Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2012 19:58
ash, hihihi metoda kujki, dobre sobie 😁
tak samo mnie to bawi jak to, kiedy jakas forumowiczka opisywala rewolucyjna metode na rozluznienie konia ktora poznala dopiero na klinice z Ulla: giecie i kontrgiecie na kole 🤣

dwa z moich ulubionych cwiczen na podstawy 🙂

ale fajnie ze na Pamira tez dziala 🙂 mialas go przegalopowac w terenie o ile dobrze pamietam, i co? zadzialalo? Jak opisywalas humorek Karego to nie powiem, troche sie o Ciebie balam...

Dzionka, oj tak, beztrosko jakos bylo to prawda... i te nasze kuligi!!  🏇
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
06 stycznia 2012 20:01
Kujka nie dało rady 😤 padał deszcz całą noc, za mokro i za ślisko na wybryki mojego dzikusa. Bałam się o nogi i swoją głowę 😂
oj tam oj tam z tą metodą. Ty ostatnio ją przypominałaś na takie nakręcanie się, więc dla mnie to metoda Kujki 💃
wątek zamknięty
barbor, tak właśnie myślałam że to Okrzeszyn... Kurczę Grafit wyrósł... pamiętam go jako źrebaka...
co tam się dzieje teraz w ogóle??
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2012 20:13
ash, ok, bylabym wielce zaszczycona, gdyby pod taka nazwa przeszla do historii!  😜

Anaa, kurde chwal sie fotami! i to nie tylko tymi w stoj! ino raz!!
wątek zamknięty
kujka, no kurczę nie mam 😉 Tzn mam w stój i w stępie na luźnej wodzy i jak słucham treneiro 😉 Wbrew pozorom w ruchu nie wychodziły więc fotograf poprzestał na tych ostrych 😉 Mam jakieś 2 w kłusie mojej trenerki w siodle 😉 I tyle heh 🙁
wątek zamknięty
Anaa, cisza i spokój😉 Ja będąc tam od wrzesnia moge powiedziec ze na mnie stajnia zrobila dobre wrazenie, w boksach czysto, konie zadbane, jedynie szkoda ze hali brak😉
wątek zamknięty
ash, fajnie, że kary taki wesoły - widać, że zdrowy przynajmniej 🙂 Tylko czemu tak szczędzisz zdjęć? Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz jakieś porządne zdjęcia wstawiłaś!
wątek zamknięty
barbor, Magda tam jest jeszcze czy sprzedane to komuś? A jeśli tak, bo tak mi się wydaje - to komuś sensownemu? Jakieś stare konie zostały? Albo inaczej - jakie konie teraz są? 😉

Ja i Okrzeszyn to stare dzieje, ale sentyment pozostał... 😉
wątek zamknięty
Anaa, nie ma Magdy, jest Grafit, Kaprys, Navi, Balu i prywatne
wątek zamknięty
barbor, pensjonat tam jest? ile kosztuje tak z ciekawości?
wątek zamknięty
Anaa, jest, nie mam pojecia ile kosztuje ale na pewno ponizej 1000😉 tyle wiem
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
06 stycznia 2012 20:44
ash, fajnie, że kary taki wesoły - widać, że zdrowy przynajmniej 🙂 Tylko czemu tak szczędzisz zdjęć? Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz jakieś porządne zdjęcia wstawiłaś!


a widzisz. nie pamiętam kiedy miałam w stajni aparat. Postaram się cyknąć coś w niedzielę i się pochwalę golasem 😁
wątek zamknięty
Witaj Kąciku dawno sie tu nie pokazywałam bo też nie miałam z czym, czytałam was tylko regularnie  😉
Revir Pamietaj że zawsze koniec jest też czegoś początkiem, wiem że to dziś brzmi kiepsko ale z czasem mam nadzieję ze będzie tylko lepiej  😉
xxmalinaxx teraz jest taki okres ze trudno o dobre zdjecia  😵 niestety, twoje i tak są całkiem niezłe, Fajnie wyglądacie  :kwiatek:
Misskiedis jakiee słodkieee kózki  😜
My po przeprowadzce z wyręby. Pierwsze foty w bajardo  😅
Siedzę na koniu  😀


wątek zamknięty
Siedzę na koniu!!!  💃 💃 💃
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 stycznia 2012 21:00
juliadna, Dzionka, Misskiedis, kujka, dzięki, shukran! 🤣
tak, dzisiaj spędziłam święto swoje, obżerając się w libańskiej restauracji, na szczęście nie na swój koszt 🙂

