telefony komórkowe

3  razy z tego samego powodu
Gillian   four letter word
29 grudnia 2011 10:33
powód jest ten sam, ekran w ogóle nie reaguje na dotyk.
czas już zażądać nowego 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 grudnia 2011 12:54
Gillian
Już kiedyś chyba w tym wątku o tym wspominałam, polecam zajrzeć do ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

"Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową, a w przypadku stwierdzenia tej niezgodności przed upływem sześciu miesięcy od wydania towaru domniemywa się, że istniała ona już w chwili wydania. Przez niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową należy rozumieć sytuację, w której sprzedany towar nie nadaje się do celu do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany oraz gdy jego właściwości nie odpowiadają właściwościom cechującym towar tego rodzaju. Ponadto towar może być uznany za niezgodny z umową, gdy nie odpowiada oczekiwaniom dotyczącym towaru tego rodzaju, opartym na składanych publicznie zapewnieniach sprzedawcy, producenta lub jego przedstawiciela (np. właściwości wskazane w oznakowaniu czy zapewnienia składane w reklamach)."

Tutaj możesz poczytać więcej: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390
no to jeśli jest 3 razy taka sama opinia z serwisu tj dotyczy tej samej usterki to mozna przystąpić do zmiany modelu aparatu z tytułu niezgodnosci z umową.

Konczy mi sie umowa wiec moge wymienic telefon, szukam czegos przedewszystkim trwalego i dobrego do sluchania muzyki.
Co wybrac?
Sony Ericsson Xperia X8
Samsung Galaxy Mini
Nokia C3 - 00
Gillian a z ciekawości jaki to model aparatu?
SE hazel?
Gillian   four letter word
30 grudnia 2011 13:48
Nokia C5-03.
Koniczka, Quendi -  jak Wam się spisuje Nokia 500?
Będę w przyszłym miesiącu wymieniała telefon, niestety niewiele jest fajnych i ładnych do tego... Ta Nokia mi się podoba, ale słyszałam niestety negatywne opinie, że dotykowe nokie jakością nie powalają.
Oprócz tego podoba mi sie Samsung Ace - ma ktoś porównanie ?
kolebka, ja szukałam długo opinii o Nokii 500 i Samsungu Galaxy i były jednoznaczne - Samsung bije tą Nokię na głowę. O Nokii pisano, że szybko siada ekran i gorzej wyczuwa dotyk, sporo błędów w oprogramowaniu i mulenie po dodaniu jakiejś tam ilości danych. Sama ją bardzo chciałam ale mi odradzono na rzecz tego Samsunga i go w końcu kupiłam.
Dzionka dzięki! Generalnie coraz więcej ludzi ma podobną opinie, więc chyba coś w tym musi być.. Mój chłopak ma Samsunga, też bardzo poleca, więc chyba się na jakiegoś zdecyduję.
Trzeba będzie się rozstać z Nokiami po hmm chyba 10 latach...  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 stycznia 2012 16:44
Ja z mojej Nokii zadowolona, nie muli mi, żadnych problemów nie odnotowałam, ale wiadomo - mam ją dopiero od Wigilii.
problem z nokiami jest taki, ze nie chodza na androidzie🙂
a to jest w moim subiektywnym odczuciu jedyny logiczny system operacyjny na komorke🙂 ciagle dopracowywany i poprawiany na dodatek, szybki i intuicyjny w obsludze🙂
No właśnie. Mi moja Nokia C5 też fajnie chodziła, ale jak ją załadowałam muzyką i zdjęciami plus minęło trochę czasu, to zaczęła się zabawa - wyłączała mi się bez powodu, muliła masakrycznie, wieszała się... Mój chłopak też ma C5 i też narzeka. Ja się właśnie pożegnałam z Nokią po 15 latach i na razie nie żałuję, bo miałam 3 Nokie pod rząd, które nie spełniły moich oczekiwań.

Mam nadzieję, że po paru miesiącach nie przyjdę tu psioczyć na Samsunga 😀
Ja Samsungów strasznie nie lubie, nie podobają mi się telefony, menu w nich też nie  😁
Ale za to, jak po Nokiach i Szajsungach przerzuciłam się na SE to jestem zachwycona. Niedługo będę mogła wymienić telefon i na pewno to będzie jakiś SE.
Brat, który całe życie miał nokie i broń boże coś innego, a SE to szajs [chociaż te z dżojstikami to w sumie prawda] przerzucił się na SE i też jest zadowolony  😉


