Kingsland, Pikeur, Equiline- co wolicie?Jak się mają wasze rzeczy tych firm?

Ja mam zwykłą rozmiarówke 38.
a jestem ciekawa czy w kurtkach jest podwójna 😉
Źle zrozumiałeś.
Co do equiline- "moja zawodniczka" ma czaprak tej firmy i mnie się średnio podoba. Materiał taki mało "mięsisty", kolor szybko się sprał i ogólnie mimo, że czaprak jest z tych grubszych to jest taki "szmatowaty"



'Mój zawodnik' również miał equiline i bardzo sobie chwalił, ja też nie narzekałam, trzy czapraki mieliśmy na zawody bardzo dobrze się trzymały.
A na trening z equiline'a mieliśmy jeden [reszta to eskadrony czy też jakieś gratisy] był gruby, fajnie wyrzucał pot, dobrze się układał.
Niemniej jednak wolę 'moje-jego' szare eskadronki- takie a'la zamsz.
Może po prostu ten model, który my uzytkujemy jest taki sobie. Ani to sztywne, ani grube....taka szmata
KuCuNiO   Dressurponyreiter
21 grudnia 2008 08:19
Bo niestety większość rzeczy Equiline nie jest ładna, ale trzymają się bardzo, bardzo długo. Znam osoby, które codziennie używają 10-cio letnich czapraków Equiline. I właśnie są bardzo miękkie, takie szmatowate:-)
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 16:41
Właśnie zastanawiam się nad kupnem kurtki. Podobają mi się 2, wybieram pomiędzy cavallo a Pikeurem?
Jak ma się jakość Cavallo w stosunku do Pikeura?
Jedną kurtkę Pikeura już mam, ale wiosenną, cienką a teraz chciałabym zimową.
Mnie się strasznie podobają kurtki KL zimowe, są przecudne, nie bierzesz ich pod uwagę?
A Eqiuline również niczego sobie jeśli chodzi o kurtki zimowe, a i cena przyzwoita.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 17:13
Srednio mi się podobają:-)
A Equiline brałam pod uwagę, ale nie ma mojego rozmiaru tej kurtki, ktora mi się podoba, a czekać długo nie chce🙂
Patrzyłaś na ihaha? tam chyba są wszystkie rozmiary?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 18:33
O, nawet nie wiedziałam, że oni mają equiline. Zobaczę, ale chyba jednak stanie na tej Cavallo, jakos bardziej mi się podoba. z tym, ze nie wiem jak jakościowo.
Z Cavallo to spotkałam tylko bryczesy w praktyce, i one niczego sobie, ale o kurtkach wypowiedzieć się nie mogę.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
22 grudnia 2008 23:44
miałam 2 czapraki equiline  w czasach kiedy firma nie była jeszcze dostępna w PL, a ja dostałam je od znajomego. były właśnie takie szmaciane, ale bardzo dobrze się trzymały, świetnie się je prało. Pikeura lubięi to bardzo, teraz szykuje się do zakupu kurtki na zime i mysle nad Cavallo, Pireurem albo Equiline.
moja zimówka, super materiał i wykonanie, a przedewszystkim bardzo ciepła



Ja się ostatnio spotkałam z Equiline'm i powiem Ci, że fajne wykonanie, dobrze pikowana, wogóle sympatycznie się prazentuje.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
24 grudnia 2008 08:29
W końcu padło na kurtkę Cavallo. Jak przyjdzie to zobaczymy:-)
O co chodzi z tymi podwójnymi rozmiarówkami? Tzn. tak na ludzkie to jaki to jest rozmiar np. 72?
jaki to jest rozmiar np. 72?
W bryczesach oznacza to przedluzone nogawki. Chyba rozmiaru 36.
Z tego co dziewczyny wcześniej pisały, będzie to przedłużenie rękawów.
72:2= 36    76:2=38  80:2=40  itd
w bryczesach oznacza to pzedłużenie nogawek a w kurtkach rekawów  😉


Kucunio który model zamówiłaś?
Obiecane zdjęcia grubych derek Kingslandu

KuCuNiO   Dressurponyreiter
27 grudnia 2008 19:12
Julie:-)
Cudowne 🙂 Cieplutkie?
Klaus- a o co pytasz? 😉
No derki, mówię że są cudne i pytam czy cieplutkie?
Coś a'la 'ciepłość' derek zimowych Anky?
Nie miałam okazji widzieć derek Anky na żywo. Te Kingslandu porównałabym przede wszystkim do Rambo Horsewear. Są super puchowe
Ktoś posiada koszule konkursowa EQUILINE?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się