Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Polecam Marka Groblewicza, tyle, że z zachodniopomorskiego /Nowielice/. Ma USG.


ja również! bardzo, bardzo polecam! 😉
Hej,
co do wetów z dolnego sląska polecam Kornaszewskich- mają sprzęt- rtg cyfrowe, endoskop, usg, shocki, laser . Jezdza do Wroclawia, j. gory zielonej,  leszna. dojazd zawsze dziela wiec nie wychodzi drogo. polecam
Mogę polecić do USG w pomorskim, Dr. J. Dyląga. Przyjechał tak jak sie umówił, wykonał USG i jestem bardzo zadowolona.
A teraz poszukuje dobrego weta od końskich zębów, głównie chodzi i wadę zgryzu,najlepiej ze Śląska. Wiem że dr. Pędziwiatr się tym zajmuje, ale  może jest ktoś jeszcze?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2011 13:25
Znacie jakiegoś dobrego weta z Mazowsza, który wykonuje kastracje? Jaki może być mniej więcej koszt takiego zabiegu?
Czy ktoś zna weterynarza (okulistę) w okolicach lubuskiego?  🙄
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
29 listopada 2011 21:07
Kurczak, a ktora strona? Bo jest kilku, ktorych mozna z czystym sumieniem polecic i nie trzeba sciagac np 100km 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 listopada 2011 09:40
szafirowa dziękuję  :kwiatek: ale już udało mi się znaleźć 🙂
Czy zna ktoś dobrego weterynarza do kastracji  okolice Żukowa koło Gdańska?Bardzo pilnie potrzebuję namiarów :kwiatek:
PILNE! Czy ktos zna sensownego weta co dojedzie, albo jest w miare w okolicach Olecka?  PILNIE
arimona doktor Wróblewski jest z tamtych okolic
oo dzieki, numer chyba tu na rv mamy. A przypadkiem nie wiesz czy ma usg?
Ktos zna p. Pacynska? Tez chyba z tych rejonow? 
nie mam pojecia czy ma
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
11 grudnia 2011 17:42
Ktos zna p. Pacynska? Tez chyba z tych rejonow?  

Z tego co wiem, to urzęduje sobie właśnie w tym rejonie 🙂
ja znam Państwa Pacyńskich - i Pana Antoniego i Jagodę

UWAGA

Ktokolwiek wie!!!


Szukam kontaktu do czarnoskórego weterynarza, który obsługuje m in kadrę Niemiec, do Polski zwykle wzywał go Kiecoń, ale nie mogę się do niego dodzwonić.
Czy ktoś wie jak nazywa się ten weterynarz, ma jakiekolwiek informacje?


Gillian   four letter word
15 grudnia 2011 13:58
Achaja_Olsztyn, będę wiedziała wieczorem i mogę dać kontakt do człowieka, który będzie go ściągał do swojej stajni. Chyba, że kto inny do tego czasu poratuje 🙂 wczoraj właśnie była o nim rozmowa w mojej stajni 🙂
A co to za taki wet? Ortopeda? Na stale jest w PL? Jakies opinie na jego temat?
Apropo p. Pacynskiej, super kontakt, bardzo szybko przyjechala, zbadala i jest dobrze. Polecam.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 grudnia 2011 17:32
Arimona, ale piszesz o Kasi czy Jagodzie?
(bo ja np. o Katarzynie pisałam)
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 grudnia 2011 18:33
Jeszcze raz z Wrocławia gorąco polecam Panią Jandzis-nasza współpraca jest owocna, koń wraca do zdrowia, usługi nie mają niebotycznych cen i jest sympatycznie i konkretnie.
Czy ktoś wie co się dzieje z vet. Kaczorowskim? Od tygodnia próbuję się dodzwonić i nie mogę namierzyć Kaczorowskiego ani pod mailem ani pod tel!
mi sie udało raz dodzwonić do Kaczorowskiego po tygodniu, to nie jest nowość niestety..

czasem jak się dłużej poczeka to odbiera jakaś pani, życzę powodzenia🙂
FIZJOTERAPEUTA GEORGE ODURO

podobno prawdziwy magik
Czy macie może jakieś info, czy dr Blanka Wysocka już wznowiła dzialaność po porodzie 😉 ?
I czy będzie w najbliższym czasie w płd Polsce ?

:kwiatek:
Tak, dr Blanka już piąty dzień po porodzie robiła endoskopię  😉 -także już działa.
oo kurczę, silna kobita z niej  😁
To w takim razie będę dzwonić i pytać. Dziękii za info!
Kolebko, podziel się na PW jeśli się dowiesz czy Pani Doktor będzie w Krakowie. Możliwe, że koleżanka będzie chętna się podłączyć.
Ja z mazowieckiego polecam Gosię Swiderek -Baran :kwiatek: .Uratowała mojego konia po zerwaniu stawu kolanowego i nie ograniczyła się tylko do przyjazdu do stajni ale również przyjechała na służewiec za nami aby skonsultować nasz przypadek z dr Samselem (po wyjściu z przyczepy koń miał tyle adrenaliny że przeszedł wszystkie próby zgięciowe) później dojeżdżała do stajni na zastrzyki nie było żadnego problemu .Pani Gosia ma sporo pacjentów a mimo to jak ktoś dzwoni do niej kojarzy konia . Jeśli nie odbiera bo ma jakiś zabieg oddzwania . Czasem jednak się spóźnia na wizytę ale nie można mieć do niej pretensji ponieważ jak już dojedzie np d nas to okazuje się że ktoś chce konsultacje itp nie zdarzyło się jeszcze żeby odmówiła  🙂
Potrzebuję kogoś z Wielkopolski, kto przyjedzie, zrobi zdjęcie RTG nogi i mi wytłumaczy, co widzi i nie przestraszy się setki pytań, które jestem w stanie zadać.  :kwiatek:
Piotr Stachowiak -Gniezno: 600 635 801
Potrzebuję kogoś z Wielkopolski, kto przyjedzie, zrobi zdjęcie RTG nogi i mi wytłumaczy, co widzi i nie przestraszy się setki pytań, które jestem w stanie zadać. 

Dr Gniazdowskiego polecam bo korzystam z jego usług. Gdy mnie nie było w domu, a jedynie moja mama to po wizycie i rtg sam dzwonił powiedzieć co i jak.
Pozytywne opinie natomiast słyszałam o dr Przewoźnym. Specjalista od końskich nóg.
Poszukuję weta z zachodniopomorskiego, pomorskiego, albo skądkolwiek z endoskopem i rtg, który dojedzie do konia w okolice Szczecinka. Niestety mój wet wystawił mnie do wiatru - umawia się i nie przyjeżdża, albo nie odbiera telefonu  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się