Końska rewia mody cz.VI (2012)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 grudnia 2011 23:11
No to zaczynamy od nowa 😀  w roku 2011 było 645 stron w tym roku będzie na pewno więcej!
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 23:38
Z tak wysokorozwinietym poziomem choroby zwanej szmatocholizmem na tym forum to na pewno bedzie wiecej. Ja nie moge sie doczekac nowej kolekcji bo w poprzednich nic a nic mnie nie zachwycalo na tyle by to kupic.
wątek zamknięty
Napewno będzie więcej 🙂 Przybyło nam szmatoholików 😀
wątek zamknięty
Czy w jakimś sklepie ostały się eskadronowe cottony ze starych kolekcji? Te, które jeszcze nie kosztowały zawrotnych 109 zł ? 😉 Zwłaszcza, że te nowe w ogóle mi się nie podobają i nie wiem, czy na jakieś starsze mogę liczyć jedynie używane.
No i kiedy będą wyprzedaże? 😉
wątek zamknięty
jestem i ja w nowym wątku!!  🏇

życzę wam spełnienia szmatoholicznego i aby każdy z nas miał własne wymarzone rarytasy!
wątek zamknięty
No to i ja z pytaniem: brać brillanta beige dla Pielgrzyma? 😉 Bo akurat dorwałam i nie mogę się zdecydować 😀
wątek zamknięty
bierz!! najwyżej odsprzedasz 😀
a ja na nowy rok weszłam sobie na spokojnie w ogłoszenia i oglądam co tam nowego wisi 🙂
wątek zamknięty
To ja pierwsza dodam jakąś fotkę w nowym wątku. Choć moja liczba czapraków sięga aż 4  😂 (w tym właśnie jeden wyjazdowy eskadron coriander) to uwielbiam patrzeć na wasze kolekcje  😉
tutaj na gniadym


nada się któreś do szmato?
wątek zamknięty
jak ktoś pobawi się 1 foto, usunie tego pana i ten drąg to może się nada, choć powinnaś zrobić jakieś w całości gdzie widać całego konia

na tych za dużo się dzieje
wątek zamknięty
to zobaczymy, cyknę kiedyś lepsze  🙂
o, mam jeszcze takie . jak się nie nadaje to spoko  😉
wątek zamknięty
tylko pamiętaj o wodzach  😉 bo horka Cię zjedzie  😂
(nie no taki żart sylwestrowy)

wątek zamknięty
wiem wiem  🤦 wstyd  🤣
wątek zamknięty
ankers na okserze są jakies resztki ;D
i nawet jest promocja  🚫
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2012 14:43
Dziewczyny, witam w nowym wątku i nowym roku 🙂

ankers, zobacz w konik.com.pl, może jeszcze coś im zostało...

Od razu też fotką zarzucę, bo dziś pogoda dopisała - Purple exclusive na karym 🙂

wątek zamknięty
Livia jak zawsze pięknie  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2012 15:07
laura, dzięki 🙂 Przynajmniej fotę mam dziś porządniejszą, a nie taką "belejaką" 🙂
wątek zamknięty
Livia - bardzo ładnie, ale nie robi jakiegoś wielkiego szału, jak dla mnie to szał nad szałem robicie w fioletach 🙂
wątek zamknięty
Jak ja bym chciała zeby mojemu tez tak wszytskie szmatki pasowały 😉
Tylko czy mojemu portfelowi wtedy by sie to podobało 🙂
wątek zamknięty
Livia - bardzo ładnie, ale nie robi jakiegoś wielkiego szału, jak dla mnie to szał nad szałem robicie w fioletach 🙂

Ja mam to samo zdanie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2012 15:30
Cierp1enie, dziękuję 🙂 Wiadomo, typowe fiolety to numer 1 i tu zdania nie zmieniam 🙂

Być, a wczoraj jeszcze pisałaś tak: "w tym purple twojemu rumakowi najlepiej. Uważam, że powinnaś w takich tonacjach ubierać konia." Nie czepiam się ani nie piszę złośliwie, po prostu mnie to rozbawiło 🙂 (też uważam, że w fioletach mu najlepiej) 😉
wątek zamknięty
co nie znaczy, że mu nie ładnie, bo karemu w Purple bardzo ładnie i wyglądacie bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie, dziękuję 🙂 Wiadomo, typowe fiolety to numer 1 i tu zdania nie zmieniam 🙂

