Stajnie na Śląsku

efeemeryda   no fate but what we make.
06 stycznia 2012 21:10
Szukam stajni na śląsku , gdzie konie spedzaja 24h/dobe na pastwiskach. Ktoś wie? :kwiatek:



ja znam stajnie w małobądzu, na 100% część koni cały rok żyję w wowązach (piękne miejsce), w zimę dostają tam siano, są to głównie kabardyńce  😉

edit:literówka
kaberdyńce 
Kabardyńce
efeemeryda   no fate but what we make.
06 stycznia 2012 21:43
dziękuję, tak właśnie myślałam, że coś nie tak  😂
Donia Aleksandra - w Ciężkowicach są treningi skokowe z panem Piotrem Kubaczką, a Magdę Jopek jak już pisałam na pw bardzo polecam 🙂
Donia ja tylko mogę przytaknąć temu co wyżej naipsała hufeisen i co do treningów z Magdą Jopek to nie miałam, widziałam tylko z boku - odniosłam pozytywne wrażenie, zaś jeśli chodzi o skoki z p. Piotrem Kubaczką to polecam gorąco🙂
A P.Piotr prowadzi takze treningi dla koni z zerowym doswiadczeniem skokowym, tzm jakies podskoki na hubertusie, przez pnie, drzewa i cos niewielkiego w domu.?
Czy p. Magda Jopek dojeżdża gdzieś dalej? Czy tylko w okolicach Ciężkowic?
Ava- dalej, tzn gdzie?

Donia Aleksandra- treningi na każdym poziomie zaawansowania lub jego braku 😉 więc bez obaw
Tychy. Mam młodego konia ja też praktycznie mało co potrafię i szukam kogoś kto jeśli mnie nie zabije ceną będzie przyjeżdżał z 3/4 razy w tygodniu (chyba, że cena mnie przerośnie to odpowiednio rzadziej) i poprowadzi nas. Liczę na dłuższą współpracę...
hufeisen, a cena i jakiś kontakt?
Ava oj to ponad 50km od Tenczynka. Za trening 40zł ale nie wiem czy przy takim dojeździe nie wyjdzie dwa razy tyle. Ja jednak szukałabym kogoś na śląsku (ale nie mam pojęcia kogo ja z Krakowa  😉 ) .
hufeisen, a cena i jakiś kontakt?

ze strony http://www.koniejaworzno.pl/kontakt.html i prosić o trening z Panem Piotrem... ja już jestem po dwóch 🙂
Donia Aleksandra - ja płaciłam 50 zł za trening na swoim koniu
www.horrs.jaworzno.pl - najlepiej samemu zapytać co i jak 🙂
ja pytałam i powiedziano mi 100zł 🤔
w karnecie można negocjować trochę  cenę 🙂
Przez negocjacje rozumiem 15/20zł, a to niezbyt korzystne jesli ma mi zostać poświęcone 15min, bo tak mnie poinformowano.
Donia ale jak 15 minut, o co chodzi?
Powiedziano mi że trening rzadko bywa indywidualny, zdarza się że 4/5 osób na nim jest i wtedy przypada nam mnie tylko 15 min.
karesowa   Rude jest piękne!
08 stycznia 2012 12:11
Szkoda...bo też myślałam aby umówić się tam na trening, ale cena plus dojazd w moim wypadku 50 km na nieindywidualną formę treningu jakoś mnie nie przekonuje. A może jesteście w stanie polecić mi jakąś inną stajnie w obrębie do ok 50 km od Zawiercia gdzie można ambitniej pojeździć nie na swoim koniu. Jestem na etapie zajeżdżania swojego młodziaka ale trzeba by tez popracować nad sobą, najlepiej ogólnorozwojowo z kimś mądrym, jestem po sporej przerwie od prawdziwej roboty, ostatnio głównie wożę cztery litery a chciałabym się wreszcie za siebie porządnie zabrać.
karesowa- będzie ciężko, chociaż Koniczyny w Przymiłowicach, tam Leszek Mazurkiewicz ujeżdżeniem się zamjuje, a p. Kasprzyk skoki; od Zawiercia 45 km  ( http://www.koniczyny.pl/ )
może jeszcze SK Arabka w Mysłowicach, treningi z p. Agnieszką Helbik  ( http://www.arabka.cba.pl/ ). W tych stajniach na 100% umówisz się na indywidualny trening 🙂
Witam,Czy ktoś ma informacje na temat stajni Montana w Mikołowie.
Chodzi mi o opinie od osób które tam stały nie od właścicieli.
to chyba jakaś pomyłka, najlepiej pojechać samemu i indywidualne sie umawiać 🙂
Witam,

Poszukuje kontaktu do właścicieli koni fryzyjskich którzy stoją w stajni Montana w Mikołowie.
podaję adres meilowy od właścicieli Fryzów w stajni Montana    mirelad@vp.pl
Dziękuję za kontakt do Pani Mireli🙂
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
22 stycznia 2012 12:29
Szukam instruktora, który mógłby przyjeżdżać do mnie w okolice Gliwic-Mikołowa. Poszukuje osoby, która poprowadziłaby mnie i mojego konia od podstaw. Po długiej przerwie chciałabym od początku się wszystkiego nauczyć oraz konia.  :kwiatek:
Poleca ktoś kogoś ?


Podbijam  :kwiatek:
Czy zna ktos jakas stajnie w okolicy katowic (bliskiej) posiadajaca wolne boksy ? 🙂 oczywiscie wchodza w gre tylko rozsadne propozycje 🙂
Ktoś ostatnio szukał, więc daję info.

Zwolniły się boksy w kameralnej i prywatnej stajni w Gliwicach.
Więcej informacji na PW. ; )
zapraszam chętnych do naszej stajni posiadamy jeszcze wolne boksy    okolice Mikołowa 
 
http://www.stajniamontana.pl/
Jeździ ktoś/trzyma konia u Pana Hławiczki w Jarząbkowicach?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się