Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 23:47
No i tego watku zabraknac nie moze bo gdzie bedziemy pokazywali naszych czterokopytnych.
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 stycznia 2012 16:57
To ja zacznę bo dawno nas nie było w ZNK- taka wiosna u nas dzisiaj  🤣




wątek zamknięty
Wojenka- sierść została ze względu na popręg? Czy z innego powodu. Pytam z ciekawości. Nie zmroziło u Was ziemi?
wątek zamknięty
Marysia, jeszcze się się pytasz - przecież każdy prawdziwy macho ma owłosione pachy... tam się golą tylko baby  🙄  😉
Cicha wielbicielka waszych zdjęć wita noworocznie i od razu pytanie techniczne: Czy dobrze widzę że w tytule wątku jest "Odp: " ?
wątek zamknięty
ekhem, no, dobrze widzisz. przydałoby się to zmienić.

Eeeej, ale jak macho to musi mieć i klatę owłosioną!! a on ma tylko pachy! :P

Odpoczywający Don Kuc i jego bodyguard 😉 :
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 stycznia 2012 17:44
No klata wydepilowana..., pachy i nogi nie..., więc może jest wystarczająco męski?  😁
marysia, tak, ze względu na popręg. To taki rajdowy stajl  😉. A podłoże jeszcze u nas dobre, nawet gdzieniegdzie błoto.
wątek zamknięty
Sankaritarina, poznajesz?
wątek zamknięty
Czardasz, aaaaa ziewający kucyś 😍
wątek zamknięty
Wojenka- pałam do gniadosza wielką miłością! jest piękny!
Sankaritarina- kucyk wymiata ;d
wątek zamknięty
Wojenka
M jest cudny, wygląda idealnie i humor widzę dopisuje  😍 Jak masz więcej to się nie krepuj 😉
wątek zamknięty
To my się tak skromnie dorzucimy, zdjęcia z 31 grudnia  😜



wątek zamknięty
zoja- gdzie taka piękna pogoda 31? u nas szaro i buro było ;/
wątek zamknięty
zoja, fajny siwek 🙂
wątek zamknięty
Burza, dziękujemy, przekażę mu  😁

a pogodę taką mieliśmy w Owczarni (Gdańsk)  😀 Zdjęcia robione po jeździe w samej rozpiętej bluzie na placu w pełnym słońcu!  😍
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 stycznia 2012 21:51
drobna, armara,  :kwiatek:
Ano tak, humorek dopisuje i chyba się w d... przelewa, bo zaczął zostawiać musli w żlobie  😵
wątek zamknięty
to my świątecznie 🙂

wątek zamknięty
to i My się dodamy rekreacyjno-jesiennie 😉




i szczęśliwego Nowego Roku 😀
wątek zamknięty
Wojenka
Widać, że chłopak w formie  🏇 a co tam u młodego słychać  👀 ?
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 stycznia 2012 22:46
W formie to on dopiero będzie  😉.
A Młody dzielnie wdraża się w trening. Jest chętny do współpracy, pod wpływem żarcia przobraża się powoli z pierdoły w sport horsa  😉.
Fot Młodego niestety nie mam, ale jak następnym razem do niego wpadnę, to porobię  🙂
wątek zamknięty
hugolina009, co to za siodło? 🙂
w ogóle, jakiej rasy jest Cykado? Potęga, ze ślązakiem mi się skojarzył. 😡
wątek zamknięty
siodło to Wintec pro dressage, na sprzedaż 😉 nie pasowało na mojego smoka, więc idzie w świat
już w 2011 pisałam 😉 Cykado to sp, z duuużą przewagą wlkp...  ale dużo osób mówiło mi, że wygląda jak ślązak starego typu 😁  trochę się upasł i zrobiła sie z niego maszyna... próbuje go odchudzić, ale bez regularnych częstych jazd nie da rady, bo już stoi na samym sianie i tak wygląda 😁
wątek zamknięty
hugolina009, Wybacz, mnie to zawsze jakieś informacje umkną. Pewnie dlatego nie plotkuję 😉 😁
nooo, wygląda dosyć śląsko. Przynajmniej z tych zdjęć. 🙂 Fajnie mieć takiego konia - imponujący niezależnie od stopnia jeżdżenia. 🙂 Mój to po miesiącu odstawienia od jazd wygląda jak przecinek. 😁
A jak tam kucka (hucka?) ? Też jeździsz? 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 stycznia 2012 10:07
Zimowo-jesienny, bo ciężko to nazwać zimą, Całus.




Cykado faktycznie wygląda jak kawał fajnego ślązaka 🙂 Fajne konisko.
wątek zamknięty
emptyline zciemniał chyba trochę na zimę?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 stycznia 2012 10:18
Ubrudził się i nosi dodatkowe kilka kilo piachu w futrze, coby za lekki nie był 🙂
A tak poważniej, to ciężko stwierdzić, on jest tak łaciaty, ze ja nie nadążam. Sam pysk na pewno ma jaśniejszy, tyle widać na pierwszy rzut oka, ewidentnie tu zarasta na biało. I tak najzabawniejsze są ciemne łatki, które wystają teraz nad białą sierść.
wątek zamknięty
moje "brudaski" z nowego roku🙂 a to błotko to ich ulubine miejsce do tarzania...heh
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 stycznia 2012 12:40
My na krótko przed złamaniem 😀.


(moje miny wymagają poprawy :hihi🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 stycznia 2012 13:07
Jej na prawdę nie macie śniegu ; o ?
Nas zaszczycił na 2 dni ,ale ciekawostka.. tam gdzie ja mieszkam- 5 km dalej śniegu ani widu ani słychu 😀 Tylko w mojej stajni śnieg popruszył 😀
Siwa 31 grudnia 😀  Kobyłka też musi sie wyszaleć w sylwestra a co : D



wątek zamknięty
to i ja przypomnę wam moją Rudzinę
pod kumpelą

i moja stajenna ulubienica Korcia
wątek zamknięty
Nigna, ładna siwa! I ma taki sam kantar jak moja Młoda. U mnie śniegu nie ma, jest ciepło i trochę czasem pokropi. Wychodzę na dwór w polarze. Przecież to niebywałe.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.