Być, a wczoraj jeszcze pisałaś tak: "w tym purple twojemu rumakowi najlepiej. Uważam, że powinnaś w takich tonacjach ubierać konia." Nie czepiam się ani nie piszę złośliwie, po prostu mnie to rozbawiło 🙂 (też uważam, że w fioletach mu najlepiej) 😉

Kobieta zmienną jest?  🤣
Tamto zdjęcie wydawało mi się ciemniejsze i fakt, było mu najlepiej z innych, które widziałam, ale to ukazało, że to dość jasny odcień, a wg mnie w ciemniejszym robiłby szał. Co nie oznacza wcale, że mu nieładnie. 😉 I tak wygląda rewelacyjnie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2012 15:48
Być, oj, wiem, że kobieta zmienną jest 🙂 Dlatego pisałam, że ten cytat to nie złośliwość ani czepialstwo 🙂

Jeszcze raz dziękuję w imieniu karego :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 stycznia 2012 16:13
Livia ładnie 🙂 Ale mnie gnębi niewiedza czym ten purple się różni od  eskadron exclucive rosa?


Czekunio w komplecie Cognac  😀


wątek zamknięty
juliadna ślicznie Czekusiowi. 😉 a co to za owijki są?  👀 jak nie lubiłam pomarańczowego tak tu mi się podoba i to bardzo, bardzo!  😜

Livia ładnie, ale jak dla mnie to za jasne i za delikatne, fryzy mi się najbardziej podobają w mocnych barwach i fiolety to numer jeden i dla karych i dla siwych. 😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
01 stycznia 2012 16:47
W 2011 obijałam się ze szmatoholizmem, teraz przestanę! Moje nowe postanowienie 🙂 Również nie mogę się doczekać nowych kolekcji, bo zeszłoroczne to był jakiś niewypał chyba... Przynajmniej jak dla mnie, ale zależy od osoby 🙂
Więc pozdrawiam, i życzę spełnienia marzeń i co najmniej po jednym czapraczku/padzie/itp. z każdej kolekcji!  :kwiatek:
juliadna  milusio w cognac'u , pasuje mu 🙂
Livia  mi tam się podoba, przynajmniej kontrast jest 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 stycznia 2012 16:49
gryglodor to standardowe owijki eskadrona 🙂 Ja też nie lubuje się w pomarańczach,ale jakoś lubię tego Cognaca 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2012 16:57
juliadna, niestety nie mam Rosy exclusive, żeby porównać 🙂 Ale po zdjęciach Purple jest zdecydowanie bardziej fioletowy i chłodny, to bardzo podobny kolor do Violeta.

gryglodor, miałam nadzieję, że ten kolor będzie nieco ciemniejszy - generalnie podzielam twoją opinię 🙂

lizzy, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
01 stycznia 2012 17:03
Wstałam dzisiaj rano z zamiarem porobienia fot, ale chyba niestety sylwester mnie dobił, bo jak tylko zerknęłam w lustro to doszłam do wniosku, ze nie powinno sie tak pokazywać publicznie  😵 Musicie w takim razie poczekać do weekendu, a szkoda bo namnożyło sie trochę nowych szmat do obfocenia.

Ponawiam pytanie, bo w poprzednim KR zanikło. Widzieliście gdzieś jakieś nie ankowe owijki pasujace do Jaspera?
wątek zamknięty
O, to w tym roku i ja dołączę 😀

Mogę wrzucić fotę "mojej" kluski w komplecie szaro-czerwonym i w nowej dereczce 😀
http://imageshack.us/photo/my-images/202/pict0106t.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/15/sdc10798f.jpg/

przy okazji - jaki komplecik by jej pasował? Bo planuję coś kupić, ale nie mam pomysłu :c

I jeszcze foto kucynki w różowej derce 😀
http://imageshack.us/photo/my-images/696/sdc10776k.jpg/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.