Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 stycznia 2012 14:04
Co do końskich humorków to i nas ostatnio to samo, Siwa szaleje , popisuje się i ogólnie jeden wielki SzaŁ  😁 Z niecierpliwością czekam na poprawę pogody, bo taka jak teraz w niczym nie pomaga  😀iabeł:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
06 stycznia 2012 14:16
i mam nadzieje że będzie śnieg  😍

Cicho! Dobrze jest jak jest - już wolę tą pluchę od śniegu i temperatur -20*C. Były święta, na które przydałby się śnieg, ale że już po świętach, no to trudno się mówi  😉

rewir szkoda koniska, fatalnie rozpoczęłaś ten rok 🙁

efka jeden chłopak lepszy od drugiego!  😍
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 stycznia 2012 14:36
A ja jeździłam z tatą 😀 kiedyś przyjechał do mnie i łosia na wakacje, wypożyczyliśmy kobyłę od gospodarzy i tatuśka przeczołgałam po lesie...

A co do statecznego Dzionka - no ja nie wiem... Mój im starszy, tym głupszy, dziś znów trzeba było fochy wygalopowac...
wątek zamknięty
zoja  :kwiatek: Moja mama nigdy nie bała się koni, uwielbia je i chętnie przebywa w stajni, ale miała problemy z kręgosłupem i obawiała się, że jazda na płochliwym koniu mogłaby jej zaszkodzić.
Dzionka no Muskat też na razie pozostaje poza zasięgiem mamy, dopiero, gdy przypomni sobie wszystko w siodle, spróbujemy ją na niego wsadzić 🙂
Pauli przekonaj ją 😉
Zu to coś jak u mnie kiedyś 🙂 Moi rodzice oboje jeździli konno i też pamiętam czasy wspólnych rodzinnych terenów.

A co do samej wycieczki, bardzo nam się udała! Dzięki kochanemu konikowi Nalle mama znowu poczuła się pewnie w siodle i była bardzo zadowolona z terenu 🙂 Mówi, że chce wrócić do częstej jazdy, więc wszystko jest na dobrej drodze!  :kwiatek: Mam też jakieś zdjęcia, także swoje z jazdy, więc później wstawię.
wątek zamknięty
No zobaczymy, może Dzion faktycznie się ogarnie - chociaż jeździłam na jego mamuśce jak miała 11-12 lat i... no cóż, kapka w kapę Dzion teraz 😀

Odwiedziłam wreszcie konia na dłużej - ale mam doładowane baterie, aaa! Zarżał do mnie jak usłyszał mój głos z daleka, a nigdy mu się to nie zdarzało  💘 Wygląda super, jak pączek w maśle, jest bardzo spokojny i wyluzowany - uff.
Mały zarzut nudnymi zdjęciami 🙂

Dzień dobry, jestem Dzion



wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 stycznia 2012 17:24
Dzionka cudownie 😀 faktycznie Dzioneczek  😍 wygląda! 
wątek zamknięty
A ja mam zdjęcia 😀 Na początek więc rodzinne:



A teraz kilka zdjęć z mojego dzisiejszego "klepania" - może się czegoś dopatrzycie, bo talent fotografa pozostawia nieco do życzenia...  😁






Niestety, zdjęcia z ciemnej hali nie oddają aktualnego wyglądu Muskata, jutro postaram się zrobić parę fotek w ręku, bo chłopak wygląda teraz znakomicie, a tutaj tego... nie widać  👿
wątek zamknięty
juliadna, dziękuję bardzo 🙂 Też mi się teraz podoba!

xxmalinaxx, widzę, że definitywnie nadeszła era nieostrych zdjęć 🙂 I moje i twoje jakości marnej, bo a tu hala a tu ciemnawno o 15 :/ WIOSNY! Dawaj zdjęcie w ręku, fajnie że w formie jesteście.
wątek zamknięty
Dzionka wiosny pragnie zarówno mój aparat, jak i moje przemarznięte kości. Twój Dzioneczek wygląda kwitnąco. Ale widzę, że też lubi wytarzać dereczkę - powinien porozmawiać z Muskatem.
wątek zamknięty
Dzionka - kun wyglada kwitnaco 🙂😉) i wypraszam sobie, do niedawan jak wracalam z pracy o 16 to ciemno jak w tylku, a teraz juz tylko mocna szarowka!  😁
wątek zamknięty
A ja jeździłam w tereny zarówno z moją Mamą jak i Tatą. Pamiętam nawet jak uczyli mnie jeździć na Zefku, a Mama zawsze wtrącała się w moje jazdy z instruktorem. W końcu oni to starzy wyścigowcy  😂
A ja dzisiaj odwiedziłam Cordkową w Bajardo i poznałam Koniczkę  🙂 a jakoś żeby pojechać do stajni nie mam wizji, mimo że tak na prawdę to bym wsiadła.
I chciałabym taką zimę!

wątek zamknięty
xxmalinaxx, oj tak, derka przeczołgana po błocie równo. Już mu powiedziałam, że sam sobie będzie prał :]
faith, no coś ty, już się robi widniej jakoś odczuwalnie? Oby oby! Ja to tam mam nadzieję, że wiosna będzie niedługo. W końcu do marca niecałe 2 miesiące, da radę 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 stycznia 2012 18:18
U nas w stajni takie błoto się zrobiło że wszyscy wolą w teren jechać 😁 Za to mamy nowych lokatorów, mianowicie... Kozy!
Oto Mel i Gibson 😂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2012 18:31
Dzionka, Dzion faktycznie bdb wyglada!

xxmalinaxx, ale fajnie ze mama lubi konie 🙂 zazdroszcze!

