DIY - zrób to sam

sznurka różne różniste. Aksamity, szenile, jedwabie, tafty, atłasy, bawełny, no i firankowe, siateczkowe. Ogólnie multum wzorów i kolorów 🙂
krysiex213, to ja bym chciała!
LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 stycznia 2012 07:09
Faith, zależy co sobie wymarzyłaś 🙂 Moje zdolności są ograniczone, ale photoshopa ogarniam w miarę nieźle. Mogę spróbować pomóc, ale nic nie obiecuję.
Napisz do mnie na priv, prześlij projekt i powiedz czego oczekujesz (kolory, wymiary itp.).
dawno mnie tu nie było

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2012 16:46
Jak będę miała trochę kaski, to sobie takiego syjama zamówię 😀

A to tak z okazji jutrzejszego egzaminu:
słodziak!
Na studniówkę koleżanki 🙂 Super szybkie szycie i super efekt o dziwo  😅
Zorilla, me gusta  😁
Ciuch w moim stylu
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2012 10:55
Zorilla - jesteś NIESAMOWITA!
cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2012 13:06
szkoda, że w krakowie 😁
szkoda, że w krakowie 😁
dla mnie wspaniale, sukienka w moim stylu, a mam tyle wymyślonych krojów ciuchów, że tylko szukam zdolnej twórczej duszy! 😀
Dzięki dziewczyny 😉
Ja szukam czasu. Możemy się wymienić 😉
Zorilla, padam na kolana! cudnie szyjesz!

ja skończyłam książeczkę na zamówienie
i bardzo mi się podoba!





deborah   koń by się uśmiał...
28 stycznia 2012 17:29
sznurka, Twoje prace są coraz bardziej dopracowane i coraz ładniej wykończone! piękne, naprawdę rozpływam sie nad detalami.

btw mam znowu odłożony wór ociepliny. potrzebujesz czy szukać innego chętnego?
deborah, dzięki, nawet nie wiesz jaki to komplement!
na razie zaopatrzyłaś mnie na wieki wieków;]
P.S. jak coś chcesz dla chłopców, pamiętaj że jestem dłużniczką!!!
Sznurka jak zobaczyłam tą cudowną książeczkę to aż żal mi się zrobiło, że nie mam jeszcze dla kogo takiej kupić 🙂

ma może któras z Was wzory do haftu krzyżykowego przedstawiajace jakieś krajobrazy. Tylko żeby nie były zbyt duże 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 lutego 2012 18:51
Po wielu wk***rwach, złamanej nici i kilkukrotnym pruciu powstał ocieplacz na transporter....



Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 lutego 2012 19:43
sznurka, świetna książeczka  😜
Tercet, mogę podpytać mamę lub jej znajomą, tylko co dla Ciebie znaczą "niezbyt duże"?

Ja dzisiaj postanowiłam trochę wspomóc chory kręgosłup mojego psiego staruszka, odpaliłam starego Łucznika mamy i stworzyłam dla niego dereczkę. Wiem, że pikowanie krzywe, już nie mówiąc o lamówce, ale to moje pierwsze takie dzieło  😡 Powinna być chyba też trochę dłuższa po bokach, ale swoją funkcję spełnia - kręgosłup przykryty i nie marznie 🙂
I zdjęcie na właścicielu, który ewidentnie nie lubi aparatu i dlatego wygląda jakby szedł na ścięcie




Pytanie do znających się na rzeczy - w środku jest dosyć sztywna ocieplina i całość przy chodzeniu się podnosi, czy wydłużenie zaszewek przy zadku zmniejszy ten niepożądany efekt? Poza tym mam zamiar doszyć jeszcze sznureczek pod ogon.
cieciorka   kocioł bałkański
05 lutego 2012 22:02
moim zdaniem nie powinna być krótsza...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 lutego 2012 22:18
Miało być dłuższa  😡 - już poprawiam
Horciakowa, pierwsze dzieło?!
Super wyszło!!!!
Horciakowa takie żeby nie wyszedł z nich wielki obraz 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 lutego 2012 19:41
sznurka, z wypełnieniem, pikowaniem i lamówką pierwsze. Dzięki  :kwiatek:
Tercet, mama powiedziała, że coś tam ma, poszukam i Ci zeskanuję.
Horciakowa super wyszło  👍 Może chcesz na większym modelu psie derki poćwiczyć? Otto'nka bym przywiozła?  👀 😁
horciakowa wypasiona derka, że tak powiem ulubiony model mojego psa 😁
borkowa bardzo ładne, teraz tylko wymyślać nowe wzory 😉

A to moja torba, którą już dawno sobie wymyśliłam i w końcu powstała:
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg535/scaled.php?server=535&filename=20120224423.jpg&res=medium[/img]
świetnie wyszła!
frania335   Kocham Cię :*
24 lutego 2012 20:28
Tercet, wyszukaj sobie program komputerowy zmieniający na haft krzyżykowy dowolny obrazek. Moja znajoma korzysta z takiego, ekstra ptaki wyszywała - z własnych zdjęć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się