Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

olek - ja najwygodniejsze buty zawsze mialam z rylko - sa super wyprofilowane (przynajmniej do mojej stopy 😉 )
olek, Przepiękne widziałam czarne szpilki w sklepach McArthur
A wie ktoś może gdzie we Wrocławiu można kupić szpilki? Dobrej jakości i w przystępnej cenie, żeby to nie było np. 500-600 zł 🙁 Muszę jakieś kupić przed sylwestrem, bo moje stare już są w opłakanym stanie ;/
kate- w aldo jest sporo ładnych szpilek 🙂 są w granicach 300-400zł, dużo modeli do wyboru, bardzo ładne
w Aldo teraz na Bielanach widziałam piękne szpilki w cenach 175-199, bo wyprzedaż :-) Polecam zajrzeć też do McArthura w Factory, ale nie obiecuję , że coś będzie, ja w lato trafiłam suuuper szpilki za 120 zł big stara! :-)
Duuużo ładnych butów widziałam też w bershce w magnolii 🙂  Sama zakupiłam 13centymetrowe szpilki na sylwestra ! za 159 zł :-)


Ja kupiłam niedawno szpilki w prima modzie. Były drogie (bo 399zł) ale są naprawdę wygodne, skórka jest bardzo mięciutka  😉
Dzięki za pomoc!  :kwiatek: w takim razie czeka mnie mały maraton po centrach handlowych 😉
Czy ktoś w wawie w sklepach stacjonarnych albo w necie natknął się na buty marki everest? Mam ich jedne szpilki i są niesamowicie wygodne... A jak próbowałam później szukać firmy to jakaś bieda w wynikach 🙁
może ktoś się orientuje, czy jest szansa na znalezienie tych butów w Polsce?  😍
szukam, szukam i nic  🙁

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 grudnia 2011 19:43
ostatnimi czasy nabyte platformy z H&M-u 🙂 są cudownie wygodne!

są  głęboko-czarne ale z takiego świesznego materiału zamszowego i odbijają światło lampy błyskowej





i je włożyłam do takiego zestawu


i dziś kupione szpilki 🙂 szkoda że mają czerwoną podeszwę 🙁( Ale wystarczy pomalować paznokcie na taki czerwony i będzie ok 🙂




Anaa w Arkadii jest sklep Everest  🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
30 grudnia 2011 00:17
A Ja dzis kupiłam adidasowate botki coś w stylu jak na zdjeciu , tylko moje z eco skóry i czarno-czerwono-białe i ze stabilniejszym obcasem.
Są mega piękne i kosztowały mnie na wyprzedaży 39 zł ,wstawie wkrótce real foto to sami zobaczycie . 
IMHO, paskudne, ale gust to osobista sprawa.
Niech się dobrze noszą 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 grudnia 2011 10:50
Niestety również uważam, że trampki na obcasie to jedna z gorszych rzeczy, jakie można założyć. Ale najważniejsze, że tobie się podobają.
Gdyby ktoś był w potrzebie lub miał mega chandrę, to mam do sprzedania buty Ryłko.
Prawie nie noszone 🙂
Więcej informacji na PW lub w ogłoszeniach.

Pursat, zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem trampki na obcasie to jedna z większych tragedii modowych naszych czasów 😉
Trampki na obcasach zabijają we mnie wszystkie uczucia wyższe  :emot4:

no ale , wazne ,zeby Tobie sie podobały
To tak jak nike na obcasie.. Albo nike albo obcas.. :-)

ja zakupiłam ostatnio takie na sylwestra:


Aczkolwiek 'na żywo' wyglądają o niebo lepiej :-)





sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 15:48
whitemoon, faaajne 🙂

co do trampek na obcasie... no cóż. jedna z większych tragedii modowych naszych czasów. muszę się z tym zgodzić.
dobrze, że tobie się podobają i oby ci służyły 😉

szukam jakichś fajnych ładnych szpileczek. delikatnych. lakierowanych chyba. czarnych albo toffe/carmel... ktoś widział? coś w stylu:
Pursat   Абсолют чистой крови
30 grudnia 2011 16:40
A już myślałam, że to twoje i miałam pytać skąd. 😉

Ooo, kopertówka z Zary. 😁
bawarka, dzięki 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 17:12
Pursat, znalazłam coś podobnego na asosie. jak dowiem się skąd są te ze zdjęcia tam znać 😉

EDIT: jak wypada rozmiarówka ASOS? jeżeli noszę w standarcie 38 i raczej są na mnie dobre (dł wkładki 24,5) to jaki tam brać rozmiar?
A mi się udało znaleźć szpilki 😉 kupiłam w Conhpolu, są czarne z czerwonym obcasem, może z opisu nie wydają się ładne, ale w rzeczywistości są śliczne 😉 wieczorem wrzucę zdjęcie 😉
Ja dziś kupiłam czarne proste na platformie na sylwka i zakochałam się w takich:

i po nowym roku po nie wróce  😎 to jest silniejsze ode mnie  😁
whitemoon071,  gdzie takie ? miodzio są!
Dziewczyny, ozłocę za pomoc!!

Gdzie dorwę jeszcze te buciki z Zary (TRF).

[img]http://static.zara.net/photos//2011/I/1/1/p/7204/001/020/7204001020_1_1_3.jpg?timestamp=1311005809048[/img]

Jakiś sklep internetowy, cokolwiek.
Potrzebuję w rozm. 41. Rzuciły się komuś może w oczy?  :kwiatek: :kwiatek:
Objechałam dziś wszystkie galerie w promieniu 100 km bezowocnie  😕
Szukałam tanich, niskich szpilek na Sylwestra, a przez efkę zaszalałam i weszłam do Prima Mody  🍴.
Nie wiem jak długo w nich wytrzymam, ale wyglądają na nogach szałowo. 12cm  :emot4:
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
30 grudnia 2011 21:16
whitemoon071,  gdzie takie ? miodzio są!


River Island, albo bliźniaczo podobne.
Niestety mój rozmiar od razu się wyprzedał, w ciągu tygodnia po regularnej cenie. W rzeczywistości faktycznie są znacznie ładniejsze.
co do trampków na obcasie - gdyby je ktoś odpowiednio wypromował, to zaraz by sie zmieniły komentarze na ich temat...  😎
Nie wiem jak to się stało- poszłam kupić wygodne buty na stablinym obcasie, a wróciłam ze szpilkami Baldowskiego 12 cm + 2,5 cm platforma  😵 . Buty przepiękne, niestety chyba tylko do siedzenia 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 grudnia 2011 20:54
co do trampków na obcasie - gdyby je ktoś odpowiednio wypromował, to zaraz by sie zmieniły komentarze na ich temat...  😎

trampki to trampki. obcas zbędny.
za tą samą cenę można kupić coś zgrabnego i ładnego 😉

e: miał ktoś na nogach te buty:
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,28842 ?
nie wiem czy są wygodne, a w big starze nie mieli mojego rozmiaru
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się