Sesja/Studia i t d ;)

kpik   kpik bo kpi?
16 grudnia 2008 11:08
praca semestralna nr1 oddana, nr2 bedzie pisana w cxasie swiat ;] cudnie
w czwartek kolos z systemow informacyjnych ue - do tego wlasnie powinnam sie uczyc ale jakos nie wychodzi ;] zeby zaliczyc ten przedmiot trzeba było oddac 10 kart z zadaniami, zrobic zadanie na platformie internetowej, napisac kolosa i jeszczezdac  1,5h zaliczenie polegajace na wyszukiwaniu danych.... a to tylko jeden przedmiot do ktorego dodatkowo jest jeszcze wykład z egzaminem ;]
W porównaniu do Was to ja sobie dość beztrosko żyję studiując (geofizyka, pierwszy rok)  😀

W czasie sesji (zaczyna się 28 stycznia) mam egzaminy z majcy (pisemny + ustny) i z fizyki, poza tym kolokwium zaliczeniowe z geologii (gościu dał pytania, na 5 grup co prawda, ale jednak), a 7 stycznia kolokwium zaliczeniowe z geodezji.

W czasie świąt pewnie zrobię wszystkiego po trochę.
Muszę porządnie nad majcą przysiąść, bo materiału jest naprawdę duuużo, a nie zapowiada się na to, żeby egzamin miał być prosty.
Ja mam w czwartek kolokwium z geometrii wykreślnej i siedzę nad tym juz od tygodnia... . To jest tragiczne. Trzymajcie kciuki żebym przeżyła do tego czwartku :P
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 grudnia 2008 14:47
Ja wczoraj (z wielkim bólem) skończyłam dwie prace na zaliczenie..
Nie mam pojęcia, czy wszystkie przypisy, bibliografię itd. zrobiłam jak należy  🙄 Facet skupia się właśnie na poprawności tych detali, dał nam nawet całą masę slajdów z przykładami  🤔wirek:
heh no i zawaliłam kolosa - poprawa w piątek
kpik   kpik bo kpi?
18 grudnia 2008 16:43
łii uroczyście oświadczam ze dostalam juz plan na nastęny semestr! szok
oczywiście z zastrzeżeniem ze moze się wszystko zmienic - co fajnie nie jest jak się zapisuje na cos bo mi godzina pasuje a potem ogdornie jestem przenoszona na inny dzien i zupelnie idda godzine - np z przedpołudnia na wieczór

usos mnie niesamowicie wczoraj wkurzył - zapisalam się na oguna internetowego - jeden mi w zupełności wytarczy, ale zobaczylam ze jest jeszcze miejsce na innym - tez ciekawym więc klkiam od niechcenia- najwyżej oddam komus, a potem okazalo się ze tej pierwszej rejestracji nie załapał i farta miałam ze jednak zdecydowałam się kliknąc na dodatkowego...

ogolnie ta internetowa rejestracja to jakis niewypał bo system ciągle się zawiesza
szepcik ja tak samo... a nic nie umiem i zaraz wychodzę do pracy;/
kujka   new better life mode: on
18 grudnia 2008 16:54
edit
Jeee, mam wszystko dobrze na kolokwium z geometrii 😀 Jutro tylko wejsciówka z matmy, makieta na poniedizałek i świętaaaaaa 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 grudnia 2008 23:21
Kala,
uuuh,
a ja olałam i już się zapisałam ;p
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 grudnia 2008 16:10
pewnie jak zwykle dostaniemy plan na poczatku sesji ;/

To się ciesz... na mojej kochanej uczelni nowy plan dostajemy tuż przed rozpoczęciem semestru 🤔wirek:.
Całe szczęście potem mamy ok. 2 tyg. żeby zapisać się na WF.
kpik   kpik bo kpi?
19 grudnia 2008 17:03
u nas zapisy na wf, oguny i lektoraty są zanim dostaniemy plan na następny semestr - to jest dopiero strzelanie w ciemno ;]
kujka   new better life mode: on
19 grudnia 2008 19:04
edit
choleeeera  :emot4:
pytania na poprawie miały się powtórzyć, niektórzy prowadzący nas nawet na to naprowadzali, byłam obkuta wręcz na pamięć - a tymczasem... mniejsza już z tym, że pytania były zupełnie inne, ale były też przynajmniej o dwa poziomy trudniejsze i bardzo szczegółowe... chyba poległam  🙄
kpik   kpik bo kpi?
20 grudnia 2008 20:03
kujka - taaak
głupi usos ...
kujka   new better life mode: on
20 grudnia 2008 20:07
edit
buuu..... polalam kolo z finansow.... grrrr......
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 grudnia 2008 22:13
kujka,
a na co mogłam się zapisać???
zgaduj ;p
kujka   new better life mode: on
20 grudnia 2008 23:40
edit
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 grudnia 2008 23:50
no a na co!!
siata jest zajebista! kocham to!
w przyszłym roku może nawet do azs się wbiję 😉 na razie czuję, że jeszcze za słabo z deka...
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 00:35
nie wiem jak ja przeżyje styczeń.
Pięknie wam pokaże jak wygląda mój plan stycznia a to jeszcze nie wszystko, bo nie są podane terminy zaliczeń wykładów i sesja z psychologii nie jest jeszcze zapowiedziana.

