Ogłowia

Lamour dzięki  :kwiatek: na twoim koniu wygląda pięknie! ale dla mojego konia wolałabym jednak dużo szerszy nachrapnik
widziała ktoś szersze lakierowane nachrapniki?
Precelek kurde ktoś z pół roku temu wrzucał takie, ale nie wiem czy się doszukasz... Nie mam pojęcia jaka marka, jakaś w Polsce nie dostępna z tego co mi świta ale cena też była DOŚĆ zaporowa... Jak przeszukasz to znajdziesz ale powodzenia życzę z tyloma stronami 😉
Zorilla ehh... najbardziej pasowałoby mi żeby znaleźć jakiegoś rymarza lub zakład który polakierowałby mi mój nachrapnik. Mój koń wizualnie najbardziej podoba mi się w mega grubym szwedzie

to jest najcieńszy jaki mamy:

teraz chodzi w takim


no i artemis, na nasz gust bardzo cienki szwed :P


edit jeszcze zdarzyla się wersja pośrednia takze panmarkowa
hmmm nachrapnik ok, ale z naczółkiem wygląda okropnie dla mnie  😉 poszukam używanego lub napiszę czy sprzedają same nachrapniki 🙂 dzięki!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 18:55
to ogłowie equipe jest przepaskudne  🤔 po nowym roku wybieram się do rymarza. zobaczymy co on powie. moze da się polakierować nachrapnik. też mam taki, który chce wykorzystać nie koniecznie kupować nowy, a już tymbardziej mija się z celem zakup całego ogłowia  🤔
Precelek,

😉
Crooopie coooo tooo?  😀iabeł:
Precelek, nachrapnik nachrapnikiem, ale ostatnie zdjęcie jest bajkowe! 🙂 no ale to  🚫
Villa Horse ma w swojej ofercie ogłowie Revel z lakierowanym nachrapnikiem  😉
Jakościowo też bardzo w porządku

katalogowe
http://www.dlakonia.pl/sklep/page/product/product/3647


i na koniu 😉
ten Prestige - rewelacja  🤣 ale cena....  😲


Puma - jak Villa Horse wypada rozmiarowo? normalnie?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 19:12
to villa horse całkiem. całkiem tylko wąski ten nachrapnik... 🙁
Crooopie piękneeee ale nielakierowane  😎 i cena boli  😁
hedonistka o jest koń rasy: konik wodny, on potrafi z uszami...   😀iabeł:
absolutnie boskie szkoda ze nic nie rozumiem, napisze do nich pewnie po ang :P  😀iabeł:  😀iabeł:  😅  😍
Wiem, że boskie 🥂
croopie, moje marzenie 😍

Precelek 🙂 moje typy

W czarnej wersji u forumowiczki

Inne

sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 21:09
jest też takie z białym podszyciem
foto
szkoda, że te lakierowane to tylko rurki 🙁 chociaż ta jedne jest też brązowa  😍
foto
Burza, piękne i klasyczne  😍  😍 tylko że ja, uparłam się na ten lakierowany nachrapnik  😡  🙂

wogóle to dziękuję wszystkim za duży odzwew i pomoc, chyba stanie na tym z linka Ruda77
Precelek, ostatnie chyba ma, Passier Taurus ale ręki nie dam uciąć 🙂
http://www.polyvore.com/dover_saddlery_passier_taurus_dressage/thing?id=35088435
Burza boskie  😀iabeł:  😜

Puma - jak Villa Horse wypada rozmiarowo? normalnie?


Ja mam full. Jest  to taki porządny, nieoszukany full  😉
Nachrapnik jest dość duży też.

Tyle, że my właśnie takie bardziej cob/full więc musiałam podorabiać dziurki w nachrapniku.
Puma a jak jakościowo to Villa Horse?
Bo wygląda na to, że to jest ogłowie, jakiego szukałam 😜 I cena przystępna...
Normalnie siedzę i się ślinię



Tylko powiedzcie mi po co mi takie ogłowie skoro mój koń w szwedzie chodzi okropnie?? :P:P
xxagaxx, też mam ten problem. Konisko w szwedzie chodzić nie chce - a wszystkie ładne ogłowia to szwedy. Foch.
epk no dokładnie!! Znalezienie ładnego meksykana, bądź chociażby hanowera graniczy z cudem 😉 Ja upolowałam ostatnio hooksowego meksykana na revolcie, tego ze złotymi kosteczkami, jak wróci od rymarza po małej reanimacji to zrobię zdjęcia.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2011 23:14
mój chodzi fajni tylko w meksykańcu  👿 ale ogarniam go też powoli na 'zwykłych' nachrapnikach. i taki szwed to jest coś  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się