Howrse gra :)

Włam na konto ., no nieee -.- pierwszy raz mi się to zdarzyło. Myślicie że jak zgłoszę na kontakt to coś pomoże?  😵
Chce ktoś zestaw harmonii na .com w zamian za coś za 3 kupony na .pl?
Napisz na kontakt, kilka stron Hodowca o tym pisała 😉
Ale jest szansa że coś odzyskam? Na koncie prawie nic już nie ma  oprócz kilku przedmiotów z CR 😵 a jedny jednorożec w schronisku . Nie rozumiem po co to komuś było 🤔wirek:
W dalszym ciągu poszukuję objęć morfeusza  :kwiatek: [s]Oprócz tego dam HoP'a na com za RO na pl, ktoś chętny?[/s]  😉

wow 🙂

Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    Zestaw Harmonii
    Skrzynia Skarbów

    500 Equus
    20 rzep
    2 mieszanki kaloryczne
    3 punkty dorastania
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 stycznia 2012 15:13
gratulacje  🏇
a ja nie dostałam swojego RO z kart o.O
dzięki 🙂
fest ciekawe dlaczego ...

w skrzyni miałam:
Wygrywasz…

Sprawdź, co kryje się w Skrzyni Skarbów...

    Pies
    Pięta Achillesa
    Krew Meduzy
    Piorun Zeusa
    7 500 Equus
    10 punktów dorastania
    Grani: Miej oczy otwarte! Niedługo przybędzie!
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 stycznia 2012 15:20
admini pewnie się jeszcze nie obudzili :P
a przedmioty całkiem, całkiem xD czyli skrzynia to nie jakiś badziew 🙂
no  🙂
szkoda, że nie jedna z głównych nagród mi się trafiła, takie 1000 kuponów to fajna sprawa 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 stycznia 2012 15:25
ciekawe ile ludzi to dostaje  👀
przy takiej ilości można dojść na sam szczyt w rankingu :P
łał, gratki, masz dwa w jednym 🙂🙂
[s]pomoże ktoś i przetrzyma 1mln 200tys na com? odwdzięczę się PD na pl lub feniksem lub siodłem posejdona lub ewentualnie muśnięciem 🙂[/s]
nieaktualne
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 stycznia 2012 15:38
Masa mój dzisiejszy źrebol  😍
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=353000

Poreklamuję się trochę, a co mi tam  😁

Dzisiaj urodziły mi się same bezrogi, jak na złość  😀iabeł:  I w dalszym ciągu poszukuję objęć morfeusza  :kwiatek:
Ale miałam ostatnio niespodziankę... Wystawiłam konia za 1500, a sprzedałam za 16 000  !!!  😁 Czy może mi ktoś pomóc, jak wykonać zadanie "użyj notatnika" ? Bo szukam... szukam... I nie mogę znaleźć. 🤔
Interbeta Społeczność ---> Moja poczta ---> Zakładka Mój notatnik.
Musisz tam wpisać cokolwiek i zapisać🙂
słuchajcie jak to jest? prosze o pomoc, bo właśnie zaczyna  😅 im lepszy koń tym większe GP i excellency stars? Jeśli mam konia 100% rasowego, 1300 GP i ok 80-90 gwiazdek, to jest to dobry koń?  :kwiatek:

przykladowo mój źrebak:
http://www.howrse.com/elevage/chevaux/cheval?id=20798900&go=next&elevage=&sort=20798900


p.s ktoś chętny na wymianę:
potrzebuję kamień filozoficzny (howrse.com), może akurat komuś przypasuje w większej ilości 🙂
mam na wymianę:
-2 razy seahorse
-2razy blackorchid
-1 raz poseidon horseshoes
-1 raz artemis arrow
-1 raz philotes stroke
-1 raz daphne's arrow
-1 raz diamond
Mam na wymianę:

Diamond
x 4
Seahorse
x 4
Golden Spurs
x 3
Helios' Ray
x 2
Daphne's Laurels
x 2
Poseidon's Horseshoes
x 1
Artemis' Arrow
x 1
Philotes' Stroke
x 1
Pandora's Box
x 1
Black Orchid
x 1
Philosopher's Stone

Za TO SAMO na pl, ewentualnie mogę wymienić philosopher's stone na objęcia  :kwiatek:  Moje poszukiwania objęć wciąż aktualne  😵
To źrebaki po rodzicach jednorożcach mogą się tak szybko rozmnażać, tzn po jakiś 2 latach?:P
Każdy kon musi mieć 2,5 roku żeby móc sie rozmnażać, przy jednorożcach są jeszcze ograniczenia co do godzin, trzeba kryc o odpowiedniej porze, żeby była szansa na małego roga i nie mozna kryć klaczy częściej niz co 10h  🙂
wymienię objęcia za 2 ro
Prośba do grajacych na com, móglby ktos wysłac  rzepkę na Qenticaa ? (dokonanie)  :kwiatek:
Do dyspozycji mam 18 000 Eq , bez kuponów. Chciałabym kupić jakiegoś źrebaka dobrego, najlepiej klacz, żeby samemu ją trenować poczynając od zabaw.  Tylko jestem "zielona" jeśli chodzi o parametry. Mogę prosić o jakieś porady, na jakie parametry patrzeć najbardziej i jakie wartości są zadowalające za tą cenę? Chodzi mi o Hanowera 🙂
Na com czy pl? Trzeba patrzeć na PG i umiejetności wrodzone. Na pl za ta kasę szału nie dostaniesz, raczej przeciętniaka. Możesz sobie spojrzeć do mnie na sprzedaże, zajmuję się akurat hanowerami, tylko trochę inna półka cenowa  😉
Na Pl. A to ile jeszcze bym musiała dozbierać żeby coś fajnego kupić? Mówię o kasie, nie kuponach.
Ja sprzedaję źrebole ok. 500-505 pg od 40 tys w górę, ogierki tańsze niż klacze. Teraz nie mam jak sprawdzić co mi zostało, howrse przechodzi przeglądzik..  🤬
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 14:56
Prośba do grajacych na com, móglby ktos wysłac  rzepkę na Qenticaa ? (dokonanie)  :kwiatek:


ja bede mogla ale dopiero kolo 20 bo teraz mnie nie ma w domu 😉
ja już wysłałam 😎
Widziałam, widziałam, dziekuję!  :kwiatek:
uznałam, że obejdzie się bez pisania tutaj ;p
Misskiedis wydaje mi się, że Q. nie obraziłaby się za więcej rzep ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się