z poczty bardzo mocno się zawiodłam. Stan realny ( którego nie mogłam się na zdjęciach w ogłoszeniu dopatrzeć) był dostateczny co najwyżej. W celu upewnienia się że nie jestem po prostu przewrażliwiona zrobiłam własne zdjecia  i zapisałam te z ogłoszenia, a następnie  pokazałam je 2 niezależnym osobom do oceny, które podzieliły moją opinię. Tutaj wklejam link do galerii: http://re-volta.pl/galeria/album/2739
Ogłowie które miałam nadzieję będzie wyjściowe, nadawałoby się tylko do pracy wśród własnych 4 ścian ( jeżeli by moje poczucie estety na konia pozwoliło je założyć).
Duży plus dla sprzedajacego za bezproblemowe przyjecie reklamacji i zwrot pieniędzy plus koszty wysyłki w obydwie strony.
Proponowałabym wprowadzenie  skali z dokładnym opisem jaki stan sprzętu w jaką kategorię oceny wchodzi.
A gdzie są te zdjęcia, które były w oryginalnym ogłoszeniu?
kenna zobacz sobie dokładnie nasze ogłoszenia 😉 Ja już miałam do dziewczyny pisać bo mi się podobało, ale asds mnie uchroniła przed zakupem 😀
trelemorele, mam strzelać, o które ogłowie z ogłoszeń Wam chodzi...?
edit: szukałam i szukałam i chyba znalazłam - dla ciekawych, zdjęcia ogłowia wstawione przez sprzedającą:
http://re-volta.pl/galeria/img/56367
http://re-volta.pl/galeria/img/56368
Zdjęcia nie są zbyt dokładne, nie można po nich W OGÓLE wyrokować o stanie ogłowia, kupujący bazuje tylko na słowie sprzedawcy. Po porównaniu ze zdjęciami asds ja uważam, że to ogłowie jest w stanie dobrym, tylko jego jakość jest po prostu nie najwyższych lotów (sama mam takiej klasy ogłowie i wiem, że choć moje jest smarowane i wychuchane, to gdyby tak wywinąć na drugą stronę paski to też wyszłyby takie pęknięcia).
asds   Life goes on...
29 grudnia 2011 20:58
kenna idzie do ciebie pw 🙂
Dzięki, znalazłam 😉
Według mnie ogłowie po prostu nie jest z dobrej jakościowo skóry..
Dramka po prostu?? Czyli to jest bdb stan ale na słabą jakość skóry?? Co to nicy za porównanie?? Jak się coś rozlatuje to po prostu jest do bani i tyle, stan jest czymś niezależnym od jakości.
Ja mam takie zdanie jak Dramka - ogłowie nie jest w stanie bardzo dobrym, ale też nie aż dostatecznym, jak opisywała asds - ja bym dała dobry. Być może nawet było bardzo mało używane, ale na moje oko jest średniej jakości po prostu - takie "ekonomiczne", jak to się mówi. Ja bym je oceniła - skóra jakości średniej, stan dobry (widać małe/średnie ślady użytkowania, jednak może jeszcze długo posłużyć).
asds   Life goes on...
30 grudnia 2011 11:01
Dlatego dałam jeszcze dwóm osobom innym do zobaczenia....Też ocenialismy dobry -  głównie, no ale po prostu pierwszy raz miałam taką niespodziankę...Po prostu szok
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 grudnia 2011 14:36
Zgadzam się z kenną i dramką, ogłowie nie wygląda najgorzej po prostu używane ogłowie z kiepskiej skóry.

Miał ktoś do czynienia z użytkownikiem koniuch 145 jaką osobą kupującą? Trochę dziwnie się  koresponduje i nie wiem czy warto jakichś transakcji dokonywać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się