Może mi ktoś powiedzieć coś o SE Xperia ARC? to Xperia troche mnie odstrasza, zraziłam się. Albo ktoś poleca jakiegoś SE?  🙂
Ja generalnie zawsze miałam Nokie, raz przez parę miesięcy LG i byłam niezadowolona, no i dwa alta temu też się zdecydowałam na LG z ekranem dotykowym i jeszcze bardziej byłam niezadowolona....
HTC jak na razie spisuje się świetnie  😀
Też zawsze miałam Nokie, nie narzekałam. Od niedawna mam iphona 4 - jest rewelacyjny! Chociaż Nokie nie były złe to... nigdy więcej Nokii 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
05 stycznia 2012 13:06
Wybrałam Samsung Galaxy S Plus i jestem mile zaskoczona. Myślałam, że mocno będzie odstawać od Iphone a tu same fajne rzeczy a cena nieporównywalna!! 💃
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 stycznia 2012 13:25
kermit, ten szajsung,to jest ten z ekranem większym od iphona? moja koleżanka ma,fajny 🙂 ale nie mieści się w kieszeni bryczesów.


czy któraś iphonomaniaczek używa słuchawki bezprzewodowej ? jak łączycie się z telefonem?
kermit   Horses horses everywhere ..
05 stycznia 2012 14:12
Tak ktoś to ten szajsung  😀iabeł: Ekran 4 cale. Porównywałam z iphonem i jest większy i lepszy obrazik daje  😉.
I faktycznie duży do kieszonki mojej miniówki dziś ledwo się mieścił  😀iabeł:
Wkurza mnie strona plusa. interesuje mnie cena telefonu HTC w mixie, a na stronie w ogóle nie ma takich tel w mixie, tyle, że na stronie plus.pl są to telefony dostępne w sklepie internetowym. I nie wiem jak to sprawdzić;/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 stycznia 2012 14:55
Nesca92
Najlepiej wypełnić formularz kontaktowy, konsultant zadzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania 😉
rozpadl mi sie telefon 😀 w zwiazku z czym musze w koncu zaczac myslec co sobie sprawic i ostatni pomysl to cos co ma nawigacje

ma ktos z was moze telefon z nawigacja?
jak sie sprawuje?
jak dokladne mapy ma?
czy kazda telefoniczna nawigacja potrzebuje polaczenia z internetem (zzerajacego kase...?)
Wkurza mnie strona plusa. interesuje mnie cena telefonu HTC w mixie, a na stronie w ogóle nie ma takich tel w mixie, tyle, że na stronie plus.pl są to telefony dostępne w sklepie internetowym. I nie wiem jak to sprawdzić;/


moze nie ma wogole takiego modelu?

robisz aktywacje czy przedłuzenie?

bo jak przedluzenie moga Ci wycenic telefon i stworzyc taka oferte, a jak aktywacja to odpada
Ech, mam już serdecznie dosyć mojego BB. Pękła w nim matryca, teraz się wiesza, reaguje z opóźnieniem na dotyk, opóźnia pisanie tekstu- czyli ja piszę, jest białe pole, które dopiero po chwili zaczyna się wypełniać literami. I teraz mam pytanie, kto reklamował telefon w orange? Co muszę mieć, żeby telefon u nich zostawić w ramach reklamacji? Jaki jest w ogóle czas na zgłoszenie reklamacji? Telefon ma rok z hakiem.
Mam pytanie-ponieważ mój mąż wkurza się na to,że musi chodzić z dwoma telefonami(polski i niemiecki nr)chciałby mieć tylko jeden w którym mogą być dwie karty sim.I teraz pytanie-jaki polecacie?nie musi mieć żadnego super aparatu ani nic w tym stylu.chciałby aby był wytrzymały i dobrze się sprawował.
ktoś posiadający Xperię miał może też problem z wifi? kiedy włączam wifi blokuje się ekran, nie wyszukuje nic. po chwili ekran się odblokowuje, ale wifi gaśnie. próbowałam za pomocą aplikacji typu wifi scanner, ale jest to samo. ktoś ma sposób? czy od razu do serwisu?
maiiaF raz tak miałam, mimo, że nie pierwszy raz podłączałam się pod tą konkretną sieć. Nic z tym nie zrobiłam i chyba nie będe kombinować. Za to mam inny problem z xperią - pokazuje mi się, że jest nowe oprogramowanie i mam moje uaktualnić. Podłączam pod kompa a za jakiś czas mi się telefon resetuje  😵 I tak co jakies 5 minut, o aktualizacji nie ma mowy  😵
no właśnie, kilka razy już się łączyłam przez domową sieć, a teraz nagle nic nie da się zrobić 🤔 pokombinuję jeszcze, zapytam znajomego i przejdę się do plusa...
Od wczoraj mam Samsung Galaxy Gio.

Juz zakochalam sie w android market 😀 zobaczymy jak sie bedzie sprawowal🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się