Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)



xxagaxx  W granicach 500-600 napewno coś dostaniesz..


Dramka ja wiem że jest sporo kurtek, ale ja szukam BARDZO BARDZO ciepłej. Więc czekam na wasze opinie. Mam kurtkę KINGSLAN i jest obłędna! Ciepła, nieprzemaka, łatwo schodzi z niej wszelki syf. I szukam też czegoś ciepłego. Tylko skąd ja mam wiedzieć czy kurtka jest ciepła? Zimówki są różne. Mam chyba Equitheme (też tania nie była) i może i ona jest zimowa, ale dla mnie zdecydowanie nie wystarczająco.
A jaką masz kingslanda?
Nie mam pojęcia bo na matce nic nie jest napisane :P:P Oprócz WInter collection. Na pewno z zeszłego sezonu 😀 Wygląda mniej więcej tak:
http://www.ebay.co.uk/itm/KINGSLAND-UNISEX-DOWN-JACKET-/220864732120?pt=UK_Sporting_Goods_Equestrian_Clothing_MJ&var=&hash=item791568fdd8


Co ja bym dała żeby taką drugą dorwać, no ale nie za 1300zł  😵 😵
Dramka, MH są zdecydowanie duże. Zazwyczaj nosze bryczesy 36 / 38. Mam te Animo od Ciebie I40 chyba i leżą idelanie. Z MH mam 36 i są nawet dość "luzne".
Dramka, jeśli pytasz o spodnie MH, które są na Allegro, to wypadają zdecydowanie mniejsze. Koleżanka nosząca 38 w ES zamówiła 38 MH i nie weszła w te spodnie.
O... to w takim razie zupełnie nie trzymaja rozmiarów. Nosząc głównie Pikeur 38 zamówiłam MH jeansowe 38 i sie utopiłam w nich kopletnie. Jak w bardzo luznych dresach wyglądałam a zakłądac i zdejmowac mogłam bez rozpinania.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
20 grudnia 2011 12:44
xxagaxx, a nie lepiej zainwestować w jakąś fajną kurtkę na narty?
ja tak dwa lata temu kupiłam w outlecie kurtkę na narty przeceniona z 670zł na 150zł i bije na łeb na szyje wszystkie jeździeckie.
Katja i jaki rozmiar?


w cenie nizszej byla dla mnie dostepna tylko 40 i zdecydowalam sie na nia, stwierdzilam, ze jak bedzie troszke luzna to nic, gruby swetr sie wcisnie😉 taka okazja, ze warto, a nawet jak nie bedzie pasowac to i tak mozna sprzedac, ale mam nadzieje, ze zostanie u mnie  😁
Dada Dziwne bo jak porownywalam te wymiary z allegro to rozmiar 38 wypada duzy 🙁

xxagaxx Już wszystko jasne, nie ma nic cieplejsze niz gesi puch. Kup sobie puchowa w takim razie. Miałam identyczna tylko w kolorze niebieskim w ogloszeniach.
Dramka zgadzam się z Tobą nie ma to jak gęsi puch 😀.mamy z mężem kamizelki kingsland i jesteśmy baaaaaaaaaardzo zadowoleni 😍
Moja koleżanka zamówiła te MH, które są (na allegro) w kolorze granat i czerwony. I musiała odesłać, bo w 38 nie weszła, mimo, że jest typowym 38, z tendencją wręcz do 36. Ja miałam w ręku te bryczesy jakiś czas temu i może to jest spowodowane dość sztywnym materiałem. O innych modelach się nie wypowiem, bo nie wiem.
tylko sa rozne modele MH na allegro i to pewnie zalezy od modelu samego.
potnę się ;( fraczek nie pasuje, mniejszego nie ma :/ jest jakość dziwnie szyty, w ramionach ok, a w talii mogłabym schować 3 blachy ciasta i nikt by nie zauważył ;( Ale mi się humor spieprzył, tak się cieszyłam z niego
Ten piękny brązowy animo?
Jaki fraczek?
kotbury tak  😵  😕
Daj do krawcowej - nie ma co się ciąć 🙂 łatwiej - materiał.
Dziwne bo animo sa dopasowane w talii, moze dlatego przeceniony? Ja bym w poprawki nie bawiła sie zwlaszcza ze to material elastyczny.

fajne kurtki do stajni: http://www.tchibo.pl/SALE-Zimowa-wyprzedaz-t400003629.html
No właśnie kurde bo animo takie raczej dla tzw. "jaszczurek" ( w tym miejscu używając takiego określenia przemawia przeze mnie zazdrość kobiety zawsze bardziej okrągłej niż mniej).

A jak przesuniesz guzik...?
Też jestem za krawcową. Przeleci po szwach i zwęzi na pewno sporo. Krawcowe się znają na tym, jak to zrobić, by było dobrze. A jeśli się nie da zrobić, by było dobrze, to też powiedzą. I wówczas sprzedać. Ale zanim bym puściła w świat, to poszłabym do kogoś kto się zna na szyciu.
equi.dream mozesz zrobic real foto? na sobie i sam frak.

kotbury Nie prawda, nie jest tylko dla jaszczurek..
kotbury tak  😵  😕


a jaki wzięłaś rozmiar?
Nie, no ja wiem, że oni mają większe rozmiary w ofercie także ale mam wrażenie, że te większe też dla takich "perfect proportion"- stąd mnie zdziwiło że może być "za duży".
kotbury Uwierz mi ze jestem daleko od "perfect proportion" i frak animo 38 byl na mnie dobry. A jestem szeroka w ramionach i mam duzy biust. Wiec zawsze mam problem bo fraki zazwyczaj sa ciasne w biuscie a jak dobre w biuscie to w pasie za szerokie a animo w pasie byl dopasowany.
jak wypada rozmiarówka firmy Mountain Horse
chodzi mi o koszulki polo
Epikea mam jedną polo MH i raczej wypada normalnie, ale to może nie być reguła bo mam tylko jedną rzecz tej firmy 😉
kto mi powie gdzie dostanę ten szal 😍


Był w ogóle dostępny w Polsce?
Frankusowa, hehe w india shopie 😁
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=paszmina
miss_misery, mam kask casco (też uważam, że jeśli kask to firmy specjalizującej się w tego typu produktach)  z takimi właśnie sznurkami , w niczym nie przeszkadzają, nie są niewygodne, wręcz przeciwnie  🙂
Frankusowa, hehe w india shopie 😁
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=paszmina


ale mi jest konicznie do szczęścia potrzebny ten znaczek firmowy  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się