a co do zimy i sniegu... coz, moze jakbym miala hale, to bym ten snieg chciala...
chociaz nie. snieg temperatury ponizej zera, wiec nie chce sniegu. juz wole to co jest.
wątek zamknięty
xxmalinaxx  super wyglądacie🙂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
06 stycznia 2012 18:43
O nie, takie gówno jak teraz jest to sobie wszyscy antyfani zimy o tej porze roku mogą wsadzić głęboko tam gdzie światło nie dochodzi od urodzenia! Zima to śnieg i mrozy, a nie takie gówno.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 stycznia 2012 18:44
Misskiedis, aaaa czad! uwielbiam kozy!!
Dzionka, super Dziony wygląda, słodko, że zarżał, ja bym się rozkleiła i zasypała go marchewkami :P wsiadałaś, czy tylko miziałaś?

dołączam do pragnących śniegu- chcę wreszcie zimy!!!
pewnie bisha, przecież zima, to nie sztucznie ustalone daty, tylko określone warunki atmosferyczne.... kocham biel, zapach palonego drewna, czapy w lesie, szczypanie na policzkach, skrzypienie pod nogami, narty, zimowe widoki i zapachy...

Oficjalnie stwierdzam, że możecie mi składać dziś życzenia.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
06 stycznia 2012 18:48
Dzionka super super. Fajnie widzieć, że Dzionkowi dobrze na urlopie.
Cieciorka jubilatka czy solenizantka? Tak czy inaczej naj najlepszego! :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 stycznia 2012 18:50
xxmalinaxx ah widać widać 🙂
Mąka nie fajnie się ciebie czyta jak mówisz że nie jeździsz 🙁 Dawaj wsiadaj 😀 przecież to jest cudowne jeździć...  😍
Misskiedis aa! jakie słodkie  😎
cieciorka no to wszystkiego najlepszego  :kwiatek: i aby zyczenie o śnieg się spełniło  😁

Właśnie zima bez śniegu to nie zima... Ale u mnie wieje od paru dni mooocny halny, więc może przyniesie śnieg  😍
wątek zamknięty
Misskiedis, aaa, ale boski ten "górny" 😀!!

kujka, dziękować 🙂 Gila sto lat nie widziała, weź no mu coś cyknij! Zaderkowany już czy czekasz na mrozy?

cieciorka, no ja też się rozkleiłam 🙂 Słodziak na całego, bo nie tak cicho zamruczał tylko normalnie "ihaaahaaa" 😀 Dzisiaj lonżowałam, bo pogoda była wątpliwa mocno, jutro zamierzam wsiąść i jechać w teren 🙂 I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!

ash, dziękować 🙂 To dopiero początek urlopu, ale jestem spokojna 🙂 A jak tam Książę?
wątek zamknięty
A ja mam w koncu jakis film z jazdy, fajnie mi sie dzisiaj jezdzilo. Taka zima w stajni bezhalowej mi pasuje🙂
wątek zamknięty
Tuptek, juliadna  :kwiatek:
cieciorka wszystkiego najlepszego!

Też bym chciała zimę. Jazda po głębokim śniegu, mróz, parskający koń, spod kopyt którego leci na wszystkie strony biały puch... Marzenie...
A jeszcze w tamtym roku tak było...
wątek zamknięty
barbor, to ty już nie jeździsz u buni_fox? Gdzie się podziewasz?

Co do zimy - aż sprawdziłam po fotkach jak to było w poprzednich latach.

04.12.2010 i re-voltowa ekipa, czyli Dzionek, Gilek i Duszek


29.01.2010 i kolejna re-voltowa ekipa, czyli Dzionka, Dzionek i cieciorka 🙂


W sumie mógłby spaść ten śnieg 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, z bunia_fox juz dawno zakonczylam wspolprace😉 a dokladniej w wakacje. Teraz jezdze w Okrzeszynie i bardzo mi to pasuje🙂
wątek zamknięty
Dzionka  🤔 Obalacie system!
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 stycznia 2012 19:20
Cieciorka, wszystkiego najlepszego!
Dzionka, super foty 😜

Tez chcę śnieg a nie takie błocko wszędzie :/ Koniczka polska u nas w stajni przez tą pogodę zaczęła już gubić sierść zimową 🤔wirek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2012 19:42
cieciorka, kullu bihayrin ya hyoana! 😀  :kwiatek:

Dzionka, o kurcze, przypomniala mi sie ta ekipa... fajnie bylo.
i te ferie, kiedy mialam dziennie 5 koni do ruszenia a z siodlarni zabrali grzejnik... to bylo cos!
wątek zamknięty
cieciorka Najlepszego!🙂
Dzionka  super zdjecia , mogłoby być tyle śniegu teraz🙂
wątek zamknięty
kujka, ja tam mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zjedziemy znów we trzy w jednej stajni. A czasy były naprawdę fajne, jakieś takie bardziej beztroskie i, dla mnie przynajmniej, bardzo końskie.

Tuptek, Misskiedis, xxmalinaxx dzięki 😀 Fajnie, że się foty podobają 🙂

barbor, nie jestem więc na czasie 🙂 Fajne konisko na tym filmiku.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
06 stycznia 2012 19:50
Ale super ekipą stałyście. Zdjęcia śnieżne mega pozytywne. A cieciorka wymiata 😅
Dzionka, miło że pytasz. Książe dobrze, chyba nawet za dobrze. Palma mu bije na maxa, a na owsie prawie nie stoi. Coś mu się poprzestawiało pod kopułą i włączył mu się tryb GALOPOWAĆ I BRYKAĆ.  😵
Dziś udało mi się przejeździć go na spokojnie w 3 chodach, ale zastosowałam metodę Kujki. Przejścia, przejścia i przejścia. Zadziałało 🏇 W niedzielę się golimy, bo nie mogę patrzeć jak ciężko oddycha i schnie ponad godzinę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.