5 stycznia - kolokwium angielski
8 stycznia - oddanie pracy zaliczeniowej ZWO [zachowania w organizacji]
8 stycznia - kolos z filozofii
9 stycznia - psychologia  oddanie pracy zaliczeniowej
12 stycznia - kolokwium informatyka
14 stycznia - zerowy termin z socjologii
15 stycznia - kolokwium z socjologii
20 stycznia - pierwszy termin z infy
21 stycznia - pierwszy termin z socjo
27 stycznia - drugi termin z infy
28 stycznia - drugi termin z socjo

podkreślam, że to NIE WSZYSTKO.  🤔wirek:
ninevet - w sumie to nie jest tak źle, nawet ja to nie wszystko. Prace możesz napisać teraz jakoś i mieć już to z głowy, potem się tylko uczyć na to co trzeba, to się od razu mniej tego robi.
No a 2 terminy nie koniecznie muszą Cie dotyczyć 😉

A co studiujesz? Coś społecznego? Też mam psychologie i socjologie 🙂 + oczywiście inne rzeczy, a studiuje pedagogię. I też mam nadzieję, że jakoś będzie...
Ja osobiście miałam teraz ten miesiąc cały w zaliczeniach różnych. Między innymi ta socjologia i psychologia i nie wiem czy zaliczyłam...  😫
Teraz zostały mi jeszcze 3 koła w styczniu i książka do przeczytania na zaliczenie. No a potem już "tylko" egzaminy...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 grudnia 2008 09:43
też mam socjo, ale na kulturowych studijach jestem ;p
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 15:40
socjologie na politechnice śląskiej studiuję 🙂
socjologie na politechnice śląskiej studiuję 🙂

Podoba CI się? Wiem, że każdy lubi co innego 🙂 Mi się w socjologii nie podoba to, że o prostych rzeczach jak małżeństwo mówią tak, że nie wiem o co chodzi ^^ Aż wstyd 😀
Jeszcze do dzisiaj żyłam w błogiej nieświadomości, że mam tylko 3 koła do zaliczenia, teraz wyszło 6  :emot4:
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 16:27
ja jestem zachwycona chociaż faktycznie potrafią pięknie zamotać ale dzięki temu człowiek uczy się wyrażać precyzyjnie 🙂

najbardziej denerwuje mnie psychologia, bo Panią Doktor mamy beznadziejną, nie potrafi zainteresować, nie potrafi nic wytłumaczyć, dyktuje regułki i tyle. Najbardziej załamało nas jak dała do zrobienia eksperyment mówiąc jedynie, ze ma być z psychologii ogólnej i wysyłając przykładowy [zerżnięty z jakiejś książki] już zrobiony eksperyment. Gdyby nie pewna dobra dusza  :kwiatek: :kwiatek: nie wiedziałabym w ogóle jak to ugryźć.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 grudnia 2008 19:29
matko, kierunek humanistyczny na politechnice ^^
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 20:59
właśnie dlatego mi się podobał 🙂
Ale jednak nie jest tak całkiem humanistycznie , mamy informatykę i metodologie która jest matmą tylko dziwną a w nadchodzącym semestrze maja dojść jakieś matematyczne dziwadła ;/
ninevet i mnie to wlasnie przeraza na naszym kierunku. az sie boje. A masz logike??

Ja powinnam teraz siedziec nad ksiazka i pisac recenzje jej, a przeczytalam az... 4 strony. Na 200 cos  😵 To sie nazywa lenistwo...

A na zaliczenia nie chce nawet patrzec... tez mam caly styczen tak zawalony. Nie wiem kiedy do konia bede jezdzic  🤔
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 23:16
logika w 2 lub 3 semestrze 🙂
podobno wykładowca jest chodzącą legendą, doczekać się niemoge  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się