Farmerama.com

No  ja w sumie kupowałam bo też rzemiosło robię tyle co mi z pól wylatuje, natomiast faktycznie różnica ilości zebranego plonu była bardzo widoczna i nie wspominając o płatkach śniegu które teraz mi lecą na wymianę po skończeniu ewentu  🙂
hmm wiecie co to za quest jest obok tego sylwestrowego?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2012 21:06
hmm wiecie co to za quest jest obok tego sylwestrowego?


Miałam właśnie pytać o to samo. Nie śledzę forum, za 12h kończy się sylwestrowy i za bardzo nie wiem czego dotyczy ten nowy.


edit:
9 stycznia będzie pełnia
ech, minuta szukania, kombajn jest za pół ceny do jutra do 10😲0.
Tłuczenie młotem wróciło 🏇
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
18 stycznia 2012 21:30
[b]Hebronka[/b] przyjmie pilnie sąsiadów !
poszło 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
04 lutego 2012 00:23
Zapraszam na stronę fanów farmeramy: www.fanifarmeramy.pl 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2012 20:19
Udało mi się w sadzonkach dostać dwa złotolistne drzewka i jedno cytrynowe 🙂
u mnie kasztanowiec i wiosenne drzewo 🙂 wiecie może, co daje to ostatnie? nie chce mi się szukać na forum 🤣
Punkty doświadczenia 🙂 A ja mam i drzewko mleczne i cytrynkę 💃
Bischa   TAFC Polska :)
04 lutego 2012 23:14
Ty to masz zawsze szczęście. Ja mam tylko cytrynkę, ale jutro chyba uda mi się jeszcze konto doładować, więc kto wie co dostanę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2012 08:53
Z kolejnej sadzonki wyrósł mi kasztanowiec 😉
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2012 11:14
U mnie dwie rosną w tej chwili, zobaczymy co mi wyrośnie 😁 Wyrosło wam kiedyś drzewko xxl z sadzonki?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2012 11:18
Ja zwariowałam dokupiłam kolejnych 9 sadzonek  🤔wirek:
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2012 11:29
Wejdźcie w bank w mieście i tam macie po prawej skrajnie takie coś, Cash for action. Można FL zdobyć z tego, ja wygrałam już w ciągu dwóch dni 22 FL (dzięki temu mogłam kupić sadzonki), jeszcze miałam swoje 5 FL. Nie bawiłam się w tym wcześniej, bo myślałam, że to ściema, a tu nie, autentycznie można wygrać FL.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2012 11:38
Tylko trzeba wysyłać smsy albo podawać swoje dane 🙁
Dane podajesz felerne, natomiast z tymi smsami to ostrożnie bo niby kosztują 1,5 zł lub 2,5 a zabierają z konta nawet po 25 zł więc można się nabrać. Szuka się rzeczy bezpłatnych, filmików i można sporo florenów miesięcznie ugrać
PS na 40 sadzonek ma 4 mleczne i chyba mogę mówić o szczęściu 🙂
Bischa ja miałam kilka XXL
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2012 15:29
Mi znów wyrosło złotolistne, miłorząb i tęczowe 🙂
Czyli trzeba grać dalej 😉
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2012 16:31
Z dwóch piąte złotolistne drzewko i jedną pigwę xl. Dostałam kolejne 31 FL z CAF i 6 sadzonek rośnie, mam smsa w pogotowiu jednego w razie co. Zamorduję ich jak nie będzie mlecznego w 15 sadzonkach 😤
Co do CAF, gram tylko w darmowe, dane podaję felerne. Smsy owszem przyszły dwa razy, ale dostałam smsa (darmowego, bo nie mam nic na koncie, więc nic mi nie zabiorą) z informacją, iż kolejne smsy są płatne (te które oni wysyłają) i że aby zablokować wysyłanie, trzeba wysłać do nich smsa. I nic mi nie przychodzi, a zależy mi na tym, żeby za sms który od nich idzie kasa mi z konta nie uciekała, bo mam mixa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2012 12:04
Zasadziłam kolejnych 9 sadzonek, mam nadzieję, że będzie coś wartościowego. Drzewo tęczowa daje tylko 150PD.
Bischa   TAFC Polska :)
06 lutego 2012 22:31
No i jak tam?
Ja dziś rano dostałam kolejne 30 FL i dalej nie mam mlecznego... 2 pachnące mam (jedno mi prawie nie potrzebne jest, rzadko mam superpaszę, więc bezczynnie mam je na pasku) do oddania z tego eventu, dostałam chociaż kasztanowca czwartego. Mnie najbardziej wkurza, że osoby z niskimi poziomami mają więcej szczęścia, niż ci z wysokimi. Zero sprawiedliwości, znam pare takich osób właśnie... Jeszcze mi wczoraj zeżarło z 10 zł, które przeznaczyłam na sadzonki 5 zł i się z 9 sadzonkami pożegnałam 🙁 A tęczowych w tych sadzonkach zdobyłam całe multum chyba z 6 😤 Powinni je i wiosenne wyrzucić z sadzonek a dać drzewka XXL (mnie się jeszcze żadne z sadzonek nie trafiło, a ponoć są).
skąd mam wziąć te wszystkie róże do akcji walentynkowej? wyskakuje mi takie coś jak wejdę na farmę, ale tam trzeba płacić pieniędzmi! a forum przeciążone. jaja sobie robią?
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2012 15:54
robią i to konkretne, niektórzy mają i sadzą róże, a inni to co!? 😤
Albo WSZYSCY, albo NIKT 😤
właśnie wyczytałam, że niektórzy już mają, inni nie,  a jeszcze inni dostali po 5 róż :/ zastanawia mnie, jak to jest, że przy każdym evencie są takie same cyrki. inne gry potrafią to ogarnąć, ale farma nigdy :/ najwyżej będziemy sobie bojkotować walentynki w jakże cudowny sposób 🙄
ech, po przelogowaniu mam po 3 róże :/
haha, ale miło się czyta na forum, jak jadą po bigpoint  😁 w ogóle co to za pomysł, że dostaje się po 10 róż, jak większość ludzi ma pewnie ponad 100 pól!
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2012 16:26
No ja właśnie wszystko wywaliłam, tylko drzewka XXL, jajeczne, choinka, cytryny zostały, żadnych zagród, itemów na łąkach, mnóstwo małych (ręka mi odpadła, ale jak skończą rosnąć zbiorem kombajnem i zasieję siewnikiem, jutro dwa smsy pójdą na kombajn i siewnik i na ostatnie dwa dni zostanie mi siewnik i kombajn dzięki temu, że stajennego nie uruchamiam)- mleczne drzewko jest tego warte!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 lutego 2012 16:44
Ja mam po 10 róż różowych i białych. Jak da się przesłać nasiona to mogę komuś przesłać jak nie dostał 👀
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2012 17:06
Ja już wiem skąd te różnice w ilości nasion u różnych osób. Ja dostałam 65 białych i 200 różowych np. Jak ktoś grał rok temu w tym evencie, to dodali mu to co zostało z ubiegłego roku na stanie. Ja grałam i mam to co mi widać zostało.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2012 17:26
Ja mam z ubiegłego roku prawie po 400 róż.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się