Dzionka, haha! aż zmieniłam awatar 🙂

Siedzę na koniu  😀

kultowe, ale ja dalej nie wiem, o co chodzi w tej reklamie 😂
wątek zamknięty
cieciorka, no widzę właśnie! Jakoś ten dzień się mocno wyrył w mojej pamięci - było chyba -50 stopni, pierwszy raz widziałam Dzionka trzęsącego się z zimna, do tego ten mój biedny pudel na kolanach twojej jeszcze biedniejszej mamy... Porażka jakaś 😀 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2012 21:05
cieciorka, w Fenicji? 😉
maja tam baba ghannuj takie jak w Syrii prawie! 😀 i ten ser tez!

ja z kolei nigdy nie zapomne tego:

chyba cala Kepa slyszala jak sie z Dzionka-Dzwonka zanosilysmy dzikim smiechem po kazdym zderzeniu z zaspa!  😂
wątek zamknięty
kujka, o matko, kolejny traumatyczny dzień 😀 Mam nawet fotkę pt. kujka wjeżdża w zaspę 😀 Już nie wspominając o tym, jak Dzion i sanki wróciły do stajni jakieś 15 minut przed nami :]
wątek zamknięty
A ja miałam dziś fajną jazdę - pierwszy raz od bardzo dawna nie byłam sama na hali. Wiecie jaka to radocha?  😅 😅 😅
wątek zamknięty
Dzionka, zimowe foto z Cieciorką jest mistrzostwem świata! Bardzo pozytywne! 😜
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 stycznia 2012 21:58
Dzionka, ojtam, mama była zadowolona, przed świętami truła mi nawet, że chciałaby się przytulić do konia i czy może do Dzionka by mogła 🤣
i strasznie się zmartwiła, jak się okazało, że Puyol ma jedno płuco i że nie powinnaś go przeziębiać w takie dni 🤣
ale zima była taka, jak powinna być!
dawaj kujkę w zaspie 🙂 jeszcze przypomniało mi się, jak spadłam z Gila  😂

I jeszcze, że rok temu dokładnie byłam u Averis =]
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 stycznia 2012 21:58
ależ dziś wspomnieniowo-zimowy nastrój 🙂

U mnie raport z placu boju - dziś po raz pierwszy po karym powiedziałam że pojeździłam, a nie że przeżyłam 🙂 nawet pogalopowaliśmy po hali 😉 jutro dziecko ma dzień wolny ale za to zamierzam go obfocić porządnie więc na pewno będą jakieś zdjęcia! Ten ktoś kto go kupi będzie naprawdę szczęśliwym człowiekiem. Dawno nie spotkałam konia z takim charakterem. W obsłudze nie rusza go nic - solarium, myjka, super sheen 🙂 dziś się nafukał na lonżowniku na konie schodzące z padoków, ale tak pozytywnie bym powiedziała. Mam to nawet nagrane i kawałek jazdy ale niestety przegraliśmy w momencie próby zgrania plików z nokii na kompa więc trzeba poczekać do niedzieli (na kabelek) 🙁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 stycznia 2012 08:05
efka, super że tak pozytywnie 🙂 zdjęcia. zdjęcia  💃

ja się wczoraj władowałam na pana grubasa. co za MA-SA-KRA  😵 w mordzie beton. łydek nie rozróżnia. schowany. uwieszony i bóg wie co jeszcze. wszystko na przemian. oby dzisiaj było lepiej  🙄 jedyny plus jest taki, iż zauważyłam, że troszkę, ociupinkę wreszcie siedzę w tej ujeżdżeniówce  😁
wątek zamknięty
Dziewczyny, super zimowe wspomnienia!  😜 Ja zimy nie lubię, ale tak mi się nawet zachciało  👀

