Howrse gra :)

Mi też ostatnio konto zbanowali. Lewych mi szkoda, bo miałam tam fajne rzeczy. Zostawili mi dwa lewe, z krótkim stażem - ok.30 dni... Teraz przynajmniej na nich mogę pograć ;P.
A jeszcze wczoraj u bazik BLUPowałam ogierka jednorożca, żeby dzisiaj nim kryć. Oczywiście też u siebie zamieniłam ogiera na klacz skoro w hodowli był inny lepszy... no i dzisiaj musze spowrotem tą swoją już klacz zamieniać na ogiera... Dodatkowo dzisiaj rano u bazik urodziła się tez klaczka rożek z fajnym pg...
Wiem że jestem upierdliwa 😡 ale naprawde zależy mi na tym i nowu ponawiam
Jak obliczyć stopień trudności  zawodów, gdy np:  jest wymagany poziom pomiędzy 40.9 i 81.7% , wie ktoś jak to obliczać? Mam dobry OJ  tylko te zawody mnie blokują nie wiem jak je ustawić żeby były dobre.  🙇 :kwiatek:
Niekoniecznie, przecież z jednego IP może grać np. cała rodzina, i co wtedy?

wowczas nalezy to zglosic wlascicielom gry
Wiem że jestem upierdliwa 😡 ale naprawde zależy mi na tym i nowu ponawiam
Jak obliczyć stopień trudności  zawodów, gdy np:  jest wymagany poziom pomiędzy 40.9 i 81.7% , wie ktoś jak to obliczać? Mam dobry OJ   tylko te zawody mnie blokują nie wiem jak je ustawić żeby były dobre.   🙇 :kwiatek:


A o jakie konkretnie zawody chodzi? Bo to zależy od tego czy to są wyścigi, skoki itp.
blee, w ramach poprawy potencjału i umiejętności pokryłam arabkę luzytanem no i wyszedł mi luzytan :/ chociaż jak patrzyłam na potomstwo ojca, to były araby :/ nie ma ktoś za zbyciu złotego jabłka na com? ;p
Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam, chodzi mi o to, że jak wystawia się konie na zawody, obojętnie jakie, to tam jest napisany stopień trudności, i właśnie nie wiem jak obliczyć taki stopień trudności w swoim ośrodku w zawodach wszystkich, bo mam prestiż zawodów kijowy Np w skokach wymagany poziom między 35 i 70% a jeżdżenie 70.3 i 140.6% i chodzi mi o obliczenie  jaki to jest stopień trudności. Kurcze 🤔 mam nadzieje że teraz wyjaśniłam to dokładniej.
Aje jak wchodzisz w swój ośrodek jeździecki, w zakładke zawody i potem na przykład wybierasz wyścigi (klikasz edytuj) to pojawia Ci się strona ze szczegółami. Masz tam że wymagany poziom to na przykład pomiędzy 300 i 600% w galopie. A jak klikniesz na zmień te informacje to tam możesz ustawić trudność. I w przypadku wyścigów żeby był taki wymagany poziom to trudność jest 300%. I jak sie zapisuje konie to właśnie 300% się pojawia. W przypadku skoków ten zakres wiem że tez jest niższy troche od trudności jaką ustawisz (tam to zależy od przeszkód na parkurze) i oczywiście też dużo ponad ustawioną trudność.
Po prostu nie musisz tego liczyć tylko tam w szczegółach to ustawić.
No właśnie mi chodzi o obliczenie dokładne stopnia trudności , a to miedzy np 70.3 i 140.6%  nic mi nie mówi, bo nie wiem czy moje zawody są za trudne czy za słabe bo ich  ogólny prestiż jest od 35-25%  🤔
No to stopień trudności to jest zapewne 70% albo 71%.  Możesz spokojnie taką trase ustawić, żeby był koło 100-120% (tak na początek😉. Możesz też pokombinować z tym ograniczeniem dla rasy, np. luzytańskiej. Jak już pisałam prestiż nie zależy jakby bezpośrednio od trudności zawodów ale od tego jakie konie w nich startują. Wiadomo że im trudniejsze zawody tym lepsze konie będą startowały. Ale jak żadne nie wystartują to mimo że miałabys ustawione 500% trudność to i tak będzie niski prestiż. Dobrym sposobem jest zapisywanie soich koni bo wtedy Twoje zawody będą wyżej w tym spisie i bardziej prawdopodobne że ktos sie dopisze.
Dzięki Morskie Oko 

, trochę mi rozjaśniłaś te moje dociekania :kwiatek:
Nie ma za co 🙂

Naprawdę nikt nie chce pracy jako instruktor albo rymarz? Za najwyższą stawkę + podwyżki. Oprócz tego bonusy za wierność w postaci: punktów dorastania i jakiś towarzyszy bądź drobnych przedmiotów z czarnego rynku od czasu do czasu?

edit. Rymarz nieaktualny. Może ktoś chce jeszcze jako instruktor pracować?
Jest za co :kwiatek: wiem juz jaki jest stopień trudności w moich zawodach i wiem juz co mam zrobić żeby były lepsze 😀
złyy link 😉

Pomoże kttoś przerzucić pare rzeczy ? :kwiatek:
Dunka pl czy com?
Nesca92 zły link :P
Musisz wejść na swoją stronę i z samego dołu wejść na listę a potem na konia i dopiero skopoiować link  😜
exile na PL  😉
Gra ktoś na czeskim Howrse?
Założyłam tam ponownie konto w razie gdyby mnie zbanowali na PL.
Qentica,że tak zapytam chce Ci sie robić codziennie tak przy 300 koniach ?😀


Trochę mnie nie było, więc odpowiadam dopiero teraz: nie zawsze obrządzam wszystkie, ale już mam taką wprawę, że w godzinę potrafię je obrobić  😁 Także najczęściej robię przy wszystkich, chyba że mam lenia  🤣
Qentica a moge prosić Twój login na howrse ?🙂 zaprosze i poogladam Twoje cudeńka 😀
prawie jak tu: Qenticaa  😀
Dunka - to niestety nie pomogę...

A tak swoją drogą... orientuje się ktoś może, po ile, na międzynarodowym chodzą ogierki jednorożców z naprawdę DOBRĄ genetyką?
Na tyle dobrą, że po wytrenowaniu, opłacałoby się wystawiać krycia?
Mam takie pytanko...moze i banalne,ale dopiero co zaczynam grac w howrse.Gdy chce sprzedac konia na aukcji i chce np.za niego jeszcze kupon to jak mam to zrobić? poniewaz nie widze nigdzie żadnego takiego punktu ani nic. 🏇
Musisz mieć stać 30 dni, żeby korzystać ze sprzedaży bezpośrednich, na ktorych możaesz wystawiać konia za kupony😉
Kupiłby ktoś ode mnie konia za 4500? Zaraz bym oddała. 🙇

editr. cofam, zapomniałam, że bezpośrednich jeszcze nie mam. 😵
Jiska, z tego co mi się wydaje, to aby sprzedawać na aukcjach za kupon, trzeba mieć konto pegaz 😉
Dunkaa a jak takie konto uzyskać? 🙂
kupić za 3 kupony 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się