A mój kucynek miał wczoraj urodzinki  😅

wątek zamknięty
Zoja- Wszystkiego najlepszego dla konika! Które to urodzinki?
Alkazar wczoraj miał siódme 🙂
wątek zamknięty
Tristia, w takim razie Alkazarowi też wszystkiego najlepszego ode mnie i dwa lata starszego kumpla z Gdańska  😁 Barbados wczoraj szkończył 9, jak ten czas leci  😂
wątek zamknięty
zoja 100 lat dla Siwuszka  :kwiatek: Bardzo ładny z niego zwierzak 🙂

A ja właśnie szukam w sobie motywacji, żeby zwlec się z łóżka i wybrać do stajni...  🏇
wątek zamknięty
Myśląc, że ucywilizowałyśmy Skarego, trafiłyśmy wczoraj na skoki (oby do wiosny i skoczki wyjdą z hali....oby!), skoki dość, hmm, widowiskowe, z lądowaniem w ścianach, więc się działo 😲 Nawet nie bardzo dało się Skarego podprowadzić do schodków, trzy krótkie batem po dupie pomogły mu odświeżyć pamięć, ale na całe szczęście trenerka wsiadła, bo Skary pokazał co myśli o tym całym skokowym interesie i zaczął się wspinać, wyskakiwać z 4 w górę 😁 Generalnie był grzeczny, ale miał takie przerywniki.. Chyba zacznę nalegać na jakiś ogólny grafik skokowy, bo mi szkoda pieniędzy na trening, jak akurat trafiam na skoki, do tego takie, że nijak się nie da nic rozsądnego płaskiego pojechać 😉 Aczkolwiek do wiosny już niedaleko 😉
wątek zamknięty
xxmalinaxx, Dziękujemy bardzo  :kwiatek: A jaki grzeczny się zrobił z wiekiem, nie ten sam koń  😁 A ja właśnie wróciłam z małych jeździeckich zakupów i też próbuje się zmotywować, żeby się zwlec z łóżka i pojechać do stajni  🤣 Ale u nas z rana dwie szkółki mają jazdy, więc lepiej jechać po obiedzie, bo teraz to na hali zapewne dżungla  🤔wirek: Wczoraj miałam trening jak dwie szkółki były na hali, skakaliśmy do tego, więc wymiękam  😵 A do tego czeka mnie mnóstwo roboty wszelakiej z końmi mało związanej więc już mi ręce opadają  🙄
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 stycznia 2012 12:00
rewir ogromnie współczuję, trzymaj się :kwiatek: wprawdzie kolejną część KR przejrzałam całą, ale możliwe, że nie doczytałam...co spowodowało taki stan u niego?czy nie jest znany powód?
efka świetnie wyglądacie gratki 😀
zoja najlepszego 😀 słodko wygląda


Moje konisko trochę chodzi pod siodłem-2-3 razy w tyg. czuje się raczej dobrze. Pisałam z wetką, odwiedzi nas na początku lutego, zrobimy kontrolne badanie krwi, zależnie od tego jakie będą podejmiemy ewentualnie decyzje o zmianie diety żeby koń zaczął nabierać masy. Poza tym zrezygnowałam z podawanych witamin, mamy poszukać czegoś lepszego i może bd podawać coś z biotyną na sierść i kopyta.
Proszę o trzymanie kciuków za dobre wyniki badań krwi i za pomyślny przebieg kuracji pogrubiającej  😀

Gorąco pozdrawiam kącik i wstawiam fote z bodajże 2010 kiedy mój Napar wyglądał jak mały